Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Uradio sam factory reset

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I meni je veća potrošnja baterije na Oreo, rekao bih nekih 20-30%, uradio sam f.reset
 
To sam još davno pitao (kada je crap prvi put pušten) i rekoše da ne može ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Ima da se podesi transparentnost, pa budu crne notifikacije.
Settings - Lockscreen and security pa klik na Notifications

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Meni je baterija malo bolja.. Uradjen factory reset posle abdejta.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ima da se podesi transparentnost, pa budu crne notifikacije.
Settings - Lockscreen and security pa klik na Notifications

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Mislim da se nismo razumeli. Mislimo na onaj deo kad povučeš odozgo sa ekrana pa ti se puste oni toggles (za paljenje-gašenje svega) pa ono ispod što bude od raznih notifikacija za apps.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ništa nisam dirao
c27a0350a64b5da2cb6e5478cff1810a.jpg

Malo iznad tebe sam napisao da taj ne radi i linkovao da se zaobilazi, džabe što je besplatan PRO kad ne radi. Iznad mog je i komentar ka ACR koji radi.
 
Mislim da se nismo razumeli. Mislimo na onaj deo kad povučeš odozgo sa ekrana pa ti se puste oni toggles (za paljenje-gašenje svega) pa ono ispod što bude od raznih notifikacija za apps.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Ok, u pravu si, nismo mislili na isto. Steta sto i to ne moze da se promeni

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel vam stoji AOD u listi potrosaca baterije ?
Nikad ga pre nisam vidjao al evo sad stalno bleji tu..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Meni je juce bio na 4% za ceo dan..
Nisam ga vidjao na nugatu i na s7e..
Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vidim dobijali ste ažuriranje softvera sa Telenor mreže, ali me zanima da li su ti telefoni uzeti u Telenoru i ima li to neke veze?
 
Interesuje me kakva je baterija na S8 plus, znam da su ove na S7 bile jako loše i brzo crkavale. Da li je ista situacija i sa S8 plus ili su to rešili?
 
Ne pitam za SOT, pitam da li gube puno helta i da li cure posle par meseci kao što je bio slučaj kod S7.
Meni posle skoro 11 meseci koliko imam telefon traje slično kao na početku. Accubattery prijavljuje da je na 93%. Punim tel i po celu noć i na kratko i wireless..ne vodim računa.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vidim dobijali ste ažuriranje softvera sa Telenor mreže, ali me zanima da li su ti telefoni uzeti u Telenoru i ima li to neke veze?
U Telenor sam mrezi i jos nisam dobio oreo. Zavisi od koda(drzave) kad ces dobiti update
 
Meni je kod Nemacki,a jos uvek nisam dobio update

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Maska je odlicna ali ne radi sa svakom screan zastitom...dize ju
Imala sam zastitno staklo puro od 100kn i super je njega ne dize ali mi je problem sto se sa strana nakupila prasina i malo sam ga lupila pa sam ga skinula i naljepila ovo drugo koje sam narucila...ali ono je je jeftinije, neznam naziv.. doslo s ebay-a bez
Sad sam skinula to staklo i neznam sta da radim bojim se da cu razbit zaslon prvom prilikom
Pokusat cu drugi naljepit ..dobila 3 kom
e76255da04bd469f3491306b60050ab3.jpg
b02882af0219d6bc7755cafe9938a6ff.jpg
5b2f43be00f53fc4b2ec67e1e61a469b.jpg
047bc8c130b7cef80a60d0de7e78fe34.jpg
 
Poslednja izmena:
Interesuje me kakva je baterija na S8 plus, znam da su ove na S7 bile jako loše i brzo crkavale. Da li je ista situacija i sa S8 plus ili su to rešili?
Posle zezancija sa note 7 the bomb edition su uveli stroge mere po pitanju baterija. Prema zvaničnoj samsung izjavi trebalo bi da izgube 5% kapaciteta nakon 1god korišćenja. Zasad niko nema tako nizak nivo opadanja kapaciteta.

Iz ličnog iskustva ne vidim neku razliku naspram kad sam ga uzeo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam na s8 imao 8% za nekih 8 meseci...to što samsung navodi, mačku o rep ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Accubattery koji garant radi kako treba na samsung telefonima

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
telefon uzeo nov prosle godine pocetkom oktobra. punim ga gde i kako stignem (originalni punjac, neki obican punjac, power bank, punjac u autu..), uglavnom mi je ukljucen fast charging. cesto ga punim 2x dnevno tj celu noc i dopunim ga do 50-80% oko 17h da bi izdrzao dok ne odem na spavanje.
9e71038eed1d30f0bdb1d1a5d3f50df9.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Accubattery koji garant radi kako treba na samsung telefonima

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Meni na s7e pokazivao jedan rezultat ( tipa 20% ) posle factory novi test pa drugačiji ( tipa 10% ) i tako više puta, de ne idem detaljno sada ni accu nmz lepo izračunati zbog velikih promena iz minusa u + u zavisnosti od korišćenja.

Prost primer varijacije:

Samo 4g celo punjenje i uglavnom 80%-100%-boost osvetljenje ceo dan. I tako nedelju dana...kaže oko 70% kapaciteta imam ( telefon nov uzet star oko 1m (s7e) ), sledeći put bio kući nešto samo wi-fi osvetlenja oko 20-60% max pokazuje oko 90% a korišćenje intenzivnije...

Sada radim prost test. Kad kupim telefon sve lepo podeseno nedelju dana otprilike screenahotujem koliko mi daje nakon pola godine se potrudim da imam slično korišćenje kao tada i uporedim rezultate. Na 8+ ne osećam nikakvu razliku od kad ga imam... oko 10meseci.

Svakako nama ne i baš bitna stvar kad ovde većina menja telefon godišnje. Ja evo već lovom 9+ nmg da gledam više 8+ /sarcastic

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Grije li vam se telefon na oreu prilikom gledanja yt?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vidim niko nije pisao ali odlična opcija koju donosi oreo. Zaključavanje aplikacija koje često koristite. Isto to i Xiaimi ima. Sad tek "zatvori sve" ima smisla u recent applications. Zaključane aplikacije ostaju u memoriji.
499852be9da261081bc7dcbd2609dfd0.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Možda je mislio huawei...vidim da m10 ima.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno