Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

*mjau**mjau**mjau**mjau*ga ako ste baje pa furate komplet stakleni mob bez casea i stakla, onda budite baje i za trosak zamene ekrana

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vala, i ovi danasnji telefoni,sa nezamenjivom baterijom, lomljivi i osetljivi kao neke bebe, nisu za aktivne ljude, vise su za nerdove sto ih pakuju u 200cm kubnih zastite. I onda ispada kao sa imas ciglu a ne preskup flagship telefon. Moras da ih paziš, nunaš, šta sve ne, misliš stalno na njih. Sve to smanjuje uživanje u telefonu poprilično.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
*mjau**mjau**mjau**mjau*ga ako ste baje pa furate komplet stakleni mob bez casea i stakla, onda budite baje i za trosak zamene ekrana

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Imao samsungovo osiguranje od loma ekrana, tako da je ispalo 11k, mnogo manje nego sto daju ovde ljudi za raznorazne zastite :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Verujem da će to većina Srba da radi par dana pre prodaje moba :)

Odvrne YouTube 2h na max brajtnes I onda dobije i bateriju i displej i proda ga maltene kao novog :)

Pitanje kada će Samsung krenuti da odbija garancije za burn in

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Moj S8 ima verovatno 200h yt i nema nikakav burn in. Ne razumem 2h? Cak stavise mogu da kazem da ima bolji cistiji i lepsi displej posle 6 meseci nego ovaj H10 koji ima 3 dana i na kome primecujem izlivanje svetlosti po ivicama u donjim delovima, o vidljivosti na suncu da i ne govorim...

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha nisam razumeo onda, doduse ja nisam na max koristio verovatno

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Hoces da kazes da 2h YTa na maxu izaziva burn in? Gledao sam sigurno toliko i OWLa na Twitchu i gluposti na YTu sa bar 80% osvetljenja, i dalje ekran (da kucnem u drvo) kao i prvog dana

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Šta se dešava kada se odnese s8+(taj drug ima) na garanciju zbog burn ina? Ima na par mesta burn in na ekranu..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa evo u mom slucaju su zamenili ekran i bateriju. Tako mi je receno da je praksa da se radi kada je u garanciji.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
2 sata mozda i nece,ali ako ti prenoci fon sa bilo kojim nepomicnim prikazom i jakim osvetljenjem garantujem burn in. Desilo se mnogima,sw zaglupi pa se ekran ne ugasi, sutra imas sta da vidis.
Hoces da kazes da 2h YTa na maxu izaziva burn in? Gledao sam sigurno toliko i OWLa na Twitchu i gluposti na YTu sa bar 80% osvetljenja, i dalje ekran (da kucnem u drvo) kao i prvog dana

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pa ne znam bas , 2,3 sata statična slika + mob na svetlosti sunca sa auto boostom verujem da = burn in

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Do skoro kad odradim SS imao sam prewiev i opcije u dnuu da mogu da editujem, ali sada mi je to samo nestalo, ne znam ni sam kako. Kako se uopste to vraca?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Settings / advanced options / smart capture
 
Jos uvek mi nije stigao septembarski apdejt, da li postoji neki provereni nacin da se to rucno uradi?
 
Kako se pokazala septembarska zakrpa?
Kako drzi baterija sada? Vredi li instalirati jer nakon toga nema vracanja na stare verzije?
 
Drugar ima problem, imao je azuriranje kamere, s8+, i od tada, tacnije pre neki dan je kamera mutna? Da li meko ima slican problem i sta moze da bude? Obrisan senzor spolja [emoji16]
3b459ae59bd417d40e861f39a714b0e5.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja nemam nikakvih problema.. Nek izbrise podatke kamere, trebalo bi da pomogne..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Neka kucne pored kamere ili protrese telefon dok je u njoj
 
Ako ima neki malu macolu samo malo da kucne :d
 
Koliko sam udarao Note 4 onomad, još mi dlanovi bride :D
 
Ja koristim FHD+ 2220x1080, iskreno nikad nisam prebacivao na WQHD+ 2960x1440
 
Utiče možda maksimalno 3-4% ako i toliko.
 
Možda u igrama ima neki uticaj,u standardnom korišćenju zanemarljiv.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Čitao sam dosta o tomee da je GCam mnogo bolja od default samsungove kamere.
Konkretno imam s8+ pa me zanima da li neko ima link za neki GCam jer sam po forumu video da dosta verzija krešuje ili baguje.
 
Stigao je septembarski apdejt, super slowmo lepo radi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno