Šta je novo?

Huawei Honor 8

Eno stigao je u Telenor, mada ne bas povoljno.


Sent from mTalk
 
Eno stigao je u Telenor, mada ne bas povoljno.


Sent from mTalk
Ja sam jurio P9 u mts/u, i nestade, i onda izbacise honor 8. Porucio sam online jer samo tako je moglo, i posle 3 dana ga obrisali, bila mala kolicina, a i bio je uz isti paket bukvalno duplo jeftiniji od P9...
 
@andramisko
Uz koji paket si ga uzeo i za koliko?
Unapred hvala za info!
 
Bio je 33000 uz ugovor na dve godine mix od 2000 din.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
paket mix XL od 2000 d na 3 god + 12 rata od 1770 d/ukupno 21300 d.
 
Evo i ja sam od juce vlasnik jednog ovakvog u plavoj boji,telefon je extra,brz je kao munja,jedina zamerka je sto je bas klizav,bez futrole nije za nosenje.
 
Slažem se da je klizav, može da služi za proveru da li je neka površina skroz ravna :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Lepo multitasluje tako odmah kada vrtis ali šta se dešava kada ode u deep sleep par h pa onda odradis isti test ?

Od kada si ti na h8 ? Daj baci neki review i vs g4 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisam ja, cimer kupio.
Ima da se podešava u delu za bateriju hoćeš li da neku aplikaciju čuvaš od ubijanja ili nećeš, možeš da staviš i da nikada nijednu aplikaciju ne ubije.
Nego mi je čudno što nisam mogao da mu napunim ram do kraja, da li ima neko ograničenje ili šta li je u pitanju ne znam, sa 20 aplikacija on ima slobodno skoro jedan GB, to nešto nije uredu, zar ne?
Mada najbitnije je da lepo radi.
Što se tiče vs g4 kamera je tu negde, moj g4 ne može više od 6-7 aplikacija ovako da drži tako da je 4gb prava stvar.
Lakše ga je nekako koristiti i čini mi se da je displej bolji na horor 8.
Nije bio tu za vikend pa od sutra ću još malo da čačkam ali mislim da je za 370 sa telenor garancijom (i ovlašćenjem :) ) ovo definitivno best buy.
E da, otključavanje preko finger printa neverovatno brzo funkcioniše.
Baterija se čini da može fino da drži ali to tek ovih dana testiramo :)
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
[youtube]skGLAC-75cs[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Honor 8 u Nemačkoj ispadne 279 evra povodom black friday.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Zamisli još uz povrat poreza...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ma jesi lud, pa bolje kupiti preko oglasa.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
E jel moze neko da kaze kakva je terija koliko SOT izvlaci?
 
Baterija je super 6h može da izvuče bez problema.
Još kad se upali battery save mod može još mnogo više.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Imam jedan na aukciji za manje od 250e nov sa garancijom pa ako cena ne poraste puno uzeo bih ga. Najvise me zanima baterija. Ostalo manje vise jasno
 
Može li neki lični review ovde da padne ? :) Kako se čuje sagovornik ,kako hvata 4g, wi fi itd itd.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zar nije bolja kupovina p9 od honor 8?
Jeste lepši H8, ali i jako klizav, pa je sklon padovima, mene iz tog razloga odbija. Mada i p9 ima nešto bolje odrađenu kameru.
 
Ja se ozbiljno razmisljam da pazarim honor 8. Ono sto sam video na klipovima je to da je sasio uzduz i popreko sve huawei telefone a i ostale ( s7, cak se i sa iphone 7 drzao dok nisu poceli igrice da ucitavaju). Govorim o performansama. Kamera mi i nije toliko bitna, jer slikam nesto jednom u nedelju dana..
Ali brzina i fluidnost po onome sto sam video su odlicne.. Baterija me malo brine, jer ne znam dal je nesto bolja u odnosu na Nexus 5x koji sada imam.
Dizajn je savrsen, plavi model je definitivno must buy :D

Ako moze neka napise neko nesto o bateriji, zvucnicima, displeju..
 
Sto se batwrije tice na brini. Izgurace bar 5h SoT og jutrs dok ne krenes na spavanje ako ne igras igrice. 5x tesko da moze preko 4h mesovite upotrebe
 
Zar nije bolja kupovina p9 od honor 8?
Jeste lepši H8, ali i jako klizav, pa je sklon padovima, mene iz tog razloga odbija. Mada i p9 ima nešto bolje odrađenu kameru.


Bolja je kamera na Honoru,pogledaj testove i primerke fotografija.
 
Bas sam i gledao, i svugde se spominje da je nešto bolja kamera na p9 kao i video snimci. U principu, podjednako su lošije od HTC 10, 6p, S7.
 
Sto se batwrije tice na brini. Izgurace bar 5h SoT og jutrs dok ne krenes na spavanje ako ne igras igrice. 5x tesko da moze preko 4h mesovite upotrebe
To ce mi biti i dovoljno.. Nadam se da ce dobiti Nougat.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
N je valjda najavljen za februar. Beta je vec na N-u
 
Kul, jos samo kad bi nasao za 330e bilo bi dobro :D Ako oni testovi na netu nisu placeni ovo je zver telefona. Jedino mu kao zameraju slabu grafiku, mada igrice ne igram tako da me to i ne zanima..

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
To sve placeni testovi. Ne daj se prevariti
 
Haha pa nisu valjda svi majku mu :D kako drugacije kupiti onda telefon ?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno