Šta je novo?

Huawei Honor 8

Video sam na XDA forumu jos pre neki dan. Svi su šerovali ovu vest sa mondo portala. Ali su u fazonu da je u prvobitnoj verziji teksta pisalo da će Honor 8 dobiti nadogradnju na Oreo,a da je kasnije tekst izmenjen pa je H8 izostavljen sa liste nabrojanih modela. Iskreno se nadam da će na kraju biti nešto od toga...

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3717538

Inače na FF svaki dan nešto novo. Ima novih firmwarea i moguć je update dload metodom na B399. Nisam probao ali kažu ljudi da šljaka sve i da ima par izmena i optimizacija. Možda nam stvarno uskoro spremaju Oreo... [emoji16]

Sent from my Honor 8
 
Stice i nama Oreo,garantovano.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Ja predjoh na moto Z i moram priznati da ovaj honor za pare je opasno dobra kupovina za koje god pare.

Mada ovaj Z kida, al ooet nedostaje mi. :D

Samo definitivno za mene je 5.2 inca je premalo.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Stigao upravo OTA update. Verovatno samo Decembarski patch...
Edit: Ipak je od 6. Novembra.
[emoji869][emoji41]
18f9565f2c8341e28c48315042c80cc7.jpg

e4a22efaf0cdf829d85f7e63681a3f67.jpg


Sent from my Honor 8
 
Poslednja izmena:
Baš pošao da okačim sliku, meni stigao pre pola sata...
 
Sinoc stigao na mts-ov tel, odradjeno, pa da vidimo promene, ako i primetimo...
 
Ja za ova dva dana ništa novo nisam primetio. Verovatno su sva poboljšanja "ispod haube"...Ni za bateriju još ne mogu ništa da tvrdim dok ne prođe barem neki dan intenzivnog korišćenja. Javljam naknadno utiske...
 
Pozdrav svima,
imam Honor 8, od marta 2017. sve je bilo ok dok mi se ekran nije polomio i morao sam zameniti. Posle pola godine tj pre neki dan mi se odvoje ledja (poklopac baterije) i morao sam zameniti bateriju zbog toga sto se nabrekla! Tel je radio normalmo nedelju dana i sinoc mi je odjednom na ekranu izasao prozor na kome pise "Temperatura telefona je niska i ogranicava rad telefona".
Baterija je u trenutku sa 70% pala na 30% pa na 6% i od tada nisam mogao da ga punim. Stavim ga na punjac, on prihvati i nakon sekunde ga ne puni vise i tako stoji na 6%. Posle nekog vremena se ugasio, istrosila mu se baterija valjda! Ja ga ponovo stavim na punjac i on odjednom 4%, dalje nece. Posle toga sam ga resetovao na fabricko podesavanje, medjutim nista, opet ne puni. kad se sledeci put ispraznio stavim ga na punjac i on u trenutku ga napuni na 30% sad ga punim kad je dosao na 20%!
Moze li po,oc prijatelja i sta mi je raditi? Da nisam pokupio negde neki virus pa ga sad koci....
Dajte neko resenje inace cu ga zalepiti o zid koliko me je iznervirao!

Pozdrav i hvala unapred
 
Loše su ti odradili i zamenu ekrana i zamenu baterije, ako možeš reklamiraj. A možda su ti stavili i faličnu bateriju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pozdrav svima,
imam Honor 8, od marta 2017. sve je bilo ok dok mi se ekran nije polomio i morao sam zameniti. Posle pola godine tj pre neki dan mi se odvoje ledja (poklopac baterije) i morao sam zameniti bateriju zbog toga sto se nabrekla! Tel je radio normalmo nedelju dana i sinoc mi je odjednom na ekranu izasao ...

Pozdrav i hvala unapred

Jel bio ovl.servis i koji, da znamo ?
 
Imam problem da kada povežem mob sa kompom, više mi ne izbacuje opcije u notifikacijama da li hoću samo da ga punim ili da listam sadržaj na njemu. Pre dočeka radio super, sad ne mogu da preuzmem slike preko usba jer osim punjenja nikakvu interakciju sa kompom ne prikazuje. Neki predlog?

Edit: Snašao sam se:

1. Prvo sam mu omogućio debugging,
2. Instalirao drivere za usb (na kompu)
3. Restartovao fon

Fun fact: verovatno je sam fon nešto isflesirao ali mi je nažalost tek kao zadnja opcija pao na pamet restart jer je do sada radio besprekorno kada je ovaj način povezivanja bio u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Upravo stiglo azuriranje B399
Zakrpa je sa 01.12.2017
 
Poslednja izmena:
Iscitao sam celu temu, nemam nikakvih pitanja nego samo da se pohvalim, pre mesec dana sam kupio plavi Honor 8, prelep, brz, ma odlican fon! Jedino sam instalirao Evie Launcher, nekako me nerviraju velike ikonice
 
Welcome to the club ;)

Jel si ga uzeo direktno negde ili preko nekih paketa operatera? Koliko ti izašao?
 
Uzeo ga pred novu godinu u W**W**-u kontate gde...

Odlucio sam da idem na tu varijantu, na rate jer izbegavam ogromnu pretplatu na paket koji ne iskoristim ni delic, tako da mi je manja pretplata i nisam operecen aparatom kod operatera. Izasao je 39900, bila su dva plava u celom gradu, od toga je jedan bio rezervisan a drugi sam ja rezervisao i uzeo.
 
Tačno mu ubio malo cenu honor 9, ja uzeo moj par nedelja pre izlaska 9-ke i platio 100e više.

Ništa, u zdravlje da ga koristiš, lepo deluje bez silikona i stakla ali ti predlažem bar neko staklo da uzmeš pošto ovako dosta klizi na "golo". U svakom slučaju, sve zavisi od toga kako i za šta koristiš telefon.

Ja sam ga uzeo zbog software-a pretežno, tako da sam ga upakovao celog i šljaka za sve pare (mada jeste malo jaču cenu ima, ali vredi).

Od launchera ti preporučujem i Nova makar za probu, ima dosta podešavanja, naročito oko te veličine i izgleda ikona.
 
Hvala hvala :)

Novu sam godinama koristio i malo mi dosadila, probao ovaj Evie i bas mi se dopao, neka ga neko vreme pa se vracam na Novu. Stavio sam ga u najprostiji bezbojni silikon dok cekam da stignu staklo i neki bolji silikoni sa Alija.

Greota ga pokrivati i sakrivati, a jos veca greota ga izgrebati. A telefon koristim maltene umesto kompa, kuci vise ni laptop nemam, prodao ga jer sam skontao da mi pored dobrog telefona i ne treba jer me uvek mrzi da ga palim kad sve zavrsavam na telefonu (za moj nacin koriscenja modernih tehnologija u slobodno vreme)
 
Pa šta baljezgaju da ima hardwerska i sofrwerska ograničenja kad mnogo slabiji telefoni dobijaju update.

Plus kako mogu uopšte onda da stave da Lite verzija istog modela dobija update a original ne, kad je po default-u lite verzija slabija...

Ja mislim da će korisnici masovno da se pobune na ovu temu tako da još ne gubim nadu.
 
Ja upravo dobio update na B399. Security patch od 01. Decembra.

Sent from my Honor 8
 
Ladno Telenor jos ima u ponudi Honor 8 a devetku vise nemaju. Izgleda da im se bolje prodavala osmica ili sta vec, doduse sad je ostao samo crni.

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
Taj B399 patch sam dobio i ja samo još pre par dana. Preko telenora sam i uzeo telefon, sivi, ne manjka mu nista ali mi sad malo bzvz da ga ne upgradeuju softwareski a namerno nisam hteo lite verzije i pored velike razlike u ceni.
 
Siva osmica nepostoji? [emoji14]

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Dobih i ja B399 al kad je odradio updejt i restartovo se zadrzao se dosta na honor logo-u , par minuta i vise, odmah pomislih na ono najgore al sreca sacekao sam jos malo i upalio se.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Ladno Telenor jos ima u ponudi Honor 8 a devetku vise nemaju. Izgleda da im se bolje prodavala osmica ili sta vec, doduse sad je ostao samo crni.

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
A još je smešnije što je u Telenoru Honor 8 SKUPLJI od Honor 9! [emoji2][emoji23] A inače oni (Telenor) stvarno već preteruju sa tim nestajanjem iz ponude pojedinih telefona. Dešava se da se u toku dana po nekoliko puta neki uređaj pojavi i nestane sa sajta! Inače drug koji radi u Telenoru mi je rekao da im se i Honor 8 i Honor 9 odlično prodaju i da su uz Mate 10 Lite to ubedljivo najprodavaniji telefoni u poslednje vreme.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Primetio sam da bat. krace traje na 398 a upravo mi sad stize 399 na mts/ov tel. Videcu narednih dana akciju i reakciju.
 
Nije bas zift crna, ali je svakako više crna nego siva.[emoji1]
Ima siva devetka, osmica samo crna. Izmedju ostalog, takvi su i nazivi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno