Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Slika koja je napravljena od onih kejs slika. Po meni dosta ružan mob.

9170ccde4d5c45eba8cc6c567b2fcfcd.jpg


Ne verujem da će biti ovakav

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Naprijed je odličan. A pozadi ne vjerujem da će flash i ovi senzori biti tako gore i tako visoko.
 
Samo da je simetričan napred...
a ovo za blic i senzore nije nemoguće da budu baš tako pozicionirani, mada bih pre rekao da će biti malo bliži kameri.
Meni lično se sviđa, ali definitivno ga preskačem, neće vredeti tu razliku u lovi u odnosu na S7 edge. Klasika, svaka druga godina...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni nije jasno kako misle da odrade čitač otiska.. da li će otisak citati donja polovina ekrana što opet ne izgleda kao dobro rešenje. Rebus

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
U Samsung natpisu? [emoji23] Neka nova tehnologija... [emoji4]
 
Odlično - male ivice, samo da nije zakrivljen ekran !
Leđa HTC 10 i doviđenja prijatno konkurencija [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakva leđa htc10 ? Kada je pozadi staklo ..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa kažem kad bi bila :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Exclusive: 3D renders of the Samsung Galaxy S8

Stereo zvucnici, bar prema ovim renderima :)

Ok sve ali stvarno ne vidim svrhu edge ekrana (na osnovu iskustva sa S6e a i uopste) plus gornji i donji bezel deluju toliko tanko da su bukvalno na ivici upotrebljivosti (landscape), kul je sve to kako izgleda ali sta je sa ergonomijom i ''durability''? Mora se i na to misliti.
 
Poslednja izmena:
Ebes ovakve stereo zvučnike,dobro je da ih nisu stavili na bok od moba :)

Ovo dole 3.5mm ?
Gde su sada apple fanbojevi :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma super je ako bude ovako, samo je bzvz za kamere - piše dve samo na plus modelu .

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bezeli ''sa strane'' i treba da budu tanki a ''gornji i donji'' treba da imaju kakvu-takvu debljinu koja bi obezbedila normalnu ergonomiju pri koriscenju u landscape polozaju a taj prostor je idealan i za stereo zvucnike.
Sve to donekle povecava i robusnost kucista.

LG G2/3/4 imaju tanke bezele ali su opet normalniji za upotrebu a nemaju ni jbni edge displej.

Ma jasna je namera Samsunga, ima solidno da zarade od popravki i zamene skupih amoled displeja svih Edge telefona :)
Sto je najgore, za par godina ce verovatno svi preci na edge displeje :d
 
Poslednja izmena:
Bar da im osmisle neku funkcionalnost, ovako edge donosi više problema i cimanja nego koristi ...

Osim što interesantno i lepo izgleda ne vidim druge +

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali kad prosjecni potrošač vidi tel sa zakrivljenim ekranom odma se stvara osjećaj WoooW, plus nema bezela skoro, prije će taj tel kupiti nego neki koji ima bolju ergonomiju. Danas dizajn prodaje sve, takvo smo društvo. Samsung će ove god da razbije.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
@hsv.stoned Pa bas zato što popravka edge ekrana koji lako puca pri padu oni i forsiraju isti. Ko zna koliko su zaradili samo zbog tog poteza, plus su mnogi uzeli Samsung Protection Plus.
 
Ovaj S8 Plus model ima da bude cenovno skuplji od pixel telefona [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Upravo tako, prvi sam ''branio'' ideju Edge displeja jos pre 3+ godine ali do sada nista korisno od celog koncepta ne videh. Da ne pricam koje je cimanje ''nositi'' klizav fon sa zakrivljenim preskupim amoledom..

Niko ne kaze da flagship telefoni treba da imaju neke ruzne i velike bezele ali ne treba ni preterivati.

A bezel-less dizajn u potpunosti podrzavam kada su neki drugi proizvodi u pitanju, TV, monitori i sl, tu itekako ima smisla stanjiti ivice.
Cak sam pored kvaliteta panela i izrade te sto tanje ivice stavio kao glavni prioritet pri kupovini monitora.

Ali smartfon je nesto drugo, ne zelim da nosim nekakav zakrivljen displej sa ugradjenom kamerom i baterijom pozadi, na to mi lice telefoni kao Sharp Aquos i slicni :)
 
Poslednja izmena:
Ma mrtvu foliju i staklo je cimanja nalepiti/staviti, a ne nešto drugo [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ali kad prosjecni potrošač vidi tel sa zakrivljenim ekranom odma se stvara osjećaj WoooW, plus nema bezela skoro, prije će taj tel kupiti nego neki koji ima bolju ergonomiju. Danas dizajn prodaje sve, takvo smo društvo. Samsung će ove god da razbije.

Sent from my D6503 using Tapatalk

+1
Ovo.
Uđeš u radnju vidiš i kupiš. Ćao zdravo,sve na prvi impuls

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni od svih tih edge telefona najzanimljiviji bio toliko pljuvani note edge... Ovi ostali su mi meh... [emoji4]
 
Sem lepog izgleda edge displej je glupost i totalno neupotrebljiv, bar po meni. Jesta da lepo izgleda ali se i lakše razbije pri padu, plus teško je nabaviti dobru zaštitu za ekran. Staklena leđa mi se takođe ne sviđaju, metalna su mi najbolja. 8/10 telefona imaju polomljeno staklo na leđima (Samsung, stariji modeli iphone-a najviše). A po ovim renderima S8 deluje onako...malo modifikovani S7 edge. Nema fp senzor i tastere napred, manji bezeli i blic nije sa strane već gore. O kakvoj to radikalnoj promeni dizajna pričate? To što će tasteri biti na ekranu, umesto ispod? Možda nije viđeno kod Samsunga, ali kod većine ostalih proizvođača jeste. Ostajem pri tome da se S serija kupuje samo neparna, nikako parna.
 
S2 pokidao, S4 miljama ispred S3, S6 vijekovima ispred S5, tako da ja ipak mislim da su parni u prednosti [emoji4] ne uzima mi se Mate9 samo zbog softverskih dugmica, to ako ubace umesto hardverskih bice im zestok - .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Istina. Ovaj će verovatno po prodaji biti odmah ispod s4.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bezeli ''sa strane'' i treba da budu tanki a ''gornji i donji'' treba da imaju kakvu-takvu debljinu koja bi obezbedila normalnu ergonomiju pri koriscenju u landscape polozaju a taj prostor je idealan i za stereo zvucnike.
Sve to donekle povecava i robusnost kucista.

LG G2/3/4 imaju tanke bezele ali su opet normalniji za upotrebu a nemaju ni jbni edge displej.

Ma jasna je namera Samsunga, ima solidno da zarade od popravki i zamene skupih amoled displeja svih Edge telefona :)
Sto je najgore, za par godina ce verovatno svi preci na edge displeje :d
Ne znam kako držiš telefon u landscape, ali meni više od 2-3mm apsolutno nisu potrebna. A ako držiš tako što palce spustiš na taj prostor iznad i ispod ekrana, onda ni front stereo nemaju poentu jel poklopiš iste ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno