Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Neće proći to

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Kakvo ciganjenje.

Prvo sam mislio da te teraju da menjaš stalno... Ali da ne možeš više istu temu da primenis ikada posle tih 14 dana je ološ samo mogao da uradi. No 95% ljudi ovo neće ni primetiti ni znati, jer nemaju Samsung account niti znaju da imaju da menjaju teme na telefonu.
 
A gde piše da nikada nećeš moći da ponovo postaviš tu temu?
 
Ima dosta dobrih, ima i to što tražiš, npr ova iz teksta, pixelized i uz nju pixelized icons (round)

http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=com.cambunch.PixelizeD&SITE_CODE=rs

http://www.samsung.com/global/theme...m.cambunch.PixelizeD.appiconpack&SITE_CODE=rs

Kad klikneš na ove linkove izaberi browser a ne themes app
Postavio sam ovo, ali Nova i dalje prikazuje stare ikonice. Ima li leka za to? Samsung launcher ne mogu da koristim.
 
To su ikonice za sistem (npr running apps) i Samsung Launcher. Ali bar na novi to nije problem, za nju imaš milion icon packova.
 
Mator sam ja za ovo očigledno, vratio sam sve na stock, Nova mi je dovoljna. :d
 
teme su im generalno katastrofa i ove sto se placaju..kitnjasto djetinjasto nesrazmjerno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne mogu da verujem, opet imam probijanje svetlosti, samo sad cela donja strana i malo gore.. Sve je lepo sklopljeno, ali opet ima.. Da li je problem do pro mobija, ili je ovo normalno po njima jblg

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ne bi trebalo da je tako


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Dodje mi da ga prodam, ma koliko god uzeo za njega.. Bolje mi je bilo pre nego sto sam ga poslao na servis

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Dodje mi da ga prodam, ma koliko god uzeo za njega.. Bolje mi je bilo pre nego sto sam ga poslao na servis

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Kako uopste izgleda to probijanje svetlosti? Moze li se videti na slici?
Ako moze, aj uslikaj pa okaci

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kako uopste izgleda to probijanje svetlosti? Moze li se videti na slici?
Ako moze, aj uslikaj pa okaci

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Mislim da moze, slikacu sutra, posto su moji na slavi, pa nemam cim da slikam..
Probija svetlost izmedju ekrana i lajsne , kao da nije lepo spojeno i probija svetlost.. Ovo je bila kao fabricka greska na s7 i s8 modelima, tek su ispravili na s9..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da moze, slikacu sutra, posto su moji na slavi, pa nemam cim da slikam..
Probija svetlost izmedju ekrana i lajsne , kao da nije lepo spojeno i probija svetlost.. Ovo je bila kao fabricka greska na s7 i s8 modelima, tek su ispravili na s9..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Meni je od s7e, pa sve do ovog sada n9 na svakom bilo probijanje svetlosti. Nijednom se nisam žalio, a ne vidim ni zašto bih, kada znam da neće zameniti uređaj i neće priznati tu reklamaciju.

Bilo je priče o tome ovde i ne uvažavaju to kao defekt, što realno i nije kada bolje razmislim.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni je od s7e, pa sve do ovog sada n9 na svakom bilo probijanje svetlosti. Nijednom se nisam žalio, a ne vidim ni zašto bih, kada znam da neće zameniti uređaj i neće priznati tu reklamaciju.

Bilo je priče o tome ovde i ne uvažavaju to kao defekt, što realno i nije kada bolje razmislim.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Mhm.. Meni su prosli put priznali reklamaciju i zamenili displej i bateriju, a najgore je sto kada sam prvi put poslao tel, imao sam samo na vrhu malo probijanje svetlosti i ajde reko imam garanciju, da posaljem da mi to srede, i sada je gore nego sto je pre bilo, osim sto su mi sredili lajsnu sto se bila malo odvojila.. Jedini plus od svega je baterija..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ti ponovi ako prihvataju probijanje svetlosti kao defekt koji podleze popravci ili zameni...
 
Opet update od cca 400mb samo sto nisam iscitao cemu [emoji2]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene i dalje ona od 1.sept
VIP inače

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kod mene od prvog avgusta. Cudi me da nema OTA, moracu prsko kabla (ako moze). Sta mi treba, kies? Nisam u toku za non ota apgrejdove
 
Nazad
Vrh Dno