Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Da li nov S8 plus sada vredi 250 e i sa novim telefonom koliko bi sada bilo realno izvuci sota?
 
Da, drzim stari A10 bas iz razloga sto imam lose iskustvo od ranije. Sporiji rad, losija kamera itd...
Koristio sam bukvalno sve S serije od Samsunga, pocev od S1 do S10, izuzmimo S5. U tom periodu sam koristio iP6s, tj leriod iznedju S4 i S6. U kuci imam s21+... Sa sadasnjim S10+ i ovim podesavanjima sam prezadovoljan, a verujem da sam radio updste da bi do sada dobio zamenu.
I mislim da ako je opcija nov tefon u tom cenivnom rangu onda ici na neki Xiaomi nego na S8+...
 
Naravno, svako ima svoje misljenje ... uzivaj i dalje u A10 ;) ne sporim, 250e za S8plus je mnogo! ali ne bih uzimao xiaomi, to je sigurno.
 
Ne bih ni ja uzimao Xiamo, ali ako decko uzima iskljucivo nov telefon za 250e, sta bi mu ti predlozio?
 
Ne znam, ne pratim cene tel. bas nesto ...recimo, da doda jos ~50evra i polovan S10+ ! to bi bio moj izbor
 
Slazem se, pa jos na A10 😀
Ali covek rece nov telefon i ja pisem o novom telefonu... s10 ili s10+ ako nadje u garanciji je dobra kupovina.
 
Nikako A10, taj strah od promene/update je totalno neosnovan:) imao sam S8 od pocetka 4 god. ! i svaki update je donosio neko poboljsanje! jedino, jednom posle update "adaptive brigthness" je odlepio nesto i nije radio, dodatni update posle samo mozda par dana je resio problem, imam S10e, S10+ i S20fe u kuci, nikad nije bilo problema posle update
A "bele vode" samo nesto pita, pogledaj mu postove pa prosudi ;)
 
Ako neko želi na poklon maske Nillkin Nature i Ringke Onyx neka se javi na pp
 

Prilozi

  • 20221128_144424.jpg
    20221128_144424.jpg
    335.2 KB · Pregleda: 18
Nazad
Vrh Dno