Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Koliko % baterije vam potrosi preko noci? Plus verzija.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
7-8% uključen wifi, data, sync, aod

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Meni skine jutros od 9 do 12 sa 20min sot i 5min razgovora 10%. Aod ukljucen, wifi

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Prati malo aplikacije da vidiš ima li nešto nenormalno. Evo ja juče uhvatim neku "Gear Vr" da srče bateriju. Još uvek pratim situaciju ali izgleda da je sjedinjena sa "android system" procesom pa pokazuje njegovu potrošnju...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Neo hybrid znatno podebljava telefon.
Jeste da on dobro stiti ali i menja dimenziju izuzetno primetno.
Takodje je meni na S9+ Neo hybrid i Neo hybrid Urban imao slab odziv dugmica, nisu bili mekani, postali su nekako gumenasto tvrdi, moralo se jace pritiskati umesto lako i bez sile velike.
Ultra Hybrid prozirni je meni na S9+ i bratu S8 prava mera prihvatljive skoro neosetne promene debljine telefona i zastite koju pruza.
Liquid Crystal je tako divno lezao u ruci (na telefonu kad je) ali je odvec tanka i slaba zastita od padova.
Dugmici na Liquid Crystal i Ultra Hybrid mi rade perfektno skoro kao i da nema futrole.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo Cafele Matte PP Phone Case for Samsung Galaxy S8 / S8 Plus Ultra-thin Soft Silicone Cover Case for Samsung Galaxy S8 / S8 Plus
https://s.click.aliexpress.com/e/o7WGGSU

Odlična maska, tanka i fino leži, mada ne pruža neku zaštitu. Ali pre neki dan sam imao i prvi drop test, srećom nije pukao ekran.
 
I ja na note 8 imam ultra hybrid sa cenim ivicama, predivna maska, samo grip nije dobar poledjina klizava :)
Jako je prljava maskica jer ostaju otisci kao i bez nje, rugged armor po meni jako dobar ali ga slabije nosim jer je estetski lepsi hybrid :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Auuuuu, kako mi tresnu sad telefon (S9+) i sacuva ga Spigen Ultra Hybrid. Bezo ogrebotina, cela i staklena zastita, jos ne mogu da veruje, zagledam po 27x da proverim... sve citavo a tresnuo je pravo na ćoše i to ubrzano pa se zavalio na ekran i opasno blizu radijatoru... fuuuuuuf.
 
Hvala bogu ovaj Spigenu :)

Zato sam i uzeo spigen!

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Znacii narucujem Ultra Hybrid ili Neo Hybrid i miran dam donekle :D
A sta kazete na Rygged Armor Extra ili Tough Armor?
Iskreno vise mi je bitnija zastita nego dizajn ili dal povecava tel ili ne. Koja zapravo najbolje cuva tel?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@Milan966 Kao neko ko je probao gotovo sve spigenove zaštite, preporučujem ti Tough Armor. 100% najbolje štiti telefon a za neverovati je da iako najviše poveća dimenzije od svih nekako najlepše leži u ruci i najbolji grip ima, dugmići ogromni i skroz kliki i povrh svega dobijaš kickstand koji ume biti itekako koristan ako gledaš multimediju dosta na telefonu. Cenu da ne komentarišem, 3x-4x manja od ostalih "name" zaštita. Kad planiram neki telefon, prvo nabavim tu zaštitu pa tek onda tel. Evo i sada za n9 mi stoji u ormaru. Na drugom mestu mi je neo hybrid pa onda sve ostale.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Milan966 Kao neko ko je probao gotovo sve spigenove zaštite, preporučujem ti Tough Armor. 100% najbolje štiti telefon a za neverovati je da iako najviše poveća dimenzije od svih nekako najlepše leži u ruci i najbolji grip ima, dugmići ogromni i skroz kliki i povrh svega dobijaš kickstand koji ume biti itekako koristan ako gledaš multimediju dosta na telefonu. Cenu da ne komentarišem, 3x-4x manja od ostalih "name" zaštita. Kad planiram neki telefon, prvo nabavim tu zaštitu pa tek onda tel. Evo i sada za n9 mi stoji u ormaru. Na drugom mestu mi je neo hybrid pa onda sve ostale.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Vrhunskii, hvala puno. Onda je to to, reseno :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A kakav je Tough Armor u saradnji sa WS, odize li je?
 
Ako me sećanje sa klipova što sam gledao služi, ne...samo rugged armor je problematičan bio. Ja sam imao whitestone + neo hybrid na s8, bukvalno savršeno pasovalo, telefon kao tenk bio!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Neo Hybrid, Neo hybrid Urban i Ultra Hybrid tacno nalezu i kompatibilni su sa WS, sigurno.
Liquid Crystal koliko se ja secam i sigurno Rugged Armor nisu kompatibili.
Liquid Crystal ima dublje navucene "usne" ako se dobro secam, a inace je extra fina futrola ali je tanka, taman dobra za zastitu od grebanja i padanje na tepih bez ubrzanja.
Rugged Armor isto odize 100% sigurno.
 
Vrati masku, kad do sada primetio nisi neces videti ni kasnije, a da nisi skidao ne bi ni znao i ne bi se nervirao...
Nisam ni ja skidao masku... odo da proverim... :hair:

edit: Sve zdravo i citavo... Ultra Hybrid odradio posao odlicno. :D
 
Poslednja izmena:
Imam i ja Neo Hybrid.Odlična madka,i super štiti,jedino što mi konstantno odlepjuje,već 3.put ultimate shield foliju kod volume button-a.Bilo mi je glupo dati za staklo na početku 40+$ ali ako mi sledeći telefon isto bude neki sa zakrivljenim ekranom,neću ni razmisliti..Do sada sam bacio toliko na folije

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Par stvari o samsung cloud-u
9935a400f5d6e749470c37805dd5f6ee.jpg
edd18c2d8bae097bccb001dc54155b9a.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
ima li neko s8 sa snapdragonom da isproba ovu novu portovanu pixel 3 cameru sa nightsight :D
 
Da li sam jedini koji ne moze da downloaduje starije verzije softvera? Konkretno crc7.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Idi na "updato" pa downloaduj sta ti drago ali ako ti je bootloader noviji neces moci da flesnes stariji firmware

from komsa's S8
 
Na CRGH sam, ovaj noviji ne dozvoljava vracanje na starije verzije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Imate na mobilefun.co.uk case-eve koji su kompatibilni s dome glass-om :).
 
Nazad
Vrh Dno