Šta je novo?

Huawei Mate 9

Meni jos ni jedan Update nije izasao od kako sam kupio mob, a imam model MHA-L29C185B158. Da li neko podesavanje oko podrucja ili jos ne moze da se updetuje iz Srbije?
 
Pogledaj preko Hi Care app, ili sam sa skineš oficijelni Update redom, na B190 stani :)
B194, najlošiji Update do sada :)

Huawei Mate 9
 
Zasto 194 najlosiji? Meni osetno bolja baterija od ovog updatea... Za ostalo ne vidim rzlike...
 
Lošija baterija, bar kod mene, isto korišćenje, ali eto SOT je manji za nekih sat vremena otprilike. Fb app sam reinstalirao, i više ne izbacuje iz app.

Huawei Mate 9
 
Meni se dešava da mi samo zatvori igru u kojoj sam coc, cr, msm da mi se I sa operom desilo

Hawaii Mate 9
 
Izbacuje mene jos iz par aplikacija, ali šta je tu je... Zato kazem los update, nisam imao pre ovog update izbacivanje iz app.

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Baksuz! Evo sad mi 2 puta izbaci iz hroma prilikom gledanja videa...
 
Normalno je to kod svih na ovom B194... Nesto su zeznuli... Sta sad krastavac.. Dešava se... Ne stalno ali eto i kod mene po nekad na nekim app, najviše je bilo na fb app da izbacuje.

Huawei Mate 9
 
Preko HiCare mi kaze da imam zadnju verziju.., Da li moze neki link odakle mogu da skinem do B190...
 
Pogledaj na Huawei blog, firmware za mate 9. Trebalo bi tamo da ima oficijelni Update.

Huawei Mate 9
 
Valjda, novi Mate 10...?

7b683dfe0e7e7de79acf63210d1ea91e.jpg

914dd916eba905d97a53ebf6ac770f2b.jpg


Huawei Mate 9
 
Kažu da je to Mate 10 pro.. običan će imati valjda otisak napred i veće bezele.

Btw ima tema o mate10 na forumu :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima?
Eto koliko nisam u toku.. Ccc..
Daj link od teme :)

Huawei Mate 9
 
Pade mi nesto na pamet,proslo je godinu dana od ovog modela,da li ima negde test za to cuveno pametno učitavanje aplikacija ili sta su vec pricali prosle godine na prezentaciji kada su uporedjivali sa S7?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probajte desert temu, ima u zvaničnom "storu", free je. Verovatno najbolje urađene ikonice koje sam do sada video :)

Sjajno sve izgleda.

Hawaii Mate 9
 
Novi update, počeo već da se deli, tako sa kažem :)
9ae493fedb9e899eb984c8972b915203.jpg


Huawei Mate 9 MHA-L29
 
Bice i to vrlo brzo, ima vec korisnika koji su se prijavili za beta Android 8 za mate 9.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Stigao i novi b197 update, uskoro ide i Android 8 :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Stigao i novi b197 update, uskoro ide i Android 8 :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
Pozdrav, reci mi kako si zadovoljan kamerom I uopšte telefonom? Ja sam sa Huawei mate 8 presao na Samsung s7 edge ali nikako mi ne lezi niti me baterija zadovoljava pa razmišljam da uzmem mate 9.


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Sa telefon sam prezadovoljan, sve radi kako treba, ne greje se, ne stuca itd.. Ja bar nisam neke značajne bagove primetio da bi uticalo na korišćenje. Kamera, hmm... Slike su ponekad skroz ok, ali ponekad, užas, zašto, ne znam...
Uglavnom telefon je tenk, izrada vrhunska, redovan uodate, baterija je stvarno skroz ok, mada kod mene je update B194 malo zeznuo bateriju, uz 4g SOT nekih oko 4,5h, a bio je pre toga oko prosek 6h,da na 4g.
Šta znam sve je bas tip top osim kamere koja bas po meni kao laiku nije kako bi trebalo da bude, daleko da je loša, ali ko sto napisah, nekad su slike odlične a nekad... Blagi užas, valjda kamera upija puno svetlosti, pa dodje do toga da je slika mnogo loša, ali nije to uvek tako...
Sve u svemu, ako ti kamera nije prvi adut, uzimaj fon, nećeš se pokajati, ja ga još uvek imam i pored mate 10 pro, i ne razmišljam da ga prodam uopšte... :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
LJudi jel neko naručivao ovo preko alija?
Prosto mi nemoguće za te pare, dal dobiješ uopšte telefon ili samo masku :D

Huawei 9.JPG
 
Telefon sigurno ne dobiješ. ;)
 
Sa telefon sam prezadovoljan, sve radi kako treba, ne greje se, ne stuca itd.. Ja bar nisam neke značajne bagove primetio da bi uticalo na korišćenje. Kamera, hmm... Slike su ponekad skroz ok, ali ponekad, užas, zašto, ne znam...
Uglavnom telefon je tenk, izrada vrhunska, redovan uodate, baterija je stvarno skroz ok, mada kod mene je update B194 malo zeznuo bateriju, uz 4g SOT nekih oko 4,5h, a bio je pre toga oko prosek 6h,da na 4g.
Šta znam sve je bas tip top osim kamere koja bas po meni kao laiku nije kako bi trebalo da bude, daleko da je loša, ali ko sto napisah, nekad su slike odlične a nekad... Blagi užas, valjda kamera upija puno svetlosti, pa dodje do toga da je slika mnogo loša, ali nije to uvek tako...
Sve u svemu, ako ti kamera nije prvi adut, uzimaj fon, nećeš se pokajati, ja ga još uvek imam i pored mate 10 pro, i ne razmišljam da ga prodam uopšte... :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
Ja se moram na Huawei vratiti ako ne sad onda nekad kasnije dok malo 10 pro opadne cjena. :) Hvala na odgovoru.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ako te jos sta zanima, tu sam :)


Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Vidim krenuo update na Oreo. 20k quota na kineske modele. Biće valjda i za nas do kraja godine.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno