Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Nemam predstavu. Kako bih mogao da proverim i iskljucim ako sam dozvolio sajtu da salje obavestenja? Koristim Samsungov pretrazivac.
 
Skini malwarebytes i skeniraj. Ne zezam se. Nikad nisam verovao u te skenere za android, niti su mi ikada trebali, a koristim android od htc g1. Skoro instalirao neku krekovanu aplikaciju, da ne modujem postojecu preko lucky patchera, ona u sebi imala adware i svaki put pokrene firefox kad otkljucam telefon. Skenirao ovim, ono naslo adware i obrisalo.
 
Nemam predstavu. Kako bih mogao da proverim i iskljucim ako sam dozvolio sajtu da salje obavestenja? Koristim Samsungov pretrazivac.
Udješ u pretraživač, pa otvoris Podesavanja - Napredno - Web obaveštenja

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Skini malwarebytes i skeniraj. Ne zezam se. Nikad nisam verovao u te skenere za android, niti su mi ikada trebali, a koristim android od htc g1. Skoro instalirao neku krekovanu aplikaciju, da ne modujem postojecu preko lucky patchera, ona u sebi imala adware i svaki put pokrene firefox kad otkljucam telefon. Skenirao ovim, ono naslo adware i obrisalo.

Ufff. Instalirao ga, skenirao, nasao 4 malware-a....... Instalirana neka aplikacija koja nigde nije postojala, crna pozadina, pobrisao sve, videcemo sad kakvo je stanje.

@Nikola i ova obavestenja sam iskljucio.

Hvala :)
 
Dajte pomozite koja je ovo tema i pozadina ..ne mogu nikako naci a sjecam se da mi je tako i bilo kad sam ga prvi put upalila.
Hvala puno!
ce3b84005a0390588eb2fced15b470e3.jpg


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Pa to je njegova default pozadina za AOD , default tema, mada mozes taj AOD bez obzira na temu kolko znam

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ako pitaš za temu, onda udjes u teme i imas njegove default teme, nekoliko njih. AOD ti moze biti isti za sve teme


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moras da imas infinity display kao wallpaper,kao i omogucen always on display da bi tako izgledalo.
 
Sve sam stavila ali nije to isto.. nezz jesu mozda sto azurirali teme pa iz tog razloga nemam...imate li vi?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Nista nisu azurirali sto bi uzrokovalo da se promeni AOD sa slike koju si okacila. Ako si uradila ono sto je fingon napisao i odabrala za wallpaper infinity sliku pod nazivom default 2, imaces taj AOD.
 
Jel cemo mi sa s8/8+ dobiti Pie tamo nekad? :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nadamoo se onda
Jer sam negde nesto citao kao da ce sigurno dobiti samo N8 i noviji

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Galaxy S9: First in line for the Android Pie update
Galaxy S9+: Idem (as above)
Galaxy S8: Second in line
Galaxy S8+: Idem
Galaxy Note 8: Idem
Galaxy A8 (2018): Idem
Galaxy A6 (2018): First in line for the Android Pie update
Galaxy A6+ (2018): Idem
Galaxy J6 (2018): Idem
Galaxy Tab S3: Second in line

ma dobit ce s8 sigurno piticu :)
 
Galaxy S9: First in line for the Android Pie update
Galaxy S9+: Idem (as above)
Galaxy S8: Second in line
Galaxy S8+: Idem
Galaxy Note 8: Idem
Galaxy A8 (2018): Idem
Galaxy A6 (2018): First in line for the Android Pie update
Galaxy A6+ (2018): Idem
Galaxy J6 (2018): Idem
Galaxy Tab S3: Second in line

ma dobit ce s8 sigurno piticu :)
Fino, finoo :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Мени га и даље не пуштају, још возам септембарски release. А и до сад нисам примјећивао разлике тако да ми свеједно.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Znači nije "opasan", hvala, večeras ću ga.....

from komsa's S8
 
Ništa. Sad sam pogledao, danas je tačno nedelju dana od kako sam uradio update i ne primetih baš nikakvu razliku od tada.
 
Jel se isplati rootovati tel, koje su prednosti i mane?
Nisam radio do sad, a citao dosta o tome, pa dobro bi mi doslo par saveta i info..
Jel se gubi garancija?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ako ne znaš za šta, znači da ti ne treba a i čitao si dosta..... gubi se garancija

from komsa's S8
 
Ako si citao dosta o tome a i dalje ne znas sta,nije to za tebe...koristi tel i uzivaj,ako ti bas dosadi izgled softvera,instaliraj neki drugi launcher
 
Nazad
Vrh Dno