Šta je novo?

Huawei Honor 8

Pojavi se B407, a na XDA kažu da je krenuo update, možda dodje na do nas u Q1 2019.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Kupio sam telefon preko KP od braće Mađara. Imao sam garanciju radnje od godinu dana. To je isteklo i sad mogu da se slikam...Inače, telefon sam registrovao čim sam kupio na Huawei sajtu i piše da ima garanciju do 05.2019. ali da važi u zemljama EU. Kontaktirao sam Honor SRB i potvrdili su mi to što sam i mislio. Na žalost...

Nije mi palo na pamet da ga popravljam za ovu cenu. Bukvalno dodaš još nešto para i eto nov telefon.

Okačiću ovih dana oglas na Benchu,a možda i na KP. Imam desetak odličnih maski za njega. Ako je neko zainteresovan neka mi se javi i na PM. Mogu poslati slike i na Viber. Sve je bukvalno kao novo...
 
Najpre žao mi je što ti se to desilo jer sam nekako presudio za tel čitajući pretežno i tvoje komentare na temi. Kvar jeste smešno popravljati za te pare (jer i sam tel pored extra kvaliteta smatram preplaćenim ukoliko ga je neko uzimao preko paketa, iako znam da ti nisi (braća mađari)), što nas navodi na drugo a to je:

Šibni link od opreme za honor i ovde (*mjau**mjau**mjau*, one man's trash another man's treasure) :)

A na ovo gledaj kao jedinstvenu priliku za kvalitetan, i nikako i nikakav light, upgrade.

P. S. Vidimo se na nekoj drugoj od mnogobrojnih tema :D
 
Samo da nađem slobodnog vremena. U haosu sam na poslu. Radim po ceo dan. Šaljem čim stignem...
 
Najpre žao mi je što ti se to desilo jer sam nekako presudio za tel čitajući pretežno i tvoje komentare na temi. Kvar jeste smešno popravljati za te pare (jer i sam tel pored extra kvaliteta smatram preplaćenim ukoliko ga je neko uzimao preko paketa, iako znam da ti nisi (braća mađari)), što nas navodi na drugo a to je:

Šibni link od opreme za honor i ovde (*mjau**mjau**mjau*, one man's trash another man's treasure) :)

A na ovo gledaj kao jedinstvenu priliku za kvalitetan, i nikako i nikakav light, upgrade.

P. S. Vidimo se na nekoj drugoj od mnogobrojnih tema :D

eeee,zato je i meni jeftinije bilo da uzmem tel sa 2-god domace garanc. bilo preko provajdera bilo za kes. Imao sam par puta takve probleme sa tel,gde su na kraju i davali nov...A zato sam placao pola/pola neke popravke kod onih kupljenih na "dodjem ti garanc",i to kod meni poznatog i "pouzdanog" coveka.
 
Jel neko dobio vec Official Oreo? Moj je carrier free i jos nista... Vidim da ljudi u Honor 8 Lite temi vec javljaju da im stize lagano
 
Lite verzija je i bila mnogo ranije predodredjena za Oreo... Ostaje nam da cekamo dok se i nas ne sete, ili dok i sami ne zaboravimo na to (što bi ovi iz huawei-a verovatno najvise i voleli)
 
Koga interesuje oprema za Honor 8 (maske, zaštitno staklo, folije) neka mi se javi na PM. Šaljem slike na Viber. Cena po dogovoru... [emoji6]
 
Poslednja izmena:
Upravo azurirao na b407

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Postoji li mogućnost da se telefonu isključi 'fast charging'? I gde mogu da vidim SoT, ne mogu ga nigde pronaći
 
SoT gledaš ovako:
Settings-Battery-Consumption level-Hardware-Screen.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Updatovao sam na Oreo, kroz hisuite mi je ponudio update.
Prvo sam morao da updateujem hi suite na najnoviju verziju.
 
Samo jedno pitanje, da li mozes da menjas ton poruka na viberu, posto Oreo ima bug. Ja na H 9 nemogu ??
 
Instal sam i ja preko HI suita, preko OTA nista. Naravno nema mogucnosti promene tona poruka na viberu, videcemo dalji rad...
 
Jel neko moze da objasni Hisuite update? Ja ni nemam Hi Suite imam HiCare, jel to isto? Ne daje mi mogucnost update-a a Huawei Firmware Finder mi izbacuju Download Failed za approved Oreo :(
 
HiSuite ti je program za racunar!
1. Trazi HiSuite na Google i preuzmi ga sa sluzbene stranice
2. Instaliraj ga i nadogradi HiSuite na verziju 8.0 (ako vec sam on nije)
3.Klikci 10 puta na build number na telefonu (Settings-About)
4. Otvori developer settings i dozvoli USB debugging (otklanjanje USB greske)
5. Konektuj telefon sa racunarom i otvori HiSuite
6. Dozvoli racunaru da koristi podatke sa telefona i prati upute na ekranu koje sluze da dozvolis HiSuite da upravlja telefonom
7. Klikni na updates
8.Update ce se preuzeti prenijeti na tvoj telefon
9. Telefon će se automatski restartovat i kada udje u recovery da instalira update iskopcaj telefon iz racunara
10. Pricekaj da se instalacija zavrsi i dobices Oreo


Moji dojmovi sa Oreo-a su super. Nije neki ogroman update ali je meni ispravio neke bagove i za cudo nije donio ni jedan. Ja sam zadoviljan.
c02c258230fdad41bc72944ff91633dd.jpg


Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Drago mi je da sam pomogao, kada stigneš javi dojmove...

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Moze li mi neko reci da li moze i kako da se ukloni kamera sa zakljucanog ekrana, ja ne nadjoh ?? Hvala
 
Samo jedno pitanje, da li mozes da menjas ton poruka na viberu, posto Oreo ima bug. Ja na H 9 nemogu ??

Ja sam premenuo ton Viber poruka na sledeći način: Na internoj memoriji imaš folder Android > media > com.viber.voip > Notifications, i u njemu viber_message.mp3.
Uzmi neki svoj ton, preimenuj ga u viber_message.mp3 i postavi u navedeni folder, tako što ćeš "pregaziti" postojeći fajl. To je to.
 
Da li se gubi garancija ako uradim upgrade telefona na nacin koji je clan pe099pe opisao?

I da li se posle upgreda telefon vraca na fabricka podesavanja?
 
Da li se gubi garancija ako uradim upgrade telefona na nacin koji je clan pe099pe opisao?

I da li se posle upgreda telefon vraca na fabricka podesavanja?

Ne, ne gubi se. HiSuite je zvaničan Huawei alat.
Telefon "ostaje" gde je bio, ne vraća se na fabrička podešavanja, mada ja lično praktikujem da posle tako velikih ažuriranja resetujem telefon.
Tako sam i sada uradio, od ažuriranja na Android 7 je prošlo malo više od godinu dana, a svašta je za tih godinu dana "prošlo" kroz telefon. Oseti se razlika u radu nakon reseta sada, posle ažuriranja na Android 8.
 
Pozdrav ljudi,hteo sam da pitam vas koji ste skinuli Android 8.0, kakvi su vasi utisci,posto se meni cini da mi je losije radio nego 7.0.
 
Pitanje za ljude koji su skinuli i koriste Oreo, kako ste zadovoljni update-om? Meni se cini da mi losije radi nego Nougat.
 
Moj H8 je kod zene i ne zali se da joj ista losije radi sa Oreom u odnosu na 7.0
 
Nazad
Vrh Dno