Šta je novo?

GeForce GTX 1050 (Ti) Thread

Ne znam koliko taj procesor moze da se izbori sa 1050Ti.
 
Znam, ali ovu što sam imao na njihovom sajtu piše da daje 75w Max. Jedino ako spec nisu tačne bile.. Desava se i u Bf1 ali ne tako često.. Nadam se da nije zbog nje Crkla da ne ode i ova..
Inače što se tiče gainward modela , sve je ok osim kulera, koji zuji nenormalno. temperatura 25 u idle, 57max u load-u.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Stavi na pci extender.
 
Ponekad, kada upalim pc, graficka se cuje jako, ventovi jako duvaju, odmah se ugasi i ne cuje se, jeli to ok?
Pri igrama se ne cuje, posle nekog vremena pocinju da se jako tiho cuju ventovi ali je bas tiho.
Kako da jos testiram grafu osim na igrama?
 
MSI Afterburner verovatno pravi problem, ako je instaliran.

Mozes Unigine Heaven da opicis, mada nema potrebe, igraj se i uzivaj. Zahtevne igre su najbolji test, Doom, Gta V, Witcher 3, ROTR..
 
MSI Afterburner verovatno pravi problem, ako je instaliran.

Mozes Unigine Heaven da opicis, mada nema potrebe, igraj se i uzivaj. Zahtevne igre su najbolji test, Doom, Gta V, Witcher 3, ROTR..

To se desavalo i prije nego sto sam instalirao sistem, pri bootu, posle sekund se nista ne cuje. Nzm samo da nije nesto do struje.
 
Normalno je da se pri uključivanju ventilatori jače zavrte. Razlog ne znam tačan, možda dok se učitaju podešavanja.
 
16990 din 1050Ti Zotac mini u E***, just saying.....
 
To je vrv ona fora da izduva prasinu. Meni je tako bilo na GTX970 G1. Zavrti na max po paljenju sekundu, dve i onda obori. Kada udje u OS i digne se driver sve ok.
 
Svakako.

Elem, da li su omogućili potpunu kontrolu ventilatora? Svojevremeno 'boljka' mini i OC Edition verzija karte. (45% minimum RPM, ljudi se žalili na buku.)
 
Pa, ne bi trebalo, ali opet... Subjektivna stvar. :)

Drugar koji ima mini verziju karte kaže da je 45% RPM najniža vrednost koju karta prihvata. (Bez obzira na mogućnost pomeranja fan speed slider-a do 0% u Firestorm-u.) Verovatno u sličnom maniru funkcioniše i OC Edition verzija.
 
Da ali ima 2 venta. Skoro je nečujna u loadu, slicno kao xfx 470 4gb rs, a i u idle, a veruj mi da sam perfekcionista sto se toga tice. Ps: i na oc su ventovi na 45 minimum.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Tebi, bez pogovora. :)

U svakom slučaju, pristojna karta za one kojima ništa brže od GTX 1050 Ti nije potrebno, bilo privremeno ili na duže staze.
 
Ovo su mi opcije za grafu, sta mislite?
Najvise me bunim, dali fan da mi bude semi passive, ili active?
Capture.PNG
c1.PNG
I kako da vidim koji m i je bios?
Pise mi kada udjem u display options, 86.7.39.0.57?
A na sajtu pise samo f3 Kako da vidim jeli mi revizija 1.0 ili 1.1?
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N105TD5-4GD#kf
 
Poslednja izmena:
Ne znam što te buni, jel imaš problema sa grafičkom? Semi passive uključuje ventilator samo kad temperatura dostigne određeni nivo (60'C za tvoju kartu, čini mi se). Active tera ventilator da radi stalno. Prva opcija za tišinu, druga ako želiš da ti temperature budu niže.

Što se tiče VBIOS-a, ne znam kako tačno da vidiš koja ti je verzija, ali ti piše sa strane da je update za verziju sa Samsung memorijom. Proizvođača memorije možeš da vidiš iz GPU-z (Memory )
 
Čitam da se 1050 ti napajaju direktno iz pci slota, a videh sad da Asus 1050ti strix ima 6-pinski konektor?
 
Čitam da se 1050 ti napajaju direktno iz pci slota, a videh sad da Asus 1050ti strix ima 6-pinski konektor?
Ima modela i sa i bez dodatnog konektora. Za def. taktove je dosta struje koju dobija iz PCI-E slota, kontam da dodatni konektor povećava šanse za bolji overklok :)
 
Pozz ljudi, razmišljam da uzmem ovu kartu preko gigatrona

https://www.gigatronshop.com/grafic...50ti_g1_gaming_4gb__gvn105tg1_gaming4gd-92417

Nisam neki ekspert, naprotiv s obzirtom da sma imao konzolu do skoro za gaming ali bi mi značila preporuka da li bi mi završila posao s obzirom da od konfiguracije imam i5 6400 2.7ghz, 8 gb rama i napajanje čiftek 650w.
Ne očekujem ludnicu od grafike niti sam neki gejmer nego prosto da mogu da igram novije igre i da završim priču na određeni vremenski period.
SVaka sugestija i pomoć je i više nego dobrodošla ako neko misli da ima i bolji izbor za ove novce,

Hvala unapred!
 
Za te pare može da se nađe Zotac OC 1060 3GB, pa ko šta voli.
 
ili ta... i uslovi placanja su skoro isti.. 26k za 1050ti je previse..
 
Svaka vam čast kad ste isto odgovorili u istom minutu :D to mora da je onda to.
Nisam nešto upoznat sa ovim brendom, jel toliko dobra?

Brišem za sugestiju mesta kupovine, kapiram da s ene sme :) snaći ću se.

Hvala još jednom!
 
Poslednja izmena:
Onda verujem da je Zotac OC 1060 3GB bolje rešenje na duže staze kad sam već planirao da dam ovaj novac.
Valjda bi mi trenutno napajanje izdržalo..
 
Nazad
Vrh Dno