Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Imas li aod? Meni za 10h preko noci ode 10ak %, stim da je od 00-07 aod iskljucen

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Imam ali nikada ovako brzo nije isla baterija dole, ne znam ko me tuko po usima da updatujem kad svakako ne koristim slowmo video
d7a12c131b15939d7c4aa2554c464304.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel ti se to desilo vise puta ili zakljucujes na osnovu jednog merenja?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Flesnes mu prvu verziju iz aprila 2017 i miran si. Devojka uzela s8+ cim je izasao, dusu mu vadila, ceo dan 4g bez wifi i uvece joj ostane 10-15%. Sad ga puni u 2 popodne.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A baterija uopšte nije oslabila za godinu i po dana
 
ma isto mi je bilo i na pocetku, los signal u selu pa iscrpi bateriju.

Sent from Galaxy S8
 
Pa nije ni 50% oslabila kao prvo, kao drugo definitivno je da ima razlike izmedju softvera sto se tice trajanja baterije. Meni je na crc7 drzala bar 20% bolje u odnosu na ovaj avgustovski. Nije sigurno baterija preko noci oslabila.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam i dalje siguran u to!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sigurno i jeste. Izlazi update, prvo pitanje bilo kog korisnika je kakva je baterija..???

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zato što su ljudi opterećeni sa baterijom.
 
Zato što nam treba a nema je

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako na M10P baterija sve bolja i bolja kako izlazi update novi, a i kod njih baterija stari..??

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kod mene je baterija malo bolja na oreo nego na nougatu. Oko 10% lošija nego kad je telefon bio nov.
 
Pozdrav svima i molim za pomoć. Uzeo sam telefon pre dva dana i softver je 7.0 a ne nudi mi update na Oreo. O čemu se radi?
 
Skini iz prodavnice aplikaciju phone info pa vidi za koji je region telefon.
Uvek mozes rucno da ubacis SEE koji je za nas region.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Sinoc je stigao za SEE region.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
probao sve nece slowdown pise i dalje tako mislim da je otisao kabal
98% kabal, 1% punjac, 1% ulaz na telefonu.
Ne bih ti preporucivao "original" Samsung , jer se oni najvise kopiraju, tako da taj original (osim u njihovoj radnji koji se ne isplati) vrlo verovatno nije original. Moja preporuka svakako ide za Anker, BlitzWolf, Ugreen..
Kod kablova je ista prica, koliko platis toliko dobijes, tako da se nennadaj da ces krsten A-C kabal naci ispod 700-800 din. Ankerov Powerline+ na Ali Ex je preko 10€.
 
Preporuka za Vartin USB kabal. 3.0 je i prilično je kvalitetan. Ima ga u Gigatronu za 1.700 rsd
 
Kakva su vam iskustva sa DEX-om?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Probao i meni je to bzv... čisto eto kao još jedna od opcija koju probaš, kažeš wow i posle zaboraviš na to.
 
Našao sam povoljno S8 plus, na šta da obratim pažnju pri kupovini?
 
Ja uzeo neki Honor 10, cisto da kazem da je S8 telefoncina u odnosu na ovo

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Eh,gde su sad oni genijalci sto pricaju da je amoled burn mit i da vise ne postoji...

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno