Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

pa samo odabrani imaju najjace mi cemo se zadovoljimo sa crkavicama kako to obicno i biva
 
Ma daj da skupimo par BTC-a i kupimo miner... Necu celog zivota da skupljam mrvice ...
 
dobro zboris za eth, nek svi voze sad na ovo ja cu da furam u tisini dalje eth :D
 
Ma sigurno hoces...

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Je l probao neko i5 na Nicehash CPU mineru ?
 
Poslednja izmena:
Salu na stranu, primetio sam da ne radi kopanje na EU, vec na USA. Moj i5-3570K izvlaci oko 3.5H/s ili oko 6.5 Sol/s
 
Ima pogledaj na youtube-u kanal IMineBlocks objasnio lik kako radi miner.
 
ja imam 2,h/s i 3.6s/s sa 760k a da li ce uskoro izaci gpu miner? vidim da izlazi 28 oktobra? da li ce ovo biti treci coin koji ce biti isplativ za kopanje sa gpu? :)
 
Poslednja izmena:
10h/s xeon 28t.. pitanje, kako i gde se cuva iskopano? :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
miner za zcash je prodat genesisu od strane woolfa tako da ne verujem da cemo mi naci miner da kupimo ili jos gore dobiti besplatni koji kopa x2 do max x4 u odnosu na cpu...ako uopste nadjete ko prodaje i gde javite ucestvovacu...

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
realno ne mogu se osloniti samo na genesis, ako nema malih/srednjih minera, nece ni biti neka brza svetla buducnost buducnost zcasha. a u ostalom, kad genesis prebaci snagu na zcash eto ode diff dole na eth, tako da samo neka i genesis i nicehash i kinez imaju miner i nek kopaju do mile volje.
 
a mislis da genesis nije napravio farme nove? ;) eno ti u norvesku pre 2 dana otvorili farmu ;) baci pogled na fb stranicu njihovu ima i snimak cak ;) ne nadaj se da ce uopste da se spusti diff na eth zbog jednog zcasha pa ljudi su nakupovali grafike samo tako zbog etha a eno puni oglasi grafike se dele samo tako dzabe

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
video sam, al sigurno ce malo da padne pritisak sa eth, i -10% znaci, ne sanjam ja da ce da se prepolovi ali malo da sjasu i vajdica
 
ce se poveca...ce nagrnu jos ljudi kad dodje zcash...nece se smanji ni 1%

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Ako se secate mog posta za eth da se nece ni jedan kopati dnevno...to se ceka.
 
Pa generalizujem za nase podneblje...nema nas puno sa 1 gh i vise tako da do 1gh merim...kada 1gh bude kopao manje od 1 onda ce biti lepo sa cenom.
 
Poslednja izmena:
Moj I5 3350 proca daje oko 4,6 h/s na Suprnovi...Jel vredi ovo kopati u ovoj test fazi, mislim hoce li to biti konvertovano u pravi Zcash, ili je gubljenje vremena i trosenje resursa bzv?
Postoji li negde menjacnica za Zcash?
Ima na Bittrexu neki Zcoin, ne znam jel to taj, ili je neki drugi, smao slican naziv?
 
@milance83, to su samo test coini, da se sve zainteresovane strane (poolovi, majneri, walleti) testiraju do lansiranja..kad bude lansirano, sve kreće iz početka

imaš na bitmexu zcash za trgovinu ali ne trguješ zcash-om već fjučersima* koji se odnose na zcash čija je cena vezana za bitcoin (Fjučers predstavlja obavezu da se kupi ili proda određena roba ili finansijska aktiva kao što su npr. žito, zlato ili hartije od vrednosti određenog dana, po unapred određenoj ceni)
ZEC je skraćenica za zcash taj na bitrexu je nešto drugo
 
Skontao, hvala na odgovoru. A sta ce biti onda sa ovim test novcicima posle 28. ovog meseca, kad izadje zcash, propadaju, ili se konvertuju u zcash?
 
Nazad
Vrh Dno