Šta je novo?

Huawei Mate 9

6p gde god da padne beton,parket,ppastika aluminijum se ostecuje - licno iskustvo. Ne znam drugihuawei uredjaji kako se ponasaju ali za ovo znam
 
Koji drugi brend aliminijumske izrade se ne oštećuje kada padne na parket i beton?
 
Upravo tako. Možda jeste slabiji bio na tom bend testu ali nikako nije loše sklopljen uredjaj. Izrada je odlična.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zašto mate 8 nikada nije bio zvanično u Srbiji?
Plašim se da i devetku čeka ista sudbina.
 
Ja mislim da je Huawei zvanično ušao tek sa modelom p9, mislim da ranije nijesu bili

Huawei P9
 
Mislim na njihove radnje, direktna prestavništva, kod nas ih u Cg nema, ima Samsung i jabuka

Huawei P9
 
Zašto mate 8 nikada nije bio zvanično u Srbiji?
Plašim se da i devetku čeka ista sudbina.
Očigledno da ne pratiš i nisi upućen uopste, Huawei mate 9 je predstavljen ovaj put bas u eu u München... I biće dostupan širom evrope,konkretno mislim na EU

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Pa kako su Srbija i eu isto? :)

Sent from my Redmi Note 3
 
Ja govorim o tržištu, Huawei se proširio u evropi, otvara svoje filijale što pre nije bio slučaj...
Još nešto nije jasno :)
Nusam znao da je Srbija bitno tržište, na žalost što nije...

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Da ima u MTS-u recimo Mate 9 pre bih ga uzeo nego Samsung ili Apple ali nažalost i Honor 8 su imali po dobrim cenama a brzo je nestao iz ponude.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Pa ovako cu samo napisati, mate 8 nije zvanično bio dostupan u de kod bilo kog operatera, a za razliku mate 9 će da bude dostupan. To je opet učinio marketing od Huawei za eu tržište, a nadam se da ce u to tržište i Srbija da bude.
Koliko god se nekom svidjalo ili ne Huawei je svakim korakom bliži konkurenciji uopste na tržištu,to niko ne može da porekne. Poboljšali su update, marketing, predstavljaju ih poznate svetske zvezde, dobro se reklamira bar u ovoj godini... Zar mislite da je ti sve? Tel su se zaleteli...
Naravno, potrajace to jos koju godinu da budu na glasu kao Samsung i Apple / iphone...
Ne važi više Huawei kao neki tamo kinez....

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Ne vazi kod nas koji pratimo i znamo kakve uredjaje prave,veruj mi da kod prosečnog korisnika to jos uvek vazi :)
Nažalost. Sto se mene tice voleo bih da upravo oni budu br.1 jer po meni jedini donose neke razumne odluke i brzo napreduju,imaju da ponude zanimljive telefone.
Samsung ne zna gde bije trenutno (mada verujem da ce ona sramota da ih opameti) Apple samo jos sto ne izbaci ekran sa uredjaja, LG sve nesto pokusava novo pa izvisi jer su im telefoni kante,Sony vec odavno ne shvatam ozbiljno, HTC tu i tamo,koprca se,Huawei braca siju.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Očigledno da ne pratiš i nisi upućen uopste, Huawei mate 9 je predstavljen ovaj put bas u eu u München... I biće dostupan širom evrope,konkretno mislim na EU

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
Pratim ja vrlo dobro,i znam da mate 8 nije bio u EU, niti kod naših provajdera što je i najvažnije.
Suština je da Mate 9 dođe do naših provajdera ,jer je samo tada cena po oglasima dobra.
 
Poslednja izmena:
Mate 8 je bio dostupan samo u mediamarkt, Saturn itd.. Zvanično kod operatera u de nije nigde bio dostupan.
Dok npr u mediamarkt svako je mogao da kupi mate 8 na ugovor i da izabere operatora t mobile, Vodafone, O2....
Nadam se da će mate 9 što pre biti širom evrope dostupan zvanično kod svako operatora.

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Pratim ja vrlo dobro,i znam da mate 8 nije bio u EU, niti kod naših provajdera što je i najvažnije.

Mate 8 je bio u mts-u, zbog njega sam se tamo prebacio, ali dok su mi aktivirali broj, nestalo ga je, i nikad se nije pojavljivao više.
 
Da, mate 8 je bio u mts-u ali i ja sam zakasnio, brzo im se ispraznio lager.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad će ga sigurno biti a mislim da će sa p10 tek da pokidaju , sad su marketinški mnogo jači

Huawei P9
 
Jel ima nekih testova kamere? Ostalo je i do sad bilo vrh u mate seriji ali sa kamerama koje nisu nista specijalno i poprilicno iza konkurencije
 
Ja sam gledao neke snimke i definitivno je kamera napredovala u odnosu na Mate 8. Prednja kamera je bolja nego na Iphone 7/7+, dok je zadnja kamera tu negde. Negde je malo bolji iphone negde mate. A i Mate 9 ima bolji zum od 7+. Boje su za nijansu "isprane" u poređenju sa s7 edge koji ima nešto jači kontrast. Noću je ipak kamera malo lošija od konkurencije. Ovi što su testirali telefon kažu da to još uvek nije zvanična verzija Mate 9 da se očekuje peglanje softvera kamere po njegovom izlasku.
 
Još je honor za razliku od p9 imao odličnu cenu
 
Ako bude mate 9 u mts-u, koliko možemo da očekujemo cenu uz neki prosečan - 2 crvene - paket?

Kontam nekih 40+ tisuća, možda i 50.
 
Tako ,preko 50k din. Možda čak i preko 60k. Ne znam koliko je bio p9 kada se pojavio ,na tu cenu dodas oko 15k din i to je to :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nece biti povoljno nigde, pa čak ni ovde u de... Bice lepa cena sigurno :)
Mada i nema bude veća cena, samo da ga svi u evropi dobiju, mislim na operatere da ga imaju u ponudi :)

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
U CH je oko 600€ sto i nije tako losa pocetna cena. Cekam da padne ispod 500fr za par meseci pa bi ga rado posedovao :)
 
Saturn.de 699e :(

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Pa narednih 6 meseci neće cena biti ispod 500e...

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno