Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Vidim niko nije pisao ali odlična opcija koju donosi oreo. Zaključavanje aplikacija koje često koristite. Isto to i Xiaimi ima. Sad tek "zatvori sve" ima smisla u recent applications. Zaključane aplikacije ostaju u memoriji.
499852be9da261081bc7dcbd2609dfd0.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Ja ovo nemam? S8 apdejtovan na Oreo.

S8
 
Klikni na tri tačkice gore desno i odaberi Lock Apps, posle će ti se pojaviti taj katanac.
 
Sta je na kraju generalni zakljucak,isplati li se apdejt na android 8?
 
Bilo je prica iz Kaca kraj NSa da apdejt smanji trajanje baterije :) ako nije tako onda super
 
Vidim niko nije pisao ali odlična opcija koju donosi oreo. Zaključavanje aplikacija koje često koristite. Isto to i Xiaimi ima. Sad tek "zatvori sve" ima smisla u recent applications. Zaključane aplikacije ostaju u memoriji.
499852be9da261081bc7dcbd2609dfd0.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Nije to opcija sa Oreo, imao to i na Nugatu.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
posto sam nov na androidu, moze savet za app koja radi battery save automatski, na zadati procenat iskoriscenosti baterije, npr 20%... i do kog procenta inace cedite bateriju pre punjenja? u pitanju je naravno nugat, s8 +...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
pa cedim je dok ne dodjem do punjaca.. danas sam stavio na punjac tel sa 3%. uglavnom kad mogu stavim ga na punjac na 20%. mozda neki tasker ili tako neka app pa namesti da ukljuci baterry save na koliko hoces %. dobra stvar je i onaj ultra save ili kako se vec zove.. ostanu samo osnovne funkcije i po neka app ali zato baterija moze bas dugo da izdrzi, sto je zgodno kad punjac nije pri ruci.

Sent from Galaxy S8
 
Na većini telefona ima battery saver fabrički da se podesi na koliko procenata da se pali..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
imaju saveri samo nisam provalio opciju da se sam aktivira kad je baterija npr na 20%.....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
ladno nema resenja za ovo sto sam pitao... bar nekog lakog....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Svakako mi stoji default na 15.. Ali baš baš retko kad ga ostavim da padne ispod 15.. Jednom za mesec dana što imam fon..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Evo i meni stigao CRAP na VIP-ov S8+ 1032.5 Mb. Sto postoji ta razlika od cca 300mb?
 
Verovatno mi nesto bilo neapdejtovano sto vama nije,iako mi pisalo da je poslednja verzija SW.

Ima li negde da se kupi zastitna folija za ledja s8+? Ne futrola nego bas folija,kao za ekran
 
ali, ebay...
 
Ne znam kako kod vas ali meni na Oreo baterija definitivno ima manju autonomiju za nekih 20%, uradio f.reset, podesio sve kao i pre, imao do sada nekoliko punjenja i pražnjenja i definitivno je tako
 
Sinoc presao na oreo,za sada baterija dobra, telefon je star 10 dana.

Nisam radio factory reset
f50125ceae2bad10754bc49dae891331.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno