Šta je novo?

GeForce GTX 1050 (Ti) Thread

Nisam siguran kako ju je dobio, uglavnom neotpakovano ganc novo, imao je on toga valjda vise komada, u krajnjem slucaju ja smatram da sam kupio polovnu karticu kao sto bi npr kupio 780ku za 150-200e...
 
Ako nije cigla u kutiji ili fals karta, super si prosao. Odlicna kupovina za tu cenu.
 
Radi sve ok, ganc novo, cuo sam se sa covekom, dogovorili 7 dana usmene, vise mi i netreba, ne overklokujem, eksperimentisem itd, igram wot, sada i witcher, fallout 4, i to je to, okruzenje kvalitetno, iz potpisa, mislim da nebi trebalo biti problema..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Danas stigla Zotac 1050 2gb, malo sam igrao Prey, Dishonore2, Titanfall2, Homefront revolution sve rade na fullHD naravno uz rezanje efekata... Sto se tice buke ceka se ponoc kad sve utihne pa da oslusnem . Ovako nema sanse da cujem racunar a kamoli graficku kartu...
Sve u svemu graficka deluje solidno.
 
Poslednja izmena:
Sto se tice buke zotac 1050 2b sa jednim ventom je tiha karta, ono noctua se cuje kao huk a zotac je za nijansu glasniji tako da bi lepo bilo da se ventilator moze bar jos malo utisati ili iskljuciti.
U svakom slucaju 97% ljudi nece primetiti rad graficke karte onih 3% ce zakerati ;)

U gejmingu temperatura je isla do 55c , vent do 55% mem 3502mhz a gpu do 1700Mhz (igrao se prey) sve u svemu interesantna kartica.
 
Pojavio se i Zotac 1050Ti Mini za 17000din :) Nije loše...
 
Pojavio se i Zotac 1050Ti Mini za 17000din :) Nije loše...

:wall: a ja juče uzeh GTX1050 (za ~14K din)
[offtopic]doduše, malopre sam dao ~17K din za registraciju auta tako da nije toliko strašno :D[/offtopic]
 
:wall: a ja juče uzeh GTX1050 (za ~14K din)
[offtopic]doduše, malopre sam dao ~17K din za registraciju auta tako da nije toliko strašno :D[/offtopic]

haha , nisi jedini ;) msm to je njihov bezobrazluk da je Ti bila 17k uzeo bih je ovako politika im i nije neka.
Cak sta vise glupo je robu stavljati na akciji da bi se posle ispostavilo da je ipak regularna cena , cisto zezanje postrosaca...

Cek , sad videh a sta tek da oki kaze ... Ali eto ja zadovojan kartom ;)
 
Poslednja izmena:
Ako ste uzeli preko neta pre manje od 14 dana, vratite i uzmite po nizoj ceni.
 
mislim da tada nije ni bilo Zotec-a kod njih
 
u istoj radnji je sada na popustu Zotac 1050 OC sa 2 ventilatora od 7cm ZT-P10500C-10L ~14K din
pretpostavljam da će za sledeći popust biti 1050Ti OC

tek sad videh da na 1050 ne može da radi Netflix u 4K :wall: (nema dovoljno RAM-a, minimum je 3GB)
 
Poslednja izmena:
Ima neko iskustva sa gainward 1050 ti modelom? Nigde ne mogu da nadjem neku review, a ona mi najjeftinije ispada..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, ja sam nasao kompletan PC za 380e (46000 din). i5 4570, 8 gb ddr rama, 750 gb Wd hdd, i gigabyte 1050ti 4gb. Samo graficka nova ali ceo PC ima garanciju. Sta misliti jel se isplati?
 
U zavisnosti od kucista i napajanja, to moze biti sasvim pristojna kupovina.

Ako je neko jeftino kinesko kuciste i kinesko napajanje(ukljucujuci LC-600H-12), to je otprilike i realna vrednost te masine.
 
U zavisnosti od kucista i napajanja, to moze biti sasvim pristojna kupovina.

Ako je neko jeftino kinesko kuciste i kinesko napajanje(ukljucujuci LC-600H-12), to je otprilike i realna vrednost te masine.


Dell-ov je racunar , prebuild, neznam koja napajanja koriste trebalo bi da su im kvalitetne komponente?
 
U brand name masinama su bolja napajanja od jeftinih kineskih, ta konfa svakako u full load trosi oko 150-160W.
 
I da je lch 600w napajanje, koje je sasvim ok za onoliko koliko kosta i vise nego dovoljno za to tvoje, za 380e to je super.
 
Dell-ov je racunar , prebuild, neznam koja napajanja koriste trebalo bi da su im kvalitetne komponente?

Koji je tačno Dell u pitanju? Pitam zbog samog kućišta i mogućnosti da uopšte staviš tu 1050 Ti u njega.
 
Ja koliko sam razumeo graf je već unutra


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeh i ja danas polovnu Brand name masinu iz popisa bez hdd za 180e. Isto bih u nju stavio 1050ti samo ne znam koju,pitah pre neki dan za model gainward ovde,ali ne dobih odg. A i nigde ne mogu da nadjem neki review tako da preskocicu je. Koji je model ovako od boljih a da je bez 6pin napajanja.?
 
To je low-midrange segment.

Pod uslovom da staje graficka u kuciste, ako je neka 20e skuplja od druge, ne vredi je uzimati.
Grafa smesno trosi, ne moze biti gigantske razlike u temperaturi i 20e je procentalno ~15% sto je vec granica doplate za bolji model iste graficke.

Jedino ako je neka posebno losa, pa da je za izbegavanje, mada nisam to video da pisu.
 
Poslednja izmena:
Pazi Gainward je stara marka i dosta dugo su na trzistu, e sada to sto nema recenzija i testova samo znaci da svi ipak idu na neke malo skuplje varijante ali opet to ne znaci da je ova kartica losa. Verovatno da ima prodatih modela koliko hoces ali to su sve ljudi koji su kupili stavili u komp i uzivaju. Ako vec sumnjas u nju onda bar kazi koji ti je budzet pa da vidimo jel moze da se nadje nesto za te pare?
 
Pa pazi ovde u nemačkoj se kreću od 150e ovi mini modeli, pa do 180e strix itd.. Tako da iskreno za 1050 ti ne bih vise od 150e platio kad znam da do pre par meseci rx 470 bila oko 180e..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pa daj link stranice gde si gledao pa da vidimo sta ima za tu cenu pa da uzmes nesto bolje za te pare.
 
Gainward je deo Palita a Palit je najveci proizvodjac grafickih kartica na svetu, nema tu greske.
 
Nazad
Vrh Dno