Šta je novo?

Realnet - Novi Sad

Ali najbolji :D

samo za Nis dabome
 
Шире се, већ их има по неким мањим местима у широј околини али ... за НС и слично би ипак требало да се појаве нове фирме које би ладно могле да буду и боље од ових. Неко им брани? Само без помињања мoнoпoлa јер да га има, био би и у мојој згради.
 
ja im pisao mailom dok sam bio zainteresovan, nikad nisam dobio odgovor : )
 
Ja pokusavam da stupim u kontakt sa njima vec 2 nedelje. Zovem ih na broj telefona koji su ostavili na sajtu, ali je non-stop nedostupan. Tek posle radnog vremena, postane dostupan. A ima 2-3 nedelje kako sam uspeo da ih dobijem i da dogovorim uvodjenje Interneta, dan i vreme, ali se niko nije pojavio. Ne znam sta im se dogadja. Sumnjam da su toliko neprofesionalni, pa da se tako ponasaju. Dok su bili na Limanu, isao sam da se raspitam i bili su sasvim ok, ali od kako su se preselili u centar, ni Mosad ne moze da ih uvija...
 
Ma tu su ti oni jos na limanu, 10m od prve stanice cetvorke. Svrati im pa javi ovde sta si uradio.
 
Pozdrav, evo recenzija iz prve ruke.
Ja sam ulaz pored gde su bili na limanu. Bili su spori i neorganizovani, dva meseca sam cekao da shvate da nema instalacija u mojoj zgradi, pa su iz susedne zgrade bacili utp kabel preko dela krova i sada stoji i na kisi i na vetru.
Pre dva meseca su se preselili u stevana branovackog u podrum i zakljucali. Ne mogu da platim racun, a stize i drugi mesec da se plati.
Od kada su se preselili, net ne radi vise od deset dana na dva meseca. Telefon im je ugasen, a prrko maila i kada odgovore ne daju informacije, so kazu da su na godisnjem.
Trenutmo mi net ne radi 6 dana, a podrska ne postoji
Uskoro cu poceti da ih prijavljujem zastiti potrosaca i inspekcijama
Ako vas jos nesto zanima, pitajte
 
imao sam ideju da uzmem u par navrata, i ja sam u komšiluku, znači dobro je što nisam ;)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Treba da menjam net i danas guglom dodjem do ovih. Prvi put čujem i iznenadim se da ima tema na Benču. :wave: Mogao bih se zakleti da su prevaranti.
Gugl review su im očajni. Nekad je i to dovoljan pokazatelj za izbegavanje.
 
Ima li neko da napiše šta se dešava sa RealNet-om u 2023. godini?
Ima li neko Extreme optiku 100/100 i da radi?

I je l' stigla optika na Grbavici? 🤦‍♂️
 
Nazad
Vrh Dno