Šta je novo?

Huawei Honor 8

Mislim da je ovo finalna verzija, b360.
 
Izgleda da downgrade sa nugata na mm nije moguce uraditi klasicnim putem (napraviti dload folder na sd kartici ili storage,ubaciti update.app fajl u taj folder,ugasiti mob,i drzati sva 3 fizicka dugmeta dok ne krene instalacija) update fajl sam skinuo frd-l09c432b120 i daje da upadate nije kompatibilan,savet?
 
Brate sto se mucis pa sacekaj malo ispeglace to u sledecem apdejtu. Ne znam ni kako primecujes vidim da se @Marko207 nije zalio na to..
 
I ne dopada mi se izgled nugata i notifikacije itd,izgleda da ce morati XDA tut neki da radi haha
 
Može li neko da mi snimi video nekog koncerta (ako ima) ili jednostavnije da pusti glasnu muziku i snimi video i stavi na drop/onedrive? Hvala unapred!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Planiras da menjas 6p ? :D

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Za snimanje "koncerta" ( verujem da treba za snimke iz kafane :) ) najbolje da uzmeš htc10. V20 bi u toj priči trebao da je najbolji ali njega nema za nabaviti.
Verujem da su svi ostali mobovi bez dodatnog mic za te stvari verovatno veoma slični

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Imas ovaj sempl sa YT, samo smanji zvuk :)



Verujem da su svi ostali mobovi bez dodatnog mic za te stvari verovatno veoma slični

Bitna je i softverska kontrola gain-a koju retko ko pruza, uglavnom sony i mozda htc. Postoji mogucnost i da se ''iskopa'' takvo podesavanje uz root samo je pitanje kako ce raditi.

HTC 10 je verovatno najbolji od novijih telefona ali opet su kvalitetni eksterni mikrofoni (sa sundjerastom penom) najbolja opcija ali to i kosta :)
Mada to se ne kupuje svaki dan, uzmes kvalitetan mic za npr 50-ak $ i ostaje ti za svaki naredni fon. Samo treba izbegavati kineske krseve.. a ima ih mnogo.

PS Ipak treba vise para.. najjeftiniji, a da su dobri, kostaju oko 50-60$ dok ima i onih od 150-200$.

Evo ga i htc10 - https://www.youtube.com/watch?v=2tIxwsA6H4I
Ovo je bolji kvalitet zvuka od vecine smartfona ali opet izgleda da su kvalitetni eksterni mikrofoni bolja opcija.
 
Poslednja izmena:
Nije za mene, za drugara, ali hvala svima :)

@opusteno razmišljam sam da pazarim 10ku, sa našom garancijom do 420-430 ... Ali nema ih :(
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Marko207 Kako te sluzi telefon ? Jel ima nesto da ti se ne svidja i jel si stavio neku zastitu na ekran ?

@nikola tek sam sad skontao da si mi odgovorio. Dobra je opcija 10ka, al preskupa je. Da je oko 400e od madjara pa i ajde..

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Baš juče mi je stiglo kaljeno staklo. Zadovoljan sam telefonom.
 
Telefon je vrh,imam ga od kraja novembra.Sada sa nougat 7 je jos brzi.Marko gde si uzeo i koje staklo,ako moze neka fotka.
 
Uzeo sam na ebay, nillkin h+ pro.
Evo i slika: https://goo.gl/photos/H3XcmakuRLevt1nd6

Malo je nezgodno da se namesti (meni barem je bilo), pošto je ekran zakrivljen, pa nema mnogo prostora za grešku. Staklo je malo manje ali bih rekao da pokriva ceo ekran (bokove). Na slikama se sve vidi, pa sami procenite.
Ne primećujem razliku sa i bez zaštitnog stakla. Ima oborene ivice i tanje je. Na slikama izgleda kao da su se ivice malo "odlepile", inače nije tako uživo. Ne masti se ništa više od samog ekrana bez zaštite, valjda ima i oleophobic premaz trt-mrt, šta ti ja znam...
Uz staklo se dobija i folija za ledja (i nju sam zalepio).
Gledao sam i druga stakla ali su sva bila maltene za broj manja. Kao da su pravljena za neki drugi telefon. Za sada sam zadovoljan. Videćemo kako će se pokazati.
 
Poslednja izmena:
Kako te sluzi spigen? Placem za tough armorom, al izbacise samo taj silikon koji meni ne uliva bas neko poverenje.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Šta znam, dobar je. Stoji kao saliven, svaki otvor je na svom mestu i dovoljne veličine. Možda je malo klizavija pozadi. Ja sam hteo tako neku masku, pošto mi deluje da je telefon osetljiv (ipak je od stakla), pa ne bih da sad vodim previše računa o njemu.
Još je bila na sniženju (10-11$) i nisam se previše razmišljao o kupovini. Sve u svemu, zadovoljan sam.
 
Jel postoji neko podesavanje da kad izvlacim aplikacije iz multitaskinga (ni ne punih 2minuta pauzirane) da vrati istu aplikaciju u stanje u kakvoj je ostavljena (banalan primer busplus mapa a kad se vrati iz multi. Resetuje sve kao da sam je tek otvorio,vrlo iritantno
 
Stavi je u Protected Apps.
 
I imaš tamo profile koji se tiče baterije, stavi da ne štedi bateriju.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
U zvaničnoj Spigen eBay prodavnici sam kupio. Nije bilo poštarine, pošto je bila isporuka u SAD.
 
Narucio sam i ja neke kineze, pa cu da okacim slike kad stignu.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Javim se i ja sa slikom kada stigne kinez :)
 
Do pre nešto više od dve godine nisam hteo da čujem za HUAWEI. Tada me MTS diler ubedio da uzmem Ascend P7 i tim telefonom sam bio prezadovoljan. Kada mi je istekao paket i došlo vreme da se obnovi hardware, samo sam gledao HUAWEI ponudu telefona. Uzeo sam HONOR 8 pre nepuna 2 meseca i baš sam oduševljen. Dosta koristim telefon i zbog posla i privatno i telefon je perfektan u svim aspektima (i kako radi i kako izgleda i koliko mu traje baterija, i kakva mu je kamera...). Prezadovoljan sam izborom i telefon preporučujem apsolutno svima...
 
Nazad
Vrh Dno