Šta je novo?

Huawei Mate 9

Ja stvarno ne vidim u cemu je problem. Cena od oko 600€ na samom pojavljivanju je ok. Ip7 plus je 200€ skuplji. Jel vredi vise 200€. S7e je bio skuplji 100€ kad se pojavio. Ipak Huawei jos uvek povoljiji proizvodjac
 
Svi bi sad hteli ovu mašinu za male pare, e pa nece da može :)
Cena za običan mate 9 6" je ok, ali onaj porše dizajn, ubio sa cenom :)

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Za obican i pricam. Taj Porshe je lep ali ne vidim ni jedan razlog dati duplo para za malo lepsi telefon. I edge ekrani mi se uopste ne dopadaju
 
Pustite porsche, ima mate 9 pro. Samo kazu mate 9 ima los audio izlaz. krastavac, ne moz' sve
 
Kome su prioritet slusanje muzika preko sluski onda neka ide na V20 koji je odlican.
 
Samo sto ce Pro verzija na nasima prostorima imat verovatno veoma malo. I meni bi taj model odgovara, 5.9 mi je previse


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima u samsungu u delti da se vidi mate 9. Promoterka huaweia ima taj telefon pa sam se igrao malo, zaista brutalno izgleda.
 
Ali jos uvek nitko nije odgovorijo, kad ce doci na nase prostorije. Nitko ne zna?

Bar priblizno, mislite, hoce li doci sta prije, kako je to bilo primer kod mate 8, koji je u Europu dosta kasnio?.

Mogu li se nadat, da ce doci recimo do kraja februara?
 
Zvanično za par dana t mobile.de dobija mate 9 u svim filijalama. Na njihovoj internet stranici ga vec ima u ponudi. Bas danas bio do t mobile.de i dobih dobru ponudu za mate 9, mozda ga i uzmem sutra... Videcu... Razmišljam se... :)

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Ako i uzmem sutra, moram čekati da mi posalju, nemaju ga trenutno u filijali... Videcu da tražim još neki dodatni popust :) .

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Ako i uzmem sutra, moram čekati da mi posalju, nemaju ga trenutno u filijali... Videcu da tražim još neki dodatni popust :) .

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk

Zelimo tvoj licni test i recenziju mate 9 [emoji3][emoji3][emoji3][emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ih... Pa to će da potraje onda, recenzija itd itd...
Mrsko mi da pišem utisak i za p9 plus :)
Ja to Ukratko opišem :) pa koga sta zanima neka pita... Uglavnom, javim sutra... :)

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Zvanično za par dana t mobile.de dobija mate 9 u svim filijalama. Na njihovoj internet stranici ga vec ima u ponudi. Bas danas bio do t mobile.de i dobih dobru ponudu za mate 9, mozda ga i uzmem sutra... Videcu... Razmišljam se... :)

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk

Hvala ti na info. i pridruzujem se onima, koji zele, da se sto pre vratis sa tel., uradis licni test i napises utiske.

A ja dodajem, budi sto vise objektivan u oceni.
 
Nista za sada, bio do telekoma, trenutno nije dostupan, to jest ne šalju. Verovatno da u toku sledece nedelje stiže u filijale. Kako god, mate 9 je narucen/rezervisan, i čim stigne u filijalu javiće mi čovek ili ako već u ponedeljak bude opet moguće slanje telefona na kućnu adresu iz glavne filijale. Uglavnom, ljuta mašina stiže nadam se par dana... :)

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Super Bogi. Koliko te izasao ako nije tajna? Sigurno je bolji od p9 pro koji sad imas
 
Ma nije tajna, nema razloga da ne kažem. Da pojasnim malo situaciju. Kod t mobile.de imam vec ugovor i uz taj ugovor sam imao i internet sim karticu. E sad posto sam njihov korisnik već duže vreme, dobio sam aj da kažem kao neki popust za drugu sim karticu uz telefon za mate 9, to jest, mate 9 moram da platim 19,95e a mesečno 39,95e 6gb lte internet, pozivi za sve mreže u de neograničeno, sms takodje i eu Roaming. Nisam hteo da propustim ovu ponudu, za mene je ta ponuda skroz ok...
Potrajace to jos koji dan, dok mi ne jave da dodjem po telefon ili da dodjem da potpisem pa da ga dobijem na kućnu adresu.
Pa videcemo kad stigne mate 9 poređenje sa p9 plus :)

Ako sam Lud, Nisam Blesav :)
 
To bez garancije? Ili ona čuvena pisana garancija :)
U de cena 699e sa sve garancijom :)

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Kaki mi se od tih garancija. Jednostavno daju god ili dve od aktivacije uredjaja i cao. Unese serviser imei u racunar i vidi koliko je jos u garanciji
 
Na koje garancije mislis, ove naše, ili ove u eu, npr de?

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Kao iphone misliš :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa verovatno da mate 9 ima garanciju kao i p9 plus, koju sam ja dobio, to jest premium garanciju.
Inace svaka mate serija je i imala bas takvu garanciju.

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
U slučaju loma ekrana ili kvasenja vodom tel, itd, imaš pravo na besplatnu popravku ili zamjenu tel ako se kvar ne može popraviti, barem je tako bilo do sada. I na to pravo imaš samo jednom.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
U slučaju loma ekrana ili kvasenja vodom tel, itd, imaš pravo na besplatnu popravku ili zamjenu tel ako se kvar ne može popraviti, barem je tako bilo do sada. I na to pravo imaš samo jednom.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Da al to je neki kratak period koliko sam video.. Opet ne menja cinjenicu da mnoge garancije ne vaze svuda, i da ti prilikom reklamacije traze licnu kartu, fiskalni, krstenicu i broj cipela
 
Nazad
Vrh Dno