Šta je novo?

Huawei Mate 9

Cekaj... Tema kao što izgleda, ti možeš da je promeniš, to jest, početni ekran wall možeš da promeniš, ikone koje god želiš iz druge teme, itd itd, a da ti ostane osnova te teme...


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
Napravio si od androida i phone. :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ma smešno izgleda i sat i ono dole home taster, back... smešne su mi ikonice kao za decu, nešto samo da mi ofarba settings mi treba, a ikonice su mi dobre onako u boji kakve jesu
Nego video sam da si verovatno ti stavljao ovde neku tamno plavi skin, taj mi se sviđa.
Ne mogu ništa normalno da nađem, skidam sada sve skinove od Mate 10, ako će raditi kod mene, piše da ima 95MB
Probaj ovde da nadjes sta ti odgovara, skini app sa playstore
Kombinuj kako ti po volji...
64cac624c854fbcc6ae79478ed73ec59.jpg


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
to sam skinuo pre pola sata i odmah obrisao jer za svaku temu mi iskoči da treba da platim,
a na onom forumu je haos, linkovi ne radi ili me bacaju na playstore sa isto tim programom
našao sam samo Orange Kitten Black i ono što si mi poslao, ništa više ni nemaju pa sam odustao
 
Hvala Bogi, pomogao si mi, radi sad onako kako sam zamislio

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Odlično, super. Drago mi je da si našao sta ti je po volji :)

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Baterija izuva posle update-a. Izuvala je i pre, ali sada je još bolja.
 
Ko je radio OTA, jesu li sigurni podatci i aplikacije ili se brisu za vreme updatea? Nije potreban factory reset?
 
Sve je sigurno, i da, ja lično nisam radio factory reset, mislim da i nema potrebe,sve je radilo bez problema...

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
I meni je proteklo sve OK, ništa obrisano, nisam radio FR, nema potrebe

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Meni još nije stigao oreo.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Provjeravam stalno ali nema ništa

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Hvala drugari, evo uradih i ja update na 8.0 uz vase ohrabrivanje :) evo sad sve radi perfektno, nista nije obrisano da potvrdim i ja
 
Jel neko uspeo da osposobi one bedževe za nove mail-ove na Gmail i Inbox? Od Gmail mi bar stižu obaveštenja o novim porukama, a od Inbox čak ni to.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Dobih i ja Oreo. Na prvi lopru zadovoljan, izgleda lepse i svezije
 
Stigao Oreo. Ažurirati, da ili ne? [emoji3]
9568a61b90388311939ca4f4361a607c.jpg


Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
OK hvala Bogi. Da se pripuni baterija i krećemo u akciju [emoji3]

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
OK hvala Bogi. Da se pripuni baterija i krećemo u akciju [emoji3]

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
Ja sam sa update dobio brutalno dobro trajanje baterije, i naravno sve je nekako lepše i bolje radilo, kameru nisam testirao da li je bolja ili lošija bila. Uglavnom, Android 8 odlično radi na Mate 9, čak šta više razlika je minimalna bila izmedju mate mate 10 pro. I da, factory reset ja lično nisam radio, da znaš, a ti sad, kako se kaže, od volje ti...

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Ja sam sa update dobio brutalno dobro trajanje baterije, i naravno sve je nekako lepše i bolje radilo, kameru nisam testirao da li je bolja ili lošija bila. Uglavnom, Android 8 odlično radi na Mate 9, čak šta više razlika je minimalna bila izmedju mate mate 10 pro. I da, factory reset ja lično nisam radio, da znaš, a ti sad, kako se kaže, od volje ti...

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Odličan forum+članovi kao Bogi i praćenje istih, i nisam se pokajao što sam prije jedno 2 mjeseca uzeo ovaj telefon [emoji847]

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala, nemoj mene hvaliti, Dobicu kaznene poene, jer sam ovde na glasu od pojedinih ne realan što se tiče huawei uredjaja.... Jos zato popio i ban bio, ali nema veze... :)

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Ovo mi se ne sviđa kod osmice. Pri slanju SMS, kod dual verzije, izbor kartice sa koje se šalje je presitan, kao i ova strelica za slanje. Na sedmici je jednostavnije bilo, i preglednije... Al poboljšanja su više nego vidljiva [emoji3]

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
e25da59a9d01fd0824b547c9d33e1672.jpg
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio taj detalj, jer stvarno ne pamtim kad sam zadnji put pisao sms... :)


Huawei Mediapad X2 7.0
 
Verovatno neka od dark tema...ili čak defoultna

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Milion tema ima, malo izlistaj temu, mislim da sam stavljao ovde linkove, a pre neki dan sam stavio link i u temi od mate 10 pro, pogledaj, da, moze i na p10. Jer su teme većinom za emui 5 i emui 8. Izlistaj ovde temu ima i ovde sve kako i sta...

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Screenshot_20180226-082634.jpgScreenshot_20180226-082653.jpg
Baterija na Oreu super. S obzirom na los signal. Pola wifi pola 3g. 5h SOT i jos 45%. Moram da punim tel nemam vremena da ga cedim ali opusteno ide preko 8,5h SOT-a
 
Ja sam prošle nedelje izvukao tri dana i 16 sati sot-a, odlično su optimizovali ovaj Android

c95cdb98440c83fe262bf96ec4718310.jpg

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno