Šta je novo?

Huawei Mate 9

Miui 8 I Emui 5, pomesao sam jedno i drugo. ☺️

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pitam se samo kako dva facebooka, instagrama i vibera uticu na vek baterije posto meni i po jedna app upropastava istu!!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ima se moze se... dve zene, dve kuce , dve svalerke [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dvoglavi Arapin :d

Dva Whats ili Vibera na jednom fonu nije nikakva novina, možete sa nekim app, recimo 2Face. Može i Parallel Space.
 
Poslednja izmena:
Može ali nemaš push za oba naloga istovremeno, sa sa opcijom dual apps na ovim kineskim romovima imaš.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Vidim da nije dual activ sim kao Mate 7,već dual stand-by,baš šteta.
 
Dual activ je kao mate 8, ali nova osobina je da i drugi slot može da radi u 4g, što je extra.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da da ,izgleda da nema neke razlike u odnosu na p9 iako ima ois

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa ovo je smejurija, ja sam mislio da su ovi malo utegli tw na s7 i edge,ovo je kriminalno lose,jednu aplikaciju nije mogao da kesira kako treba.
I ako su ih pljuvali na prezentaciji.
Ovaj Mate leti na nekom Nexus nivou.

Ima li negde poredjenje sa pixelom?

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koji bre.. brže je ovo od Nexus/pixel.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
TW djubre [emoji23]
Nego ovaj amoled na S7E nesto treperi?

Huawei ako ovako nastavi, uz Leica hajp-marketing i sve bolji softver/podrsku, stvarno ima da pocisti Samsung u narednim godinama.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
TW djubre [emoji23]
Nego ovaj amoled na S7E nesto treperi?

Huawei ako ovako nastavi, uz Leica hajp-marketing i sve bolji softver/podrsku, stvarno ima da pocisti Samsung u narednim godinama.

Sent from my D6503
Njima samo (jos) jaci marketing treba. Da se izbaci iz naroda da je Huawei jeftin nekvalitetan kinez a Samsung jedini Android. Da im se pojavljuju telefoni po serijama i filmovima kao Samsung danas. Doduse znaju oni to vrlo dobro, sve za sta su ih ranije kritikovali su ispravili, evo sad krenuo softver polako, verujem da ce kamera biti jos jaca.
Sve mislim da ce sa P10 neki boom da naprave, verovatno se spremaju za to.
 
Dobro, dosta oni para ulazu u marketing, prodaja im bas skočila u Evropi. Koriste poznate glumce, sportiste za promociju. Kod nas su ljudi najpametniji još uvek. Drugarica me pita koji telefon da uzme, ja preporučio Huawei, ona me zove i kaže kako joj je sestra rekla da to ne valja, to je "kinez" a sestra koristi neki Alcatel [emoji3]

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa pogledajte samo Huawei od pre dve godine, gde su tada bili, a gde su sada...
U uzlaznoj su putanji, svidjalo nekom ili ne...
Dosta su uložili u marketing od tada, a ubuduće mislim da ce samo jos vise da se šire.


Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Samo što je Huawei nastavio gde je Samsung i Apple stao sa cenama.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ali cene Huawei telefona jako brze padnu posle objave. Dok Samsungu i Applu bas dosta manje. IP7 kosta sad npr 800€, za 6 meseci ce kostati 750 a npr mate 9 od 700 pada na uspod 500€. Jako je glupo kupiti tel na dan objave ili jako bezo posle objave. Sacekas malo dok se sve iskristalise pa onda imas tel po nizoj ceni a eventualni bagovi ispravljeni
 
b5a6ade23e36bdca2739e3e573e6083d.png


[emoji3][emoji3][emoji3] kinezi sve prihvataju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daleko je huawei od cistog marketinga. Posle 6p moje misli jedino idu ka mate -u. Dizajnerski rade pravi posao, softverski takodje. Samo da taj alu u izradi bude za nijasnu cvrsci i nema greske
 
A sta to sad fali izradi...?


Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Previše bend testova od kojekakvih siledžija po youtube je odradilo svoje kada 6p u pitanju.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno