Šta je novo?

Huawei Mate 9

Супер онда. Гледао сам на јубеТубе како растурају телефон и причају како доле има два звучника, те отуда и питање. Иначе делује ми као веома симпатичан пословни телефон и озбиљно размишљам да га узмем.
Могу ли замолити за још пар појашњења:
1. Да ли се може подесити Српска ћирилица како подразумевани језик?
Видим да подржава латиници, али ми је чудно да један Шаоми има подршку за ћирилици, а Хуавеи не. А озбиљнија је фирма...

2. Одакле довлачите теме и евентуално препорука за неку?
Нашао сам пар на xda-developers и 4pda, али је мало незгодно за бирање. Заправо и то је било знатно једноставније на Шаомију.

3. Да ли је тачно да су обе картице истовремено доступне? Тачније док се разговара једном, а неко позове на другу не добије поруку да корисник није доступан него сигнал за заузеће.
Мислим да сам негде прочитао да је један од ретких телефона код кога је то могло. Или се варам?

4. Да ли се може инсталирати друга апликација за сликање, која би омогућила снимање у формату 16:9 на 20МР? Евентуално да ли постоји портована верзија Гуглове камере? Видео сам да има за Mate 10/ 10 pro.
Видех неколико постова уназад се водила расправа око тога. Не сматрам то проблемом због кога би одустао од овог телефона, само је питање да ли постоји заобилазно решење. Уосталом за шкљоцање имам dSLR.


Унапред хвала на одговору
 
Poslednja izmena:
Telefon je fantastičan - zvuk, ekran, baterija, android 9... Nažalost ništa od tvojih pitanja ne mogu ti pomoći jer mi telefon služi za "zabavu"

Za teme postoji nekoliko aplikacija sa play stora koje imaju emui 9 kolekcije i samo ih skidaš po volji
 
Poslednja izmena:
Pitanje je na sta ste presli s ovog telefona a da ste bili zadovoljni? Merkam naslednika vec neko vreme ali me nista ne odusevljava...
 
Nazad
Vrh Dno