Šta je novo?

Huawei Mate 9

Onda za tebe nije mate 9, uopšte Huawei, osim toga što to zahtevas, onda je za tebe samo iphone, i miran si :)
Ne znam nikog osim iphone ko daje to što tebi odgovara u vezi garancije....

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Da al to je neki kratak period koliko sam video.. Opet ne menja cinjenicu da mnoge garancije ne vaze svuda, i da ti prilikom reklamacije traze licnu kartu, fiskalni, krstenicu i broj cipela
Mislim da su u pitanju 2 god, i da ti ne treba broj cipela nego samo imei broj gdje oni vide da li si do sada iskoristio tu mogućnost

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Pri kupovini, bitno je da se registruje na HiCare, i to je to, sve ostalo dalje piše u detaljima pri registraciji....
Isto sam to uradio sa p9 plus...

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Da li ima neka EU on line radnja gde je Mate 9 najpovoljniji?
 
Fantazija; jos kad bi mogao porez da se vrati gde bi nam kraj sreci bio ;)

P.s ja vidim 800e cenu sa slanjem ne 562!?!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pogledaj malo bolje, piše dole ponuđene cene od 562e... Baš Amazon. It prodaje
Klikni na cenu 562e...videces sve :)

63186925be3aee59151eb8c72deb7fec.jpg


Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Ova cena na amazon.it je 562,00e, nema naplate dostave. Sa nemačkog foruma AndroidHilfe.de su vec pojedini naručili bas po ceni od 562,00e. Ko što napisah a i vidi se u prethodnom postu, prodavac je bas direktno Amazon. It Prime
Ovo je odlicna cena 500e :)
Saturn.de online je 699e, pojedini su kupili direktno u saturn.de po ceni od 679e...
Mediamarkt 699e


Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Mali off, lista Huawei telefona koji će dobiti Android 7 i oni koji neće dobiti.
Telefoni koji dobijaju Android 7
771deb6c9b003820944423ff05c60a8b.jpg


Telefoni koji neće dobiti Android 7
d17865b82829187e9c10acbfbee5b4dd.jpg


Izvor : Huawei Blog De

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Honor 8 je već dobio 7.0 beta.

Oni na honor gledaju kao na drugi brend.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bas tako kao sto kaže fkloznica, ovo je lista za Huawei, a Honor je opet drugi deo Huawei.
Šteta je za mate s i p8max što neće dobiti Android 7.
Inace za p9 ima vec beta Android 7 i za mate 8.
Navodno Kirin 930 i 935 nisu kompatibilni sa novom verzijom Android 7. Tako bar piše na Huawei blog de

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Pa da to je ista fora koju su odradili google i qualcomm :) s801 šatro ne može na 7.0 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Eto M8 dokazao da moze


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Glupost što ne možue P8 i Mate S da se update-uju na 7. To su relativno novi telefoni.
 
Pa da to je ista fora koju su odradili google i qualcomm :) s801 šatro ne može na 7.0 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Koliko sam cuo/procitao to je bilo inicijalno, nekompatibilan sa vulkan api. Medjutim kasnije podrska za taj api nije vise obavezna, pa ce biti Nougat za 800/801. Eto pojavio se zvanicno cm14.1 za OPO, G3
 
Poslednja izmena:
Sramota... P8max i Mate S su izasli pre godinu dana... Za te pare godinu dana podrske. Tacno da nikad ih vise ne kupis.
 
To mi je čudno, Honor 4x izašao sa kk i dobio lp i mm. P8 lite dobio mm. Koliko sam video dosta telefona je dobilo mm.

Dobro ovi telefoni nisu baš izašli pre godinu dana,konkretno P8 Max, idu prema 2 godine. Nougat neće pre proleća.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Šteta jeste za mate s i P8 max, ali, kad već pišu da Nougat nije kompatibilan sa Kirin 930 i 935 zamislite još goru situaciju, dobiju update na Nougat i fon počne da baguje brlja i itd itd... Pa onda je možda ovako i bolje za korisnika da ima telefon koji će da radi kako treba, a ne da ima Android 7 i fon da baguje...


Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Nema to veze sa Kirin cipsetom. Honor 7 ima Kirin935 pa je predvidjen za Android N. To je glupa politika kompanije da bi se prodavali noviji modeli. Da li Mate9 dobija neki Android 9??? Tesko pitanje
 
Ne znam kako i sta, ja sam preneo samo ono što je napisano na Huawei blog de.

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Ja sam jos uvek na čekanju za mate 9, za sada ga nemaju još na stanju.... Pihhh....

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Izvanredno trajanje baterije. sigurno oko 8h sot
 
In addition to the notification setup being fixed, Huawei has also improved the camera experience with the Mate 9. A 6x hybrid zoom mode has been added to the camera app, and the interface for zooming now features the ability to quickly hop to a 2x zoom for easier and faster zooming of your subjects. Overall image quality has also been improved too, with areas of low-light performance, color accuracy, and rendering of details all seeing noticeable upgrades. Round all of this out with the Mate 9's official bump up to the Android security patch that landed on November 1, and you're looking at an incredibly full-featured update for the phone.
http://www.phonearena.com/news/Huawei-Mate-9-receives-huge-software-update-official-launch-in-the-US-incoming_id88457

A pocketnow vec odradio sve testove kamere :)
 
Nazad
Vrh Dno