Šta je novo?

Huawei Honor 8

Zašto? To je bitna stavka. Imaš neki sajt za poređenje telefona po SAR vrednosti?
 
Nemam. Jedino ono sto vidim na gsmareni i za sada ovaj ima 3 puta vece vrednosti od vecine popularnih androida :)

Cak sam isao i gledao sve honor modele na vmall.eu i svi imaju oko 2,3 puta manje vrednosti. Nije mi jasno kako su mogli ovoliko da ih naduvaju :)
Npr honor 5x ima 0.23 i 0.4 itd itd
S7 je npr 0.4 i 0.6
 
Poslednja izmena:
Kako je moguce da ima 3 puta vise od ostalih o_O Kakvi su ostali huawei po pitanju toga ? Kapiram da koriste svi isto, bar ti proslogodisnji modeli.


Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Pa sada ti kažem osetno manje. Idi na vmall.eu to je njihova prodavnica za EU imaju sve sar vrednosti za sve mobove tamo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Au kanal, mada ovoliko su i pre telefoni zracili, a i ne pricam nesto cesto.. (tesim se ) :D

Edit: lg g2 1.44 w/kg, note 4 1.2 w/kg, m8 je isto 1.29.. krastavac izgleda da ih ima dosta koji su blizu h8.
Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I g2 I note 4 imaju oko 0.40, a Huawei ga je bas otkinuo sa 1.7, ukoliko je to po EU standardima. Znam da motorole tradicionalno imaju dosta visoko (1.1-1.2)
 
Au kanal, mada ovoliko su i pre telefoni zracili, a i ne pricam nesto cesto.. (tesim se ) :D

Edit: lg g2 1.44 w/kg, note 4 1.2 w/kg, m8 je isto 1.29.. krastavac izgleda da ih ima dosta koji su blizu h8.
Sent from my Pixel using Tapatalk
Verovatno si gledao USA standard. Po EU je uvek manje. Drugačije se meri. Npr šta je po USA 1.2 u EU je oko 0.4 ( mada opet zavisi da li je za glavu ili telo )

One info su bile za honor 8 po EU merenjima.
Realno oborili su rekord :)

Da Motorole i iPhone su uvek najviše " zracili "

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uh bas si me smorio :D Mada opet ne pricam toliko al opet nosim fon cesto u farmerkama.. xD

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Iskreno nisam siguran koliko je to sve štetno .. na netu ima raznih priča oko tog zračenja,ne znam

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa to, video sam i na xda neke tekstove, bas cu da procitam da vidim sta i kako.. posto mi je h8 prvi pik..

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Imate u ovoj tabeli detaljno SAR vrednosti po frekvencijama za US model:
H8_SAR.jpg
 
Aha.. znaci moze biti i manje od tih maksimalnih vrednosti ? Koliko vidim zavisi od mreze na kojoj je..

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Da to su max vrednosti uvek. Plus zavisi i od mreže .
Ali opet to ne menja suštinu da mob ima najveće max vrednosti :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa dobro to stoji krastavac, po ovoj tabeli onda vazi i ono sto sam ja okacio za g2 i note4 npr.. Isto slicne maksimalne vrednosti. krastavac ne moze za 340e i jare i pare :D
 
Al u japanu.. znaci kod nas za koji mesec xD

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Mi bi trebalo da dobijemo Nougat najvise mesec dana nakon Japana... neko ce dobiti pre neko malo kasnije... super vest
 
@Dimke, ako te ne mrzi posto vidim da imas honor 8, baci neki review, fokusiraj se na mane bas me zanima sta ti najvise smeta kod honora.
 
Muzika preko sluski, neko ?

Sent from ass
 
Koja je ovo underrated telefoncina coece.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Ja sam pre 7 dana smarao i bio sam glatko iskuliran :)
 
Za 335e sa garancijom 7 dana, ako se to uopste i moze nazvati garancijom. I jos kao pise da je dovoljno 7 dana da se vidi da je telefon ok. Za sta je 7 dana dovoljno majke ti?
Kako su krenuli da smanjuju garancije, uskoro ce biti "garancija 10 minuta, to Vam je sasvim dovoljno da vidite da vam nismo poslali ciglu".

Ovi sverceri su pukli nacisto
 
Hahah pa to, ne vole nas loznice :D A ne stvarno bilo bi dobro da neko napise nesto i uporedi sa nekim fonom koji je koristio. Smucilo mi se da gledam strane klipove.

Edit: pitao sam ovu na oglasu 335e 7 dana garancije, 345e 6 meseci, godina je 355, dve god 375e..
Edit 2: Kaze da su radnja koja radi vec 15 god ?! Dobija se overena garancija i racun.. Ne znam koliko je to uopste validno?
Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Najsigurniji nacin da proveris je da vidis koji je ovlasceni Huawei servis (mislim da je I za njih Mobis) I onda pitas da li garanciju daje mobis. A verujem da ce ti reci kako je to garancija njihove radnje.

A ja kad sam video u Grckoj sta rade sa racunima, ono je jos gore nego kod nas. Pre par godina ja kupio 2 majice za 20 I nesto evra, lik mi daje racun najnormalnije, a ono otkucano da mi je prodao dvoje pari carapa od po 0.99e. I tako umesto da plati porez na 22-23e, on placa na 2e.
 
Ma svj mi je dal ce mobis il oni, dokle god ima pecat njihov i imei br telefona sa sve fiskalnim, docicu kod njih na vrata i dobar dan ja dos'o. Msm nisam do sada nikad imao problema sa telefonima sva sreca, al za ne daj boze. Ako oni garantuju kao radnja sa pecatom neka ga oni i popravljaju u slucaju da dodje do toga. Dal ce ga nositi peri susteru, mobisu, kinezima, dokle god je popravljen kako valja sve je kul.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Pa zato je i toliko niza cena.

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Ako nije onda nista :D uzimam sto jeftinije jer je isti djavo. Mada opet na koju foru moze da te odbije ako imas garanciju i sve ? Sta dodjes u radnju i oni ti kazu ne nije to nas telefon?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Kažu ti si ga nagnjecio ili ga nisi koristio pravilno bla bla. Ili je bilo priča da te pošalju negde na drugu adresu pa kada odeš tamo ljudi te gledaju kao d€bila u fazonu zašto si ovde :) razvlače te kao crevo dok ne odustaneš..
Ali kapiram ako imaš vezu u tržišnoj inspekciji ima da ti ga srede sa osmehom

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno