Šta je novo?

Huawei Honor 8

Dok sam ne odradis testove neces znati
 
Nista onda cu da dignem kredit od par soma eura sve da ih testiram. :D Salu na stranu, nije to flagship da moraju da pricaju o njemu najbolje. To je budget kategorija.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Ajde opušteno kupuj da neko odradi valjan review I poređenje 5x VS honor 8 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Hocu, cekam februarsku platu :D Taman dok nadjem kupca za 5x xD

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Super. I na mom je radaru :)
Nadam se da ćeš naći plavu varijantu za ok cenu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jedan mi daje za 360e sto mi je mnogo, i kao 2 god garancije.. Kad bih nasao za 330 bilo bi kul. Samo plavi dolazi u obzir :D

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Nemoj kao jer ih relativno ima u ponudi od operatera (telenora), nema razloga da uzimaš divljaka, pecaj neki legalan lagano...
 
Da ali u Telenoru je samo beli. A u MTS ga više nema. Ostaje samo divlja garancija. krastavac

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da bas to.. Osudjeni smo na KP krastavac.. Msm nismo al necu da dajem tipa 60 plus soma za fon koji ne vredi ni tih 330e koje sam spreman da izdvojim :D

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
@andramisko gde si pazario teget h8 ?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
u mts-u, online je bio 3 dana i nikad vise, valjda test opcija ali se razgrabilo, meni je extra tel, presao sam sa lg g3

Kakav je zvucnik na njemu ? Zanima me jos kakav je u radu, jel ima nekog laga, bagova.. Ono sto sam gledao na yt telefon radi sjajno, al aj baci neki review ako stignes :D
 
Kakav mu je kvalitet zvuka preko slusalica ? Kakav mu je wifi chip? Kakav mu je lte chip ? U odnosu na neki drugi flagship ?

Sent from ass
 
Utisci posle 2 nedelje korišćenja:
Pros: brzina, fantastičan ekran, neverovatno brz fingerprint senzor, fast charge.
Cons: klizav, mora futrola, nisam ukapirao duplu kameru, tj ne vidim neku korist od nje sem "bokeh" efekta, nema 4k video snimanje.
Inače telefon ima "wow" efekat što se izrade i dizajna tiče (plava boja) koju već davno nisam video, odmah svi primete da je nešto novo i raspituju se.
Kvalitet zvuka u slušalici je dobar (xiaomi mi hybrid sluške), jačina zvučnika je ok, nisam imao problema sa wifi-jem i lte-om, nema nikakvih bagova.
Za sada sam zadovoljan, mislim da vredi svaki uloženi dinar/evro (kupio sam ga na KP, 345 Eura)
 
Kakav mu je kvalitet zvuka preko slusalica ? Kakav mu je wifi chip? Kakav mu je lte chip ? U odnosu na neki drugi flagship ?

Sent from ass
H8 ima dve antene, P9 ima tri antene, ako je bitan domet.

Poslato sa HTC 10
 
Bolja je dinamika sa drugom kamerom... Ima to pokazano u pocketnow kamera testu, dal ovog telefona ili možda P9, gde poredi fotke kad rade obe kamere i kad crno belu "zapuši" prstom
 
Hoću da počastim ženu sa novim telefonom i dvoumim se između ovog i P9. Najčudnije je što Honor nema 4k snimanje, ona stalno nešto fotka i snima.
 
Nema ni P9 4k... Pitaj koji joj je lepši i taj uzmi. Mada ako je do kamere bolje dodaj za S7, bolji low light, mnogo bolji video.
 
@gsuschr baci na pp od koga si uzeo sa kp :D
Meni se najvise svidja zato sto je brz i naravno dizajn koji je haos. Ostalo mi i nije mnogo bitno. Samo da ne upropaste tu brzinu sa Nougatom.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Teško da će ti biti brz nakon korišćenja 5x :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Po onome sto sam video na netu ( pitanje koliko je istina ), dosta je brzi od 5x.. Nije 5x bas sinonim za brzinu, fluidnost da, ali za brzinu otvaranja aplikacija bas i nije :)
 
Bolje staklo pozadi nego napred :)

[youtube]htaULhRYKpE[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Danas sam bas gledao ovo. Nije pukao, al vec na 5om nivou se ogrebalo, a prosek je kao 6. :D

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
[youtube]YGRNo3uSIak[/youtube]

Fino se honor drzi

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Loznice jel si zagrejan za h8 :D
360e mi nudio lik na kp, plavi sa "pisanom garancijom"... Ako prodam 5x za 180e moram doplatiti jos toliko.. Ima ih i za 345 al niko ne spominje garanciju, mada opet i ova "pisana" je u rangu wc papira..

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Video sam i ovaj, al nista bez plavog. :D
Nadam se da cu imati dovoljno da iskesiram odjednom da ne cekam 5x da prodam, bice bolji test :D


Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Kako me smara sto ovaj mob ima bukvalno najvece sar vrednosti moguce ,shije i iphone po tom pitanju :) znam znam sada ce prica koga briga za zracenje ,ali..
SAR:
Head SAR 1.50W/kg, Body SAR (5mm) 1.69W/kg
Izvor vmall.eu

Kada smo vec kod toga ne znam da li postoji noviji mob u poslednjih 4god sa vecim sar vrednostima ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno