Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

I stave olovku u ovaj veći i eto ti N serija

S7 EDGE
 
Verovatno fejk .

91990d64ac40435c845b2b041b435200.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Radjeno verovatno na osnovu ovog rendera :)

Samsung-Galaxy-S8-no-home-button-render-leak-2.jpg

Mada verovatno ce i biti na ovaj fazon.
 
Ne verujem da će izbaciti home dugme i biti on screen.
 
Mozda ga stave pozadi

Today, the Korean media OSEN gives the exact release date of the Galaxy S8, this year April 18, New York location .

Dosta kasno. Već vidim kako mobovi sa mwc isto čekaju april pošto s835 prozivodi samsung

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema šanse da bude pozadi. Samsung kopira Apple i dokle god oni ne izbace fizički dugme ili ga ne premeste pozadi neće ni Samsung. Ko hoće da se kladi samnom može u šta god hoće.
 
Ja bas mislim da će biti ovakav kao što je loznica izbacio, jos ako se pojavi neki render kao ovaj to je uglavnom to u 90% slučajeva.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Onda će zvučnike morati da odrade kao na ip7. Nisu valjda džabe kupovali jbl brend ? ( Valjda su njih pazarili ? )

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vrlo je moguće da će tako, a možda ih stave sa strane čak iako je to malo vjerovatno.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
S8 biće odličan mob, jednostavno mora. Pošto se Samsung uglavnom oslanja na Iphone stv očekujem istu implementaciju stereo zvučnika.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Gary o s835 :)

[youtube]L9hyg-3l6XY[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nema šanse da bude pozadi. Samsung kopira Apple i dokle god oni ne izbace fizički dugme ili ga ne premeste pozadi neće ni Samsung. Ko hoće da se kladi samnom može u šta god hoće.
Ja sam uvek za neku opkladu
Ja kažem da neće biti Home button

S7 EDGE
 
U martu event a u aprilu u rukama. To je max

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jedino je ostalo pitanje u vezi Htc 11 i lg g6 ,da li će oni smeti da izbace mob na tržište pre aprila. To je svakako zanimljivo pitanje ;)
Verujem da ćemo uskoro i dobiti odgovor.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To su x10 midranger( sa p10) i HTC note sa s821.

Već vidim da ce i on i g6 da se pojave na mwc a da će na tržište da izađu 60ak dana kasnije to jest u aprilu.
Biće sr@nje ako tako odrade ..


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima i ULTRA
Prve informacije govore da Ultra neće imati 3.5-milimetarski slot i da će slušalice biti povezivane putem USB Type-C porta. Uređaj sa displejom od 6 inča biće dostupan u plavoj, beloj i crnoj boji, a zamišljen je kao HTC-ova prilika da se popuni praznina koju je stvorio Samsung Galaxy Note 7.
A Master je naslednik HTC 10

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Jedino je ostalo pitanje u vezi Htc 11 i lg g6 ,da li će oni smeti da izbace mob na tržište pre aprila. To je svakako zanimljivo pitanje ;)
Verujem da ćemo uskoro i dobiti odgovor.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Oni su postali nebitni. Mozda home bude kao na ip7, pa se "stiska" sams logo?
 
Pa najavljuju revoluciju u Samsungu
To znači da verovatno ništa od Home dugmeta ako bog da

S7 EDGE
 
Oni su postali nebitni. Mozda home bude kao na ip7, pa se "stiska" sams logo?[/QUOTE]

Moguće, i ubace onaj motor što vibrira kao na IP..Ma moze Samo da ne bude on screen. :D
 
A kako ti to znaš?
Imaš insajdera u Samsungu?

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno