Šta je novo?

Huawei Mate 9

Kako izgleda, bice svuda dostupan od sledeće nedelje... Nije problem, cu da čekam :)
Inače je mate 9 dobio već Update, nesto oko poboljšanja kamere... Zoom itd itd...

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
 
Crni najlepši kao i uvek :)

[youtube]dsmZI-S5zB0[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I ovi ovde u de u t mobile.de su bas prolupali načisto, pogledam na njihov sajt danas, piše dostupan mate 9, odem i filijalu, kažu nema ga uopšte kod telekoma, hmmm... Vratim se kući, zovem korisnički, objasnim to i to... Kažu nema na stanju, pa reko zašto onda piše na sajtu da ga ima i dostava od 1 do 4 dana? Kaze fina teta, nema ona pojma, to je netačna informacija. Ko koga tu zajebava.... I tako sad i dalje cekam dok ne izgubim strpljenje... Videcemo da li će biti dostupan od ponedeljka....

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Zato što je ovo single sim model, koji će verovatno i kod nas da se prodaje preko operatera što je njesra.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
T mobile.de, mediamarkt i saturn, piše da je dual sim,tako da mislim da ce i kod nas a i širom evrope biti u ponudi dual sim 64gb....

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
I kako to, da gospodin u video kaze, da doticni tel. nema utora za micro SD karticu?

Ispravljeno je u videu da ima slot za kartice 1 fioka za nano sim jedna za sd ili kad dođe dual sim onda kombinujes simove ili sd sa simom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato što je ovo single sim model, koji će verovatno i kod nas da se prodaje preko operatera što je njesra.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ali, ako pogledas na 'gsmareni itd. i model sa 'single' sim ima mogucnost microSD kartice.

@10ka_, gde je ispravljeno? Ne razumem. Ostaje isi video.. Hm:)
 
Ali, ako pogledas na 'gsmareni itd. i model sa 'single' sim ima mogucnost microSD kartice.

@10ka_, gde je ispravljeno? Ne razumem. Ostaje isi video.. Hm:)

Dodat je komentar na klipu :)
366f32ea98ecdc6f502130d14b501da6.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto li ce bit sa ovom masinom, da li ce ugledat svjetlost dana po Crnoj Gori. Odmah bi sad mijenja ovu sedmicu za Mejta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pobogu kakav amaterski review...glava me zabolela od covekovih sound efekata

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja sam 100% siguran da ce ovaj fon da pokida sto se svega tice pa i fluidnosti..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene samo interesuje kamera kakva će biti. Jer sam pročitao da je dobio neki update. Ako bude u rangu s7, pixela e onda je ovo jedan zaokružen tel i možda razmislim da z2 zamijenim sa mate9.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Z2 moze i M8 veoma kvalitetno da zamijeni a ne M9.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odusevljen sam, da ce tako brzo stici napram njegovog prethodnika.

Danas sam ga vec prednarucijo i obavestit ce me kad cu ga dobit. Bit ce to u sredini tog meseca. Evo, veseli decembar.
 
Meni je Toni legenda uvek volim da pogledam njegov rivju, skroz je opusten i spontan za razliku od ostalih, recicu, "domaćih" reviewera.

Moguce ali takav lapsus(microSD), kojeg si je dozvolio u tom videu, je nedopustan za bilokakvog 'reviewera', koji takvo nesto porucuje siroj tj. svetskoj javnosti. Bolje onda da nastupa u 'prank' scenama sa takvim licnim kvalitetama, koje si naveo, da gospodin poseduje ...

Ali kod toga, o cemu pricamo, trebao bi i nesto ozbiljnosti, strucnosti, da bi bio verodostojan.

Tako je ispalo, da ne zna sta predstavlja/testira i sta uopste radi. Da, razocarao me s tim i skoro zaveo s tom info., da sam poceo razmisljat, da ne kupim dotican tel. bas zbog toga sto "nema" utora za microSD karticu(za mene nepogresljiva mogucnost).

A zacudilo me i to, da po tolikom vremenu okacenog videa in posle i komentarima na njega, "nitko" nije zapazio tu gresku.

Dobro, svakome moze da se desi greska ali ne prihvatam, da se zagovara isl. takvo postupanje.

Opusteno sad, pa da vidimo, kad ga dobijem.. mislim taj tel.
 
Moguce ali takav lapsus(microSD), kojeg si je dozvolio u tom videu, je nedopustan za bilokakvog 'reviewera', koji takvo nesto porucuje siroj tj. svetskoj javnosti. Bolje onda da nastupa u 'prank' scenama sa takvim licnim kvalitetama, koje si naveo, da gospodin poseduje ...

Ali kod toga, o cemu pricamo, trebao bi i nesto ozbiljnosti, strucnosti, da bi bio verodostojan.

Tako je ispalo, da ne zna sta predstavlja/testira i sta uopste radi. Da, razocarao me s tim i skoro zaveo s tom info., da sam poceo razmisljat, da ne kupim dotican tel. bas zbog toga sto "nema" utora za microSD karticu(za mene nepogresljiva mogucnost).

A zacudilo me i to, da po tolikom vremenu okacenog videa in posle i komentarima na njega, "nitko" nije zapazio tu gresku.

Dobro, svakome moze da se desi greska ali ne prihvatam, da se zagovara isl. takvo postupanje.

Opusteno sad, pa da vidimo, kad ga dobijem.. mislim taj tel. ������

Jaka stvar. Ti dramis oko toga kao da si u PMS-u.
 
Možda i jeste [emoji24] [emoji24]

S7 EDGE
 
Moguce ali takav lapsus(microSD), kojeg si je dozvolio u tom videu, je nedopustan za bilokakvog 'reviewera', koji takvo nesto porucuje siroj tj. svetskoj javnosti. Bolje onda da nastupa u 'prank' scenama sa takvim licnim kvalitetama, koje si naveo, da gospodin poseduje ...

Ali kod toga, o cemu pricamo, trebao bi i nesto ozbiljnosti, strucnosti, da bi bio verodostojan.

Tako je ispalo, da ne zna sta predstavlja/testira i sta uopste radi. Da, razocarao me s tim i skoro zaveo s tom info., da sam poceo razmisljat, da ne kupim dotican tel. bas zbog toga sto "nema" utora za microSD karticu(za mene nepogresljiva mogucnost).

A zacudilo me i to, da po tolikom vremenu okacenog videa in posle i komentarima na njega, "nitko" nije zapazio tu gresku.

Dobro, svakome moze da se desi greska ali ne prihvatam, da se zagovara isl. takvo postupanje.

Opusteno sad, pa da vidimo, kad ga dobijem.. mislim taj tel.
Covek je radio unboxing, test izbaci posle nekoliko dana korišćenja, jaka stvar ako u unboxingu pogreši, mozda nije video ulaz za microSD, cemu toliki hejt.
 
Poslednja izmena:
Meni se bas svidjela ovo recenzija, nije kao one recenzije dje neki likovi glume da su popili svu pamet ovog svijeta i sve na neku glumu i neki palci. A greske se desavaju svima ybg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesu li ovo slike poslije updejta na mate9?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
E to ne bih znao, ali mislim da su slike slikane juče i danas, podesio je mate 9 prvo, pa verovatno da je i Update istog momenta odradjen. .

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno