Šta je novo?

GeForce GTX 1050 (Ti) Thread

E sad, da li je neko imao iskustva sa tim evga ili zotac karticama...nekako mislim da su mi sigurnije Gigabyte ili Asus...ali opet nema pravila jer mi je prosle godine riknula Asus 7870 :S:
 
Ja imam Gigabyte, osim dote ništa drugo nisam ni igrao, valjda se nema ni vremena više, imam xbox kad dođe društvo za te sportske...u poslednje ni dotu ne igram, tako da kartica samo baca sliku na monitor, i sad će da služi za dual monitor setup, u suštini razmišljam da li da je zamenim sa nekim quadro modelom, sobzirom da ću da počnem da radim sa TensorFlow a on voli nVidiu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje vezano za kompatibilnost. Klinac je kupio HP pavilion 500-037ez. U njemu je i7-3770, 16gb dd3, 1tb hdd i radeon 8570. Odlučili smo da kupimo gtx1050ti da bi zamenili ovu 8570 grafičku pošto je slaba. Ja sam pre toga pokušao da ubacim asus eah5770 ali nije hteo da da sliku na monitor iako sam zamenio napajanje i stavio modularno OCZ 500W sa kojim je ta grafička prethodno radila u drugom računaru. Ne znam koji je razlog ali pada mi napamet kompatibilnost ploče i grafičke. Da li može da se stavi ASUS GTX 1050Ti 4GB CERBERUS-GTX1050Ti-O4G? Video sam da ne treba dodatno napajanje preko 6-pinskog konektora a i našao sam je po prihvatljivoj ceni. Što se tiče mesta u kućišti i ova 5770 je velika i zauzima dva slota pa je stala tako da nije problem ni za ovu 1050 ti.
 
Ne bi trebalo da bude ikakvih problema, najbolje je možda da testirate pre kupovine


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam Gigabyte gtx 1050. Ventilator je olabavio - nepodnošljiv je zvuk udaranja u okolnu plastiku. Očišćen je od prašine. Grafika se za sada ne pregreva. Pošto je pod garancijom, da li ona pokriva ovaj problem ili ga moram rešiti na svoju ruku?
 
Verovatno je otišo ležaj, pa "baca" i nije u osi...
 
Nazad
Vrh Dno