Šta je novo?

Arena Sport i Sport Klub

Sa sobnom antenom radi u 1% slučajeva, ti si jedan od srećnika :)

Sent from my x2 using Tapatalk
 
@nuk nemam pojma, ja prvi nisam ocekivao da ce da radi kako treba ali radi. Ja ni ne gledam TV, uzeo sam caletu da gleda jer se montira brzo i prosto i radi svuda, gledam jedino LS i kad je neki interesantan sport.
Jesi ti baš siguran za tu promo akciju Antene plus ?
Siguran sam, 6 meseci je besplatno a posle toga se produzava ugovor na 18 meseci. Imas temu Antena plus na forumu. Produzavaju non stop, sad vazi do 30og Septembra. Ne placas nista ako vratis za 5 meseci i x dana.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
.Siguran sam, 6 meseci je besplatno a posle toga se produzava ugovor na 18 meseci. Imas temu Antena plus na forumu. Produzavaju non stop, sad vazi do 30og Septembra. Ne placas nista ako vratis za 5 meseci i x dana.

Ne vidim tu promo akciju na njihovom zvaničnom sajtu https://mtsantenatv.rs ili gledam na pogrešnom mestu .Mislim na probnih 6 meseci uz vraćanje .
 
Poslednja izmena:
Ne vidim tu promo akciju na njihovom zvaničnom sajtu https://mtsantenatv.rs ili gledam na pogrešnom mestu .

U pravu si, nema više besplatnih meseci i tako je već par meseci unazad, akcija je bila krajem prošle godine i u prvoj polovini ove godine, 6 meseci besplatno, ali ukinuli su to i sada je cena 600 din. mesečno kroz celu ugovornu obavezu. Na početku im valjda bilo 900 dinara, pa smanjili na 600 pa onda ta akcija pola godine džabe, a sada ceo ugovor po 600 din. mesečno i 1800 din. za risiver se plaća kroz račun za Telekom usluge.
 
Izgleda da su promenili, ja sam uzeo pre nekih 7-8 meseci. Znam da je nekad Aprila jos uvek bilo to aktuelno.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Izgleda da su promenili, ja sam uzeo pre nekih 7-8 meseci. Znam da je nekad Aprila jos uvek bilo to aktuelno.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Da promo akcija je trajala do 15.04.2018.god. . Ja sam uzeo Antenu plus 12.04 i promo period mi ističe uskoro . Zdravlje bože možda opet bude lepih iznenađenja pred Novu godinu kao i prošli put .
 
Poslednja izmena:
Da. Dali promociju na prolece i tokom leta kad nema LS i aba liga. Jedino gledljivo na Arenama. Bar za mene...

Sent from my Coolpad A8 using Tapatalk
 
Ne pomaze meni sobna a da provlacim kablove i spoljnu antenu zbog sd arena neka fala. Ima kombinacija da uzmes sa nekim (da uzme i dodatni modul pa da podelite) pa da se placa po 400 dinara. Medjitim kvalitet slike na 50 inca je veoma los i ne mogu da verujem da mts ne zeli da poboljsa kvalitet svojih kanala gde bi imala cistu zaradu (osim troskova nabavke modula za izdavanje).
Mozes da nabavis sobnu antenu, ja tako koristim.

Sustina je da za dz imas svih 5 Arena odmah i ne cimas se sa trazenjem i pucanjem prenosa, e sad to sto je SD nekome smeta, nekome ne, bitno je da ima vise opcija.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Sent from my Coolpad A8 using Tapatalk
 
To im je paket za starije ljude, ja to tako gledam. Oni ni ne vide razliku pa se zato ni ne cimaju iz MTS/Telekoma.
 
Da li postoji još neki operater (a da nije Kopernikus) da daje i jedne i druge? Da li postoji neko osim SBB da daje samo Sport klub?

SBB je bezobrazno postao skup. Udario monopol i jaše. Čak mi je varijanta da uzmem nešto sa nekim trio paketom sa SK (a da nije SBB) + Polaris najprihvatljivija.
 
na PostaNet imas 5 arena u HD, i 3 ili 5 SK u HD.
Mislim da za to moras da doplatis oko 250din za sportski paket, proveri detalje na sajtu ili ih zovi.

Moji imaju to.
Ja sam na zalost pod ugovorom u mom stanu na SBB, i deru sa cenama, preskupi su.
Cim mi istekne ugovor videcu koje su alternative.
 
PoštaNet ne može u mojoj zgradi, mora većina stanara da se složi.

Čak nisam siguran da ih ima u Nišu.
 
Posta net je zakon ali ima je na veoma malo lokacija.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Posta net

Osnovni paket SK 1-6, SK HD 1-3, Arena 1
Sport/Mega paket Arena HD 1-5

Evo i slike kome lakse tako
7371779229ca4384ec76183d5f841075.jpg
 
Lepo od Pošte i blago onom ko je ima ali ako ih se domogne Telekom onda mogu da se pozdrave sa kanalima SK.
 
6 godina imam samo MTS TV. Što neko reče, liga šampiona i ABA su jedine stvari koje tu gledam.
SBB ne želi da mi uđe u zgradu, da ne objašnjavam sad, stigao sam čak i do RATEL-a zbog toga ali nisam ništa postigao. Pošta net mi nije dostupna...
Ja i dalje ne mogu da verujem da živimo u 21. veku, a da ja nemam mogućnost da platim SK kanale preko neta, koliko god i kako god ali to nema. Nemam nijednog operatera koji mi nudi bar samo SK. Strimovi o kojima govorite su ili nepouzdani, ili budu HR. Nemam ništa protiv HR, čak i gledam neke stvari tamo, ali kad recimo igraju Zvezda ili Partizan u košarci, komentatori su uspavani, kao da prenose 31 ligu Tadžikistana kako igra protiv prvaka Zimbabvea.
Kakav je to kapitalizam u kome ne mogu da platim kanal koji želim, čak ni preko interneta?
:)
A sigurno ne bi bio jedini koji bi platio. Ne znam da li postoji neka IPTV platforma, legalna ili ilegalna, gde su ti strimovi konstantni. Ne mora da bude HD. Ako znate nešto, vičite u PP.
 
Uvek možeš uzeti SBB d3i, ako baš toliko želiš SBB.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ne. Ne želim isključivo SBB. Samo da mogu da gledam SK preko nečega.
 
Pa gledaj preko D3i ili EON-a.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne. Ne želim isključivo SBB. Samo da mogu da gledam SK preko nečega.
СК је СББ програм и они одлучују како ће да га дистрибуирају. Да ли негде на западу можеш да изабереш 2, 3 програма, платиш некоме нешто мало и гледаш их преко интернета? Мени би то одговарало, изаберем десетак или мало више програма, платим за њих сићу и није потребна кабловска телевизија.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Satelitska antena i gledas dosta za sicu,full Polaris itd..

Linije su na eBay sad po smesnim cenama
 
Kod Radijus vektora takođe postoje u ponudi Sport klub i Arena sport paketi. SK 1, 2 i 3 su u osnovnoj ponudi, postoji mogućnost da se doplati 300 din. pa da budu u HD varijanti plus se dobijaju SK 4, 5 i 6 u SD varijanti. Arena paket je 600 din. i tu su Arene 1-5 u HD varijanti, A1 postoji i u osnovnom paketu. Inače RV ima opciju da ako potpišete ugovor na 2 godine uz određeni paket (može se cenjkati za koji paket) dobija se besplatno jedan dodatni paket po izboru, što u ovom slučaju može biti i Arena (ja sam tako uradio i Arene ne plaćam). Međutim RV nije naročito rasprostranjen na teritoriji Srbije pa ove mogućnosti ne važe za većinu koja je kod drugih operatera.
Check Walmart Ad and Home Depot Ad.
Ipak svakako postoje opcije za gledanje SK i AS kanala, za Sport klub D3i ili Total TV (mana je što se mora postavljati satelitska antena), a za Arene Antena plus (mana je SD kvalitet). Pomenute opcije koristite ukoliko vaš provajder ne nudi ništa od navedenih kanala, ali mislim da takav provajder i ne postoji, uvek imaju u ponudi ili SK ili AS kanale. Dakle na prethodno navedene načine uzmete ono što vaš provajder ne nudi. To svakako jeste dodatni trošak ali ko želi i može da plati ima mogućnost da gleda oba paketa sportskih kanala, odnosno da pokrije sve sportske prenose koje se nude na ovim prostorima.
 
Poslednja izmena od urednika:
. Ne znam da li postoji neka IPTV platforma, legalna ili ilegalna, gde su ti strimovi konstantni. Ne mora da bude HD. Ako znate nešto, vičite u PP.

"Provajderi" IPTV lista imaju i SK i Arene, a bogami jos stosta drugo, sto se sporta tice, pogledaj oglase i forume po netu. Jedino postavlja se pitanje koliko to stabilno radi. Na kraju krajeva, probas pa ako ne valja, menjaj.
 
D3I bi mi bila dobra opcija. Nisam se toga setio. To bar mogu da nosim bilo gde sa sobom. Total možda. Ma ova je zgrada specifična i nijedan operater ne može da uđe. Bio je RV jedini ovlašćen od strane grada, ali u to vreme kada je ostala ekipa potpisivala ugovore sa njima nisam mogao da se nagodim za oba paketa. Sada je valjda Masko, koliko sam upućen njihova ćerka firma.
Naravno da opcije postoje, ali je realno puno da plaćam dve kablovske pretplate zbog desetak kanala.
Pogledajte samo kako su se u Bosni lepo dogovorili. Tamo sve može. M:Tel kompanija našeg lelekoma, ima svoje arene ali od aprila prošle godine i sportklub. Isto tako, uzajamno telemach iliti SBB, ima sve arene... A mi smo ovde izgleda kao korisnici najviše krivi što oni navodno imaju međusobni spor, a ovamo ustupaju jedni drugima korisnike.
 
Nisu se dogovorili nego su primorani da se dogovore, znači može.

Sent from my x2 using Tapatalk
 
6 godina imam samo MTS TV. Što neko reče, liga šampiona i ABA su jedine stvari koje tu gledam.
SBB ne želi da mi uđe u zgradu, da ne objašnjavam sad, stigao sam čak i do RATEL-a zbog toga ali nisam ništa postigao. Pošta net mi nije dostupna...
Ja i dalje ne mogu da verujem da živimo u 21. veku, a da ja nemam mogućnost da platim SK kanale preko neta, koliko god i kako god ali to nema. Nemam nijednog operatera koji mi nudi bar samo SK. Strimovi o kojima govorite su ili nepouzdani, ili budu HR. Nemam ništa protiv HR, čak i gledam neke stvari tamo, ali kad recimo igraju Zvezda ili Partizan u košarci, komentatori su uspavani, kao da prenose 31 ligu Tadžikistana kako igra protiv prvaka Zimbabvea.
Kakav je to kapitalizam u kome ne mogu da platim kanal koji želim, čak ni preko interneta?
:)
A sigurno ne bi bio jedini koji bi platio. Ne znam da li postoji neka IPTV platforma, legalna ili ilegalna, gde su ti strimovi konstantni. Ne mora da bude HD. Ako znate nešto, vičite u PP.

Uzmes eon i imas sport klubove cena je mislim oko 1300 dinara, jedina ti je obaveza tri meseca da imas ..raspitaj se
 
Nazad
Vrh Dno