Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

U jbt. 3300€ a troši 980W!!!
 
Video sam posle..znaci on sa tim jednim od 1500 wati majnuje ETH kao mi sa 70 rx 470 kartica..ua GPUovi mnogo ste spori :D
 
Poslednja izmena:
Mozda su gpuovi unutra samo posebno hardverski i softverski optimizovani.
 
Znaci ovi ASIC-i su dosta isplatljivi po ceni (bar jedna cetvrtina od to sto bi potrosio na rigove sa 65 kartica) a i potrosnja im je znatno manja (bar 80% manje sto bi trosili 12-13 rigova) - ovo se odnosi za ovaj za ETH za 1.4 GH/s.
E sad pitanje je dali ovo moze da prodje carinu na nasih prostora?
 
Za eth je mnogo bolji odnos ulozeno dobijeno naspram gpu minera, ali za zcash, je otprilike duplo skuplje a kopa isto kao 5x480 sa Clayom

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da da za sada od svih modela najisplatljiviji je ovaj za ETH. po trenutnoj ceni dnevno je oko 70$ a to mu ide da za 3 meseca imas ROI :D Lepota
 
Ali ajde da zavrsimo ovo, najverovatnije je prevara kad sam malo proguglao: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1665331.0
Ovi majneri najverojatno ne postoje...pisao sam im mail i odgovorili su za 5 minuta:
Dear lunis,

In Macedonia is illegal to use crypto currencies(buy/sell), but is not illegal to mine crypto currencies, to hold or collect.
We have a lot of customers from Macedonia and we had no problem with delivery , and yes on the papers we write "spare parts" or "server" because our miners are servers after all.
Nobody will confiscate your unit we guarantee that for you, we have experience with delivery on Macedonia.
It's impossible to reach our Rhino Prime Hash Power with GPU bought from tech stores, the investment would be to high also the power consumption, you will have no profit.
Just place the order and let us deal with the delivery.

Regards,

Sophia Bauer

Operator at UFOMiners LLC.

+1 702-718-3462

PS. i te kako je zabranjeno kod nas rudarenje i najinteresantan deo je onaj da imaju puno klijenata iz Makedonije...kolika smo nacija pa bar jednog bi znao :D
 
Pozdrav ljudi. Da se zapljunem u temu... :) Evo i ja sastavio prvi rig pa da se pohvalim... Hvala svima koji su pomagali preko privatnih poruka, puno ste pomogli... Ako imate jos neki savet slobodno pisite. Mislim da su ok podesavanja... Rig 5*rx480, 910 H/s. cheers

Zcash.jpg
 
Ali ajde da zavrsimo ovo, najverovatnije je prevara kad sam malo proguglao: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1665331.0
Ovi majneri najverojatno ne postoje...pisao sam im mail i odgovorili su za 5 minuta:
Dear lunis,

In Macedonia is illegal to use crypto currencies(buy/sell), but is not illegal to mine crypto currencies, to hold or collect.
We have a lot of customers from Macedonia and we had no problem with delivery , and yes on the papers we write "spare parts" or "server" because our miners are servers after all.
Nobody will confiscate your unit we guarantee that for you, we have experience with delivery on Macedonia.
It's impossible to reach our Rhino Prime Hash Power with GPU bought from tech stores, the investment would be to high also the power consumption, you will have no profit.
Just place the order and let us deal with the delivery.

Regards,

Sophia Bauer

Operator at UFOMiners LLC.

+1 702-718-3462

PS. i te kako je zabranjeno kod nas rudarenje i najinteresantan deo je onaj da imaju puno klijenata iz Makedonije...kolika smo nacija pa bar jednog bi znao :D
Mozda je ovaj prevara ali slican ima u Srbiji i rade punom parom [emoji6]

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Od sutra ujutro bi trebalo da smo na 12.5 fiksnoj nagradi po bloku.
 
Pozdrav ljudi. Da se zapljunem u temu... :) Evo i ja sastavio prvi rig pa da se pohvalim... Hvala svima koji su pomagali preko privatnih poruka, puno ste pomogli... Ako imate jos neki savet slobodno pisite. Mislim da su ok podesavanja... Rig 5*rx480, 910 H/s. cheers

Pogledajte prilog 215936

Jesu li ove kartice u pitanju?:)
Nitro Plus.jpg

I koju napojnu koristiš? Hvala, pozz.
 
Poslednja izmena:
Ne, već Sapphire rx 480 8gb nitro+oc (11260-01-20g), Samsung memorija... Napajanje je uzeto za 6 karti ali trenutno radi 5, Cooler Master V1200...
 
Isplata zcasha

Zna li iko sto znaci ovo debit AP?
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-11-30-18-50-37.jpg
    Screenshot_2016-11-30-18-50-37.jpg
    444.8 KB · Pregleda: 108
@jole77 uporedi sa berzom na koju ti pool automatski isplaćuje pa ćeš saznati :d


edit:
@joca89 samo još smanji voltažu jer 11260-01-20G mogu da idu i do -150mV i to na deff klokovima za zcash
 
Poslednja izmena:
Pa nema eksponencijalne inflacije, stabilizacija jedne varijable, nova faza u igri manipulacije cenom...
 
Hoće li sad, pošto je osetno pao, biti bržeg Clay - a ili nekog drugog programa. Da li neko ima neku informaciju

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Sada smo na fiksnoj nagradi naredne 4 godine diff, cena i brzi majner od sada uticu na zaradu. Mislim da nece biti brzeg majnera za siroke mase uskoro.
 
Jedno pitanje, claymore pokazuje hashrate 923, a na sajtu flypool pokazuje 823 H/s... Zbog čega tolika razlika?
 
stale, invalid share recimo? Proveri prvo da nema toga, pa da ti zbog toga gubi veci procenat.
 
Nazad
Vrh Dno