Šta je novo?

Huawei Honor 8

možda može da se podešava po build.propu kao ranije S6, OP3 itd
da to protected apps je šta nećeš da gasi kad zaključaš ekran.
 
Baterija je solidna, nisam previše gledao koliko traje. Ovde kod mene je slab 3G signal, a 4G pa tek nema.
Gledao sam neke klipove o EMUI 5, kao korak napred u odnosu na 4.1. Videćemo uostalom početkom februara ili kad već treba da izadje nugat.
 
Da, emui 5 jeste unapredjen u odnosu na emui 4.1.

Huawei Mate 9
 
Razlike u brzini ja ne primećujem, i mate 9 sa emui 5 i p9 plus sa emui 4 rade isto. Emui 5, nekako utegnut, jos jednistavnije. Estetski je lepši, a opet kao korisnik Huawei, mogu da kažem da su pokupili sve najbolje iz verzije emui 3 i emui 4,slozio bih se, da napredak. Meni lično više legao sad emui 5, što ne znači da će svima da se svidi itd itd...

Huawei Mate 9
 
jel imaju ikonice aplikacija u status baru kad imaš notifikacije?
 
Nije kao na emui 4, da sad su redovne ikonice od viber, whatsapp, telegram itd, ako si na to mislio...
Mene je to malo iritiralo, npr weather widget, nema koliko je stepeni, vec oblak, sunce ili kiša, tako je na p9 plus, sad to nije slucaj, sve je kako treba :)

Huawei Mate 9
 
ne ne, mislio sam baš status bar, tanka traka gde je sat ikonica za wifi itd... znači kad dobiješ neku notifikaciju da li u levom uglu imaš ikonicu aplikacije od koje je stigla ili samo generičku oznaku da imaš neku notifikaciju pa moraš da spuštaš notifikacioni panel da vidiš šta se dešava?
 
Razumeo sam ja tebe.
Evo ti ss kako je sad na Mate 9

64850c60897984884b4498a86e13c098.jpg

7c3a6688ed5787bae2a2e4111a73d199.jpg


Drugi ss, piše od koga je poslato i sadržaj poruke :)

Huawei Mate 9
 
Poslednja izmena:
@bogi79 jel ti ovo neka tema ili ?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Wallpaper sam skinuo sa Google plus, a ikonice su iz Design, skinuo tamo, zove se Red Umbrella.

Ostalo sve standard od Mate 9, i da, weather widget je transporarent weather clock.
Nema neki veliki izbor još za emui 5 da je settings crna pozadina itd itd... Dok za emui 4, ihaaa, previše svega ima...

Huawei P9 Plus
 
Poslednja izmena:
A launcher stock ili neki drugi ?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Da da, launcher je Stock. Probao par puta razne launchere, nihe mi to tooo... Navikao na Stock.
Eto na Mate 9 imam i opciju app drawer, ali mi je ugašen. Držim sve po folderima, lakše mi i navikao :)

Huawei P9 Plus
 
Kul sto i preko stock launchera mogu ikonice da se ubaciju, ne mora neki sa strane da se skida. Ekstra, hvala ti :D

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
e onda ja tebe nisam razumeo, super. na nekom reviewu koji sam gledao su tu bili neke bezveze kružići ili šta već.
 
Opušteno, ma druže mnogo tema ima da se skida što sa Design App i sto sa raznih sajtova, i mozes sve da kombinujes recimo od 4 tene svašta po nešto da odaberes i namestis sebi po volji, a postoji i aplikacija emui theme editor, e tu tek mozes da se igraš Di najsitnijeg detalja.
Vojkan, da tako je sad na emui 4 to jest kod mene na p9 plus, dobijem poruku recimo whatsapp, a gore u traci ne pokazuje whatsapp ikonicu, nego sliku od posaljioca poruke, to jest slika a ne vidiš je :)
Takodje kao što sam i napisao weather widget, slika kakvo je vreme a nema koliko je stepeni trenutno, sad je sve normalno na emui 5.

Huawei P9 Plus
 
Stigao je zvanican apdejt Nougat/EMUI 5 na Honor 8. Instalirao sam ga malo pre.
 
Kul, pisi utiske. Taman kad uzmem fon, stize i N sa 5.0 :D sjano
 
Ne sećam se da je neko pitao, pa da pitam ja: Da li na Honor 8 ima "kuc-kuc" za otključavanje ekrana?
 
Nema to više nijedan novi Huawei koliko znam, bas zbog skenera prsta (otisak)
Nema više ni potrebe za tim :)

Huawei Mate 9
 
Hvala na odgovoru Bogi79.
 
To je bila dobra stvar na LG, koje sam imao....a kako zvanican update kad gledam niko jos u svetu nije dobio
 
To postoji samo jos na Huawei telefone koji imaju emui 3.0, kao npr moj stari Huawei Mediapad X1 7.0 :)

Huawei Mate 9
 
Ma Update je krenuo skoro za sve modele Huawei, pa sad nek neko kaze, loša politika Update, ubacili su konačno u 5 brzinu :)

Huawei Mate 9
 
@svetozar od koga si narucio ? Jel na KP ili ?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno