Šta je novo?

Arena Sport i Sport Klub

Možda se updatovao risiver pa resetovao/promenio neka podešavanja? Negde u podešavanjima risivera ima opcija oko zoomiranja pa probaj to da čačneš.

Ne koristim IPTV (a kod ćaleta je još uvek stara IPTV oprema), ovo malo se kao "sećam" što sam kod ujaka povezivao kad su uzeli, isto na "kockasti" TV. Tamo je koliko se sećam na EuroSport-u odsečeno "live" pored logoa i još par slova samog imena.

Jedino što mogu da ti kažem definitivno je da Arena kanali izgledaju normalno na MTS TV Go stream-u.

A i ako sam TV tj njegov daljinac ima dugme gde se menja AR i/ili zoom nivo i to treba proveriti.
Teško da je samo problem na Areni a da se još neko nije javio ovde na forumu, pre će biti da je tu najočiglednije da gledaš odsečenu sliku...
 
Poslednja izmena:
I kod mene je i dalje stara oprema, stari daljinac..nisam nista menjao. Eurosport mi je normalan, kao i skoro svi kanali..nisu jedino B92 i Nickelodeon al oni su jos odavno u takvom formatu..ne gledam ih pa mi nisu ni smetali.

Isproveravao sam i Telekomov daljinac i daljinac TV-a..i nista..nema nikakve opcije kojom bi resio problem. Evo ide Liga Evrope i ne vidi se koje je vreme.
 
Danas bio do kladionice i na njihovim LG televizorima ista situacija sa Arenama kao i kod mene. Pitao momka koji radi tamo od kad vam je ovakva Arena, a on kaze zadnjih 2-3 dana..odjednom se takva pojavila.

Video sam da i oni imaju staru platformu, pa pretpostavljam da je to ipak do nje. Inace, moj matori isto ima kockasti sivi Samsung ali novu platformu i kod njega sljaka sve kako treba.
 
Ja sam danas bacio pogled (oko 15-16h) na Arena kanale na staroj platfomi kod ćaleta (matori Amino STB koji čak ni HDMI out nema, i toliko mator da su matorci "sredili" onaj okrugli S-video output što ide u SCART pa je TV odavno povezan preko antenskog/RF konektora) i Gorenje kockasti krš od TV-a i sve izgleda normalno, bez problema sa logoima i Arene emitovane u 16:9 AR.
 
Problem resen..u podesavanju STB

Sa opcije AUTO sam prebacio na 16:9 i problem sa formatom slike je resen.
 
od toliko dogadjaja veceras sk prenosi grdne tenise,od engleza samo jedna tekma prenosena,spanci igrali (barsa i real) oni daju neku kosarku,neka socijala ne znam sta im je....
 
Barselona bila na SK10 a Real na SKHD. E sad što nemaju svi sve kanale je druga priča.
 
Bein sport kanali zakon

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Sve utakmice koje navodiš su prenosili. Od SK HD do SK 10. I Engleze, i Špance i italijanski kup.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
posto imam kopernikus imam samo sk 1-6 ,hd ni u cudu ni za te vece pozicije nisam u toku
 
Nemam Arena kanale, zanima me jedna stvar, gledajuci preko neta arena sport 1 prenos C.Zvezde - Spartak, 10-ak minuta pred kraj drugog poluvremena su prekinuli prenos i prenose i pustili preglede nekih utakmica, zasto to rade?
 
Poslednja izmena:
Nemam Arena kanale, zanima me jedna stvar, gledajuci preko neta arena sport 1 prenos C.Zvezde - Spartak, 10-ak minuta pred kraj drugog poluvremena su prekinuli prenos i prenose i pustili preglede nekih utakmica, zasto to rade?
Los si strim gledao.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma gledao sam direktno sa njihovog site-a, ono sto me jos vise buni, zar nije trebao rts da prenosi ru utakmicu?
 
RTS samo sredom prenosi fudbal beše? [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Odavde bre, samo je prekinuto 10-15 min pred kraj drugog poluvremena.
Nije mi jasno da je RTS prenosio prvu utakmicu a revans ne.
 
Pa kazes sa njihovog sajta, a to nije njihov sajt. Na njihovom sajtu nema uzivo prenosa. Uglavnom, nikakvog prekida nije bilo. To sto si ti gledao je neki los strim.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne znam kako moze da ima veze odakle se gleda, ako ide prenos uzivo, ide uzivo, ako se gleda na areni sport 1 onda je na tom kanalu ne moze da bude na drugom. Kako moze da bude los strim, ili se prenosi ili ne.
 
Verovatno im je pukao strim pred kraj utakmice i i ko zna sta im je islo posle toga.
 
Ne znam kako moze da ima veze odakle se gleda, ako ide prenos uzivo, ide uzivo, ako se gleda na areni sport 1 onda je na tom kanalu ne moze da bude na drugom. Kako moze da bude los strim, ili se prenosi ili ne.
Ima veze jer to ne emituju oni već neko nelegalno reemituje njihov program, tako da ti zavisi od tog nekog lika šta će i kada da ti pusti. Arenu imaš zvanično preko MTS -a, jedna utakmica je 50 din

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ne znam kako moze da ima veze odakle se gleda, ako ide prenos uzivo, ide uzivo, ako se gleda na areni sport 1 onda je na tom kanalu ne moze da bude na drugom. Kako moze da bude los strim, ili se prenosi ili ne.

To što si ti gledao je bila HRV Arena i nešto se desilo i nisu prikazivali do kraja, na srpskim Arenama bilo sve OK. A čemu čuđenje što nije prenosio RTS? Cele kvalifikacije i Zvezdu i Partizan prenose kombinovano Arena, SK i RTS, nigde nije crveno slovo da mora da prenosi javni servis.
 
Nemam iskustva sa tim sportskim kanalima, mislim, ne pratim to toliko. U pravu si, tacno je bio pregled nekih hrv. klubova. Nisam ni znao da ima srpska i hrvatska verzija arena sport 1. Pa cudjenje zato sto je prvu utakmicu prenosio rts, logicno je da i revans prenosi rts.
 
Da li postoji mogucnost da se srpska arena sport 1 gleda online i da bude u Fullscreen-u?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Može na Mts tv go i na Klik sportu.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Sk 1-6 samo jedna engleska tekma a udarno vreme?!?! ...ostalo atletika
 
Ostale utakmice PL su na kanalima od 7 do 10.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno