Šta je novo?

Huawei Honor 8

Ako znas ne znam koliko si mlad, ali postoji MSN nekada koriscen mnogo za IM, tako da MSNdzer moze da bude i to. Zato sam pitao, rekoh jel jos neko to koristi.
 
Ih, pa nije MSN bio pre 100 godina :D Naravno da sam koristio msn.. A mogu ti reci od svih trenutnih programa za dopisivanje, msn mi je i dalje najbolji. Doduse ne koristim ga, al bio je odlican. Npr na poslu koristimo skype for business, vece djubre odavno nisam koristio.
 
Nisam pricao o slusalicama. Za to znam sta i kako i od cega zavisi. Pricam o poslednjem buildu koji je bio pre nougata i sad. Razlika se primecuje, al u pozitivnom smislu. Slabije mozda jeste (ne sad kao da se nista ne cuje), al probijanja vise nema. Bravo Hawaii.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Pozdrav svima.
Stigao mi je telefon. Prvi utisci su sjajni!
Prešao sam sa LG G2 i CM13, pa će mi trebati malo da se naviknem.
Što se update-a na Android 7 tiče, kod mene ga nema... Kako ga mogu "povući"? Ako sam dobro shvatio, neki od vas su ga već dobili...
 
Da te lepo služi :)

@marko27

Kakav je zvuk u slušalicu dok se priča sa nekim ,tih ili ?
I da li postoji opcija na stock lancheru da se zaključaju neke apk sa otiskom i kako te zaključane apk pokazuje na recents meniu ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ovo su opcije na P9:
 

Prilozi

  • Screenshot_20170120-210826.png
    Screenshot_20170120-210826.png
    142.3 KB · Pregleda: 142
  • Screenshot_20170120-210808.png
    Screenshot_20170120-210808.png
    178.7 KB · Pregleda: 139
  • Screenshot_20170120-210801.png
    Screenshot_20170120-210801.png
    168.5 KB · Pregleda: 133
@Opusteno
U radu je zmaj. Sve leti. Nisam probao fb i fb messenger, ne koristim ih.

@fkloznica
Zvuk u slušalici je jasan i glasan, možda malo metalnije zvuči.

Aplikacije se zaključavaju iz "phone manager-a". Prilikom pokretanja zaključane aplikacije ti traži da je otključaš svojim otiskom. U "recents" se normalno vidi, nema nikakve oznake da je zaključana ili ne. Možeš ponovo da joj pristupiš (iz "recents"), ako si je već jednom otključao, ne traži ti da je otključaš ponovo (******ski). Vrline i mane telefona sa dosta radne memorije...
 
Aha. To mi se ne sviđa. I dalje je zaključavanje apk najbolje urađeno na miui.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Aha. To mi se ne sviđa. I dalje je zaključavanje apk najbolje urađeno na miui.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ne svidja se ni meni sad kad sam probao. Nadam se da je to bolje izvedeno na emui 5.
Kako je na miui rešeno zaključavanje?
 
Pa tako da ako koristiš zakljucanu apk pa izađeš iz nje i odeš npr na neku drugu apk pa kasnije pritisnes recents sadržaj zaključane apk ne može da se vidi u recents ( samo stoji siva slika i piše malim slovima ova apk je zaključana ) .
Gledao sam i na flyme kako je urađeno i tamo se na recents vidi sadržaj apk iako si je zaključao ,po meni velika glupost

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Tako bi i trebalo da radi. Pa dobro, ne može baš sve da bude savršeno.
 
Danas sam bio malo nestrpljiv, pa sam sam inicirao update [emoji4]
Prvi utisci su više nego pozitivni. Deluje dosta fluidnije i lepše u odnosu na emui 4.1.
 
Cudno, vidim da se par ljudi zalilo da kao slanije malo radi u odnosu na 4.1.. Al vrv je to od coveka do coveka..

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Kako slabije? U kom smislu?

Ja imam utisak da sam sistem brže radi, animacije su fluidnije. Quick settings je, meni barem, neuporedivo bolji, kao i notifikacije.
Jedino što sad imam 3 tastature koje dolaze uz rom(Swype, Gboard i SwiftKey).
Za ostalo ću da vidim...

3224b11d555829fb8d29c9ceb5fc29e0.jpg

b5a23febf365bf3fc75f614785b89995.jpg

746c5d5ebcd2ffc26679282ea9ea8cbe.jpg
 
Poslednja izmena:
Pisali u mate 9 temi, navodno frejmovi dropuju i polavljuje se kao lag neki il sta vec. Kao primecrno je na mate 9 al i na honoru.. Vrv nije ni istina ko zna.. Jel si probao kameru ?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Jesam. Malo su ulepšali interfejs, dodali opciju za RAW u pro modu. Što se tiče kvaliteta fotografija, rek'o bih da nema razlike.
 
Fino kesira, jel si uspeo da napunis ram vise od ovoga ?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
System 300mb a ima opcija kao tw na samsungu.. Kinezi ludaci
 
Nisam se previše trudio, samo sam otvorio aplikacije koje najčešće koristim.

Ma šta znaju kinezi...

cced2c42b213789f4a6ded0efef64d57.jpg
 
Poslednja izmena:
Jedna interesantna opcija, dupli tap na recents, šeta izmedju dve poslednje korišćene aplikacije. Ne sećam se da je na emui 4.1 to moglo.
 
To je nougat feature. Ne moraš čak ni brzo da ga radiš da bi bio dvoklik, jednostavno tap na recents dok je već otvoren overview podiže prethodnu app.
 
To je do V7, ne emui. Baš mi fali na S7E, navikao sam na 6P. Hebini Samsung i podrška.
 
Da, baš tako. Vrlo korisno. Za sada mi se svidja novi emui [emoji4]
 
Al 300mb sistem ? Wtf na koji fazon.. A opcija malih milion. Samo za FP ima podesavanja koliko hoces.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Jel provalio neko kako se pin za otkljucavanje sa lock screena uklanja,u developer option screen lock je sivo,a u meniju gde se menja sve za pin takodje sivo "none " izludjuje ovo
 
Aha. To mi se ne sviđa. I dalje je zaključavanje apk najbolje urađeno na miui.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ja imam na ovom Note 5 (neki N7 port) opciju za zakljucavanje app i odlicno radi.
Inace, 300MB system. Fenomenalno. :)

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Jel provalio neko kako se pin za otkljucavanje sa lock screena uklanja,u developer option screen lock je sivo,a u meniju gde se menja sve za pin takodje sivo "none " izludjuje ovo

Možda zaključavaš displej nekom app? Pojavljuje li se kada zaključaš na taster on/off? Ako se ne pojavljuje kada zaključaš displej tasterom on/off, onda je do app, to više ne radi od androida v7, nema veze sa Huawei.
 
Na oba nacina trazi pin,koristim novu lancer,sad sam se setio da je dabl tap za screen OFF upaljen probacu da sklonim to iz nove
 
Nazad
Vrh Dno