Šta je novo?

Arena Sport i Sport Klub

Hvala na pomoci, snasao sam se sa Kodi-em. Zanima me kakva je situacija sto se tice onih xbox-ova koji se pominju za ne pametne TV-e, da li oni rade preko Kodi-a ili vec kako?
 
Hvala na pomoci, snasao sam se sa Kodi-em. Zanima me kakva je situacija sto se tice onih xbox-ova koji se pominju za ne pametne TV-e, da li oni rade preko Kodi-a ili vec kako?
Za obične TV najbolji je android boks.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Da li i ostalima secka prenos npr Arene preko Kodija uz ovaj livetvserbia add-on na telefonu? Čak i ona Arena low. A nije mi slab internet, 20-30mb/s dl, Telenor 4g.
 
Da li moze preko kodi-a da se smanji kvalitet slike, ovakav kakav je sto se tice arene sport je neupotrebljiv ili ja ne znam da podesim?
 
Da se pohvalim moj operater kupio svih 10 sport klubova,i uz 5 arene i 3 evrosporta ,uzivanje ce biti za ljubitelje sporta.Sve je free ,i preko 170 kanala za samo 850 dinara .Pa posle kazu nisu monopolisti ovi veci igraci.
 
Poslednja izmena:
Lokalni ,ne bi ti nista znacilo ,ali poslacu ti na pp
 
Koji je najbolji način sem kodija da se gleda arena sport 1 srbija večeras? Jel ima neke provereni streamovi ili tako nešto.
 
Ja sam jedno vreme gledao preko onog MTS servisa, bilo je oko 50rsd i dobiješ link za gledanje na računaru.
Ne znam tačan naziv za tu njihovu uslugu, napisaće već neko.
 
Na ovo si mislio

Samo mi nije jasno, kada se klikne na kupi kartu traži prijavu i unos mts broja. Ja unesem svoj fiksni broj i neće, zar moraš imati njihov mobilni broj ?
 
Poslednja izmena:
mora broj mobilnog telefona jer ti skine kredit da bi kupio kartu za gledanje...
 
Imate gomilu sajtova, gde mozete gledati free, a i kvalitet slike je isti.
 
Ako nije protiv pravila jel moguce postaviti neke od najpouzdanijih ovde?

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Ako može na PM gdje su najbolji HD acestreamovi? lfootball.ws je mrtav već neko vrijeme a imao je uvjek fenomenalne ruske streamove...
 
Lepo vam kaže Goran. Guglajte "soccer streams", izbaciće vam kao prvi rezultat jedan poznati sajt na kojem za sve uvek ima HD linkova.
 
Da, ali ni jedan ne radi kako treba..........


@dejan

Znači odem na trafiku, uzmema njihov broj i to je to, ne mora biti vezan za neki njihov paket ?

da, ili uplatis nekome kredit ko ima mts broj i prijavis se sa tim brojem...

Ko gleda na androidu neka sine mobdro apk tu ima arene

a ko gleda na kompu neka skine KODI i neka insalira ovaj https://www.youtube.com/watch?v=VuFR2ZCaDrc addon sa youtube, ima dosta stirmova za fudbal, imate i RED STAR NAPOLI 21h
 
Juče se iznervirao tražio SK2 na kodiju,probao sa desetak listi koje imam u onim adonima,me neće da pusti ni jedna ,i sada pokušavam izgleda da su pritegli
 
Na ovo si mislio

Samo mi nije jasno, kada se klikne na kupi kartu traži prijavu i unos mts broja. Ja unesem svoj fiksni broj i neće, zar moraš imati njihov mobilni broj ?

I jesi gledao preko kliksport-a? Ja sam to koristio pre nekoliko godina, i ako je kao ideja vrlo lepo osmišljeno a i cena je prihvatljiva. Bilo je loše u praksi kvalitet slike je bio vrlo loš. Pa me interesuje kako je sada ima li nekog napredka.
 
I jesi gledao preko kliksport-a? Ja sam to koristio pre nekoliko godina, i ako je kao ideja vrlo lepo osmišljeno a i cena je prihvatljiva. Bilo je loše u praksi kvalitet slike je bio vrlo loš. Pa me interesuje kako je sada ima li nekog napredka.

Ne odusto sam jer je athlon reko da koči prenos. Instalirao sam onaj dodatak sa klipa koji je postavio dejan i odgledo meč. Komentator je bio španski, slika pristojna bez laga i kašnjenja.
 
Poslednja izmena:
Uzmete Antenu plus na probu na 5 meseci i vratite pred istek poslednjeg meseca bez penala i ne placate nista. Ima 5 Arena i uzivate.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Sd kvalitet plus moram i spoljnu antenu da montira. Bem ti drustvo gde ne mozes da kupis sve sportske kanale kod provajdera
Uzmete Antenu plus na probu na 5 meseci i vratite pred istek poslednjeg meseca bez penala i ne placate nista. Ima 5 Arena i uzivate.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Sent from my Coolpad A8 using Tapatalk
 
Mozes da nabavis sobnu antenu, ja tako koristim.

Sustina je da za dz imas svih 5 Arena odmah i ne cimas se sa trazenjem i pucanjem prenosa, e sad to sto je SD nekome smeta, nekome ne, bitno je da ima vise opcija.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno