Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

U pola 1 nocas skinut sa punjaca, jutros u pola 9 ostalo 90%. Bio na 4g celu noc, a AOD se ukljucuje u 7h. Po meni previse....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Koji zvanicni firmware da ubacim preko odina da bih imao redovan update. Trenutno je neki italijanski na avgustovskoj zakrpi a na sammobile vidim da su izbacili odavno i septembarski update.
Da ubacim engleski BTU?
 
Koji zvanicni firmware da ubacim preko odina da bih imao redovan update. Trenutno je neki italijanski na avgustovskoj zakrpi a na sammobile vidim da su izbacili odavno i septembarski update.
Da ubacim engleski BTU?
Ili DBT (nemacki)
 
oktobar update katastrofa...skrol kao na s3

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja se razmisljam i na crc7 da se vratim dok se ne pojavi pie. Sa njim sam bio najzadovoljniji...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Stigao i kod mene oktobarski update ali šta im ovo znači, da li je isto kao na iPhone, nema više downgrade?
27eb37095adce27729d4f429d79e0081.jpg
 
Nema. Jedino ako mislis da rutujes

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Primetio sam probijanje svetlosti na vrhu tel pored kamere.. Kad se koristi uvece u mraku primeti se i kad se skoro skroz smanji osvetljenje, kad sam ga uzeo nije bilo nista.. Jedino ako se u medjuvremenu nesto desilo.. I na dnu tel kao da se malo razdvojio deo koji spaja ekran sa lajsnom, tek kad sam ga danas izvadio iz futrole primetio sam.. Telefon nije ispadao, niti bilo sta drugo.. Pokriva sve ovo garancija ili ne?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Sumnjam,zvuči kao neko nagnječenje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Sumnjam,zvuči kao neko nagnječenje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ne znam sta da ti kazem..
Tel kad se gleda nema ostecenja.. Probijanje svetlosti je mozda 2mm na dve meste, a lajsne su tu spojene skroz..
A ovo drugo na dnu je pri kraju samo malo razdvojeno, kad se pretisne jako vrati se kako je pre bilo

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Probaj,niko ništa precizno ne može ovako da ti kaže...ali sumnjam, jer čim se ekran malo odvojio,to sugeriše pritisak, tj fizičko oštećenje,ne može to samo od sebe jer prkosilo bi zakonima fizike.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Probaj,niko ništa precizno ne može ovako da ti kaže...ali sumnjam, jer čim se ekran malo odvojio,to sugeriše pritisak, tj fizičko oštećenje,ne može to samo od sebe jer prkosilo bi zakonima fizike.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Mhm dobroo..
Za probijanje svetlosti sam citao na xda da je to fabricka greska i desavalo se i na s7 modelima..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
moj drug i ja u isto vreme kupili s8+, ista radnja. Njemu zapao isti problem kao tvoj, meni sve normalno. Ima na netu o tome, odredjeni broj uredjaja ima ovu manu, nije lepo seal-ovan taj deo
 
Pa da, naravno..
Danas sam poslao tel u pro-mobi servis, videcemo sta ce biti.. U mts-u nisu hteli da mi prihvate uredjaj i posalju oni sami, zato sto telefon nije registrovan na moje ime.. Rekli su mi da sam posaljem njima sto sam i uradio, ali ako na servisu kazu da treba da zamenim tel za novi, da ja ne mogu da uzmem novi tel od njih zato sto nisam vlasnik i nisam potpisao ugovor sa njima.. :/
 
Sto znaci i da nije waterproof bas 100%???


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ne mora da znači da nije nego nije lepo zalepljen u fabrici :). Ipak je to sve lepak i ti spojevi su jako osetljivi ako ima manje lepka na njima. Ako nema fizičkog oštećenja onda je fabrička greška. Imao sam taj problem na Note2. Odlepio se gornji deo ekrana, poslao nazad u Češku i rešili problem, ali mi nisu dali novi uređaj :(.
 
Vlasnik ugovora ne sme da otudji telefon u toku ugovorne obaveze. Ukoliko to i ucini u obavezi je da se odazove na bilo kakav reklamacioni poziv. Ukoliko to ne ucini, mts ga zove i preti plenidbom imovine. Ovo mozes postici tako sto ces pretiti i smarati mts. Reci im da ti ne mozes da stupis u kontakt sa njima al da oni mogu a nece iako po ugovoru stoji da ne sme da se otudji telefon. Posalji mail u neku komsijsku zemlju i oni ce ti reci da ce ti zameniti bez ikakvih problema jer garanciju nema covek vec aparat. Taj mail forvarduj mts-u, nacestitaj se nove godine i izvucices vlasnika da dodje. Naravno ako odobre zamenu telefona.
 
gde pise da telefon ne sme da se proda dok traje UO?

Sent from Galaxy S8
 
U onim velikim ugovorima koje dobijemo, a niko od nas ne cita :) nemojte me samo pitati gde, koja strana itd jer ne znam. Imao sam problem kao i momak iznad, i tad sam saznao sve te njihove cake i fore.
 
VIP, MTS, Telenor nisu vlasnici telefona, onog momenta kada dobijes fiskalni racun ti si vlasnik telefona, a ne operater. Operater tebi pruza mobilne usluge, ne iznajmljuje ti telefon.
To sto oni traze da samo vlasnik ugovora moze da podigne novi telefon to je njihova interna politika koja nije nigde definisana zakonom, bilo je price da ce se uvesti i deo zakona gde se zabranjuje operaterima da zakljucavaju telefone jer nisu oni vlasnici telefona vec korisnik, dok se to ne izglasa rade to sto rade.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Srbija....
Nasao sam vlasnika preko imei-a, mts radnik mi je jedva pokazao kad sam ga pitao da pronadje vlasnika preko imei-a..
Pricao sam s njim i sve je proslo odlicno, tako da ako budem morao da menjam tel nece biti problema :D
 
Garancija data na ispravnost odnosto saobraznost, nije prenosiva na druga fizicka/pravna lica. Ugovor je zasnovan izmedju operatera i kupca, i dokle god traje ugovorna obaveza telefon se ne bi smeo otudjivati iako to svi radimo, al posle peto lice ima problem.
Super sto si resio, necemo vise o tome.
 
Da li je dobar ovaj oktobarski update?Kako se pokazao?Da znam da li da ga instaliram..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ako si zadovoljan kako radi bez njega,onda ne.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Uvek instaliram poslednji update i sve je manje više isto, generalno lepo radi. Ne bavim se merenjem stotinki uključenog ekrana, tako da te razlike ni ne primećujem

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
И ја исто тако. Увијек повлачим посљедњи update, али ја још увијек нисам видјео разлику. Додуше ја и нисам неки heavy корисник.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno