Šta je novo?

Huawei Mate 9

Ovo ako je tačno da telefon bolje radi što se više koristi je bomba, u svakom slučaju telefon je vrijedan pažnje i kupovine kad cijena bude pristupačnija, 700e je previše za telefon

Huawei P9
 
Gledao sam ranije testove između p9 i drugih android telefona i p9 dok sa jedne strane ima loše benchmark rezultate sa druge strane je u dosta situacija brži od konkurencije kada je startovanje aplikacija .


Još uvek nema klipova nekih koji upoređuju. Našao sam samo ovaj malo lošijeg kvaliteta .

 
Poslednja izmena:
Pa to je opšte poznato .
Dosta je videti review mate8 i honor8 na anandtechu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja imam p9 i mogu ti reći da savršeno radi, igrice, multitasking, nema štekanja, stvarno sam prijatno iznenađen telefonom a bio sam skeptičan, uzeo sam ga zbog toga što je po meni daleko najljepši telefon a i uvjerio se da radi savršeno, zbog toga se oko mate 9 sekunde ne bih razmišljao kad bude bolja cijena jer vjerujem da ubija telefon sa performansama

Huawei P9
 
Ja imam p9 i mogu ti reći da savršeno radi, igrice, multitasking, nema štekanja, stvarno sam prijatno iznenađen telefonom a bio sam skeptičan, uzeo sam ga zbog toga što je po meni daleko najljepši telefon a i uvjerio se da radi savršeno, zbog toga se oko mate 9 sekunde ne bih razmišljao kad bude bolja cijena jer vjerujem da ubija telefon sa performansama

Huawei P9

Slazem se sa tobom pa i ja sa iphona pi rado presao ako su donekle slicni po nekoj fluidnosti jer isrkrno zbog toga i koristim iphone a pre toga sam bio na s7 edge... ako ispostuju sve sa presentacije mislim da je telefon TOP !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gledao sam ranije testove između p9 i drugih android telefona i p9 dok sa jedne strane ima loše benchmark rezultate sa druge strane je u dosta situacija brži od konkurencije kada je startovanje aplikacija .


Još uvek nema klipova nekih koji upoređuju. Našao sam samo ovaj malo lošijeg kvaliteta .



Malo mi cudno da iphone ovako otvara sporo ipak je to a10 fusion sto bi trebalo da leti , nesto mi tu ne stima [emoji15][emoji848][emoji851]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je jedino malo zbog veličine, kako bi se navikao posle 5,2 na ovo čudo

Huawei P9
 
Koliko bi iz dosadasnjih iskustava trebalo da traje softverska podrska za Mate seriju ?
 
https://www.youtube.com/watch?v=l7322ndP8Kg

ne znam za vas ali posle ovog snimka deluje mi da je kamera bolja na Mate 9 nego na Galaxy S7 (ne u svim segmenitima ali mi deluje prirodnije na mate 9) a selfi da ne pricam koliko je bolji. Oduvao je samsung u Selfi ... tako da kamera mislim da je na veoma zavdinom nivou i da moze da parira vodecim telefonima :D
 
Pa od p9 je to već druga priča sa kamerom, na novijim modelima će sigurno da bude jedna od najboljih ako ne i najbolja

Huawei P9
 
Izašao je u Kini i Mate 9 pro. Jeste da je naprijed isti s7e ali pozadi je još ljepši. Čudi me da nema vijesti o njemu. Ubica od tel

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Sve sto sam video do sada mislim da ce biti top telfon ali samo me muci pitanje da li je dovoljno dobar da se prebacim sa iphona na njega [emoji3][emoji851]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da jeste, ja ne vidim čemu dilema. ☺️

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Naravno da jeste, ja ne vidim čemu dilema. [emoji5]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Hahaha pa ima ih iskreno ... ali nadam se da ce stvarno imati tu fluidnost koju obecavaju onda jeste stvarno pun pogodak [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam imao mate 8, i on mi je radio kao sada Nexus 6p, u prevodu leteo je. Mate 9 samo može biti još brži.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja sam imao mate 8, i on mi je radio kao sada Nexus 6p, u prevodu leteo je. Mate 9 samo može biti još brži.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Verujem ja to ali iphone je iphone po fluidnosti i nema tog startup laga kao kod androida ali i ja mislim da je mate 9 nesto novo i da ce biti konkurent apple (barem se iskreno nadam) fluidnost apple i sloboda androida prepun pogodak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moja devojka ima iphone 6s i moj 6p radi jednako fluidni kao iphone, u zadnje vreme i bolje, s obzirom da ios 10 baguje. Nije ni iphone to što je bio nekada.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Moja devojka ima iphone 6s i moj 6p radi jednako fluidni kao iphone, u zadnje vreme i bolje, s obzirom da ios 10 baguje. Nije ni iphone to što je bio nekada.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Videcemo kad se pojavi i kako se pokaze u praksi i na delu onda cemo da vidimo sta i kako ali po svemu procitano i recenziji da ce biti bog na trzistu i da tek krecu u osvajanje trzista sto bih i voleo da se promeni nesto [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ,zvuk koji proizvodi dok razgovarate sa nekim ili slušate i gledate youtube je odličan ,dosta lošiji kada se sluša zika preko sluski

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni je bitnije to nego izlaz za slušalice koje ionako ne koristim. Bolje da to bude mana, nego da ima bezele kao Pixel i ds nema stereo zvučnice.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja sam imao mate 8, i on mi je radio kao sada Nexus 6p, u prevodu leteo je. Mate 9 samo može biti još brži.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Mali of, ali: što si prešao na 6p?

Ja sam imao mate 7 i penalio se na mate 8, na kraju završio sa 6p.
 
Zato što sam u to vreme pazario htc 10 pa mi je bio bio višak. Telefon je za svaku pohvalu iako mnogi ne vole emui. Emui 5 koliko vidim je dosta unapredjen na mate 9.
Definitivno sam rešio malo da se smirim, počeo sam jako cesto da menjam telefone, i to me je finansijski dosta opterecivalo. I tako sam na kraju uzeo 6P jer smatram da nudi najviše za ove pare na neke duže staze i tu cu se zadržati neki duži period sigurno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da ja kažem jednu stvar o EMUI :) Kada sam prešao na 6p falilo mi je barem 10 opcija koji su postojali na emui-ju. Tako da kontam da se nekome vizuelno ne sviđa, ali funkcionalno je odličan.
 
I meni je, zato imam Pure nexus rom na 6P. Sad je sve ok. Inače svidja mi se sto miui 5 ima dual apps, jako korisna stvar za dual sim telefone. Vrhunska fora kome treba dva whatsapp i dva viber naloga na jednom telefonu. ☺️

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Misliš miui 8 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno