Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Probaj ovde za pozadinu sata...
a9e7a65e36f6ea9b6e1bff1066fd30e1.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Da li posle factory reseta samo restorujete aplikacije sa Back up-a ili sve iz pocetka?I sta koristite za back up?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ja koristim samsung back up, vrati skoro sve sem edge panel podešavanja. Ionako je novi edge pa mora svakako nova podešavanja.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jes vala kešira bolje nego na Nugatu. Baterija ista, barem mi se tako čini. Nisam radio factory reset, verovatno ni neću, radi sve OK.
 
Odradi factory, nista te ne kosta a mnogo bolje radi, videces. :)
 
Pa šta može bolje od ovog sada? Leti, bukvalno :)

A i da mi je toliko dosadno pa da uradim mrzi me da se cimam sa Intezinom aplikacijom.
 
^^ Pa sad, nema pravila ali je preporuceno da se posle svakog veceg apdejta odradi factory, wipe cache...
I ja sam prvo samo instalirao Oreo, bez factory reseta ali je tastatura malo zabadala i videlo se da telefon ne radi kako treba.
Seo, odvojio pola sata, odradio wipe, factory, sve po redu i sad sljaka bez greske. ;)
 
^^ Pa sad, nema pravila ali je preporuceno da se posle svakog veceg apdejta odradi factory, wipe cache...
I ja sam prvo samo instalirao Oreo, bez factory reseta ali je tastatura malo zabadala i videlo se da telefon ne radi kako treba.
Seo, odvojio pola sata, odradio wipe, factory, sve po redu i sad sljaka bez greske. ;)
Što wipe pa factory? Što prvo polu generalnu pa generalnU? ili jedno ili drugo?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ima nas koji volimo wipe cache-a i pre i posle factorija da radimo ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Sad može intesa mobi preko sajta da se aktivira.. Msm preko online naloga..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da definitivno je preporuka factory reset. Probao bez i posle 2 dana uradio. Osetna razlika. Mada verovatno bi se dobilo ubrzanje i bez update na oreo sam telefon posle 10 meseci uspori od silnih update aplikacija i raznog smeća.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
ja sam bas resio da uradim reset ali imam par aplikacija koje ne mogu da bekapujem a bitni su mi podaci iz tih aplikacija...tako da nista od toga.. radice i ovako valjda ok.

da li mi se cini ili je zvuk preko slusalica znatno tisi na oreu? slusam podcast i morao sam skroz da pojacam.

Sent from Galaxy S8
 
Jes vala kešira bolje nego na Nugatu. Baterija ista, barem mi se tako čini. Nisam radio factory reset, verovatno ni neću, radi sve OK.
Ja sam jednu stvar nocas primjetila... navecer ga stavila puniti .. i negdje se u noci oko 2 probudila i istekala s punjaca ..
Ujutro mi je bilo 100 % baterija puna..a na Nugatu mi je znalo do 5% baterije pasti... sad s cim ima veze neznam...ali mi se svidja

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
^ jednom sam vodio debatu ovde da se tako baterije ne gleda, eto... moguće da je v8 bolje optimizovan, nisa ga koristio na v7 da bih to komentarisao.

Pro punjenje na v8, ujutru od 7,00 do 16,00 napolju sa 4G, sve popaljeno na autoatici, odlična:



Zašto ne snima zvuk sagovornika u toku razgovora, ima sve dozvole?
Screenshot_20180309-190508_Package installer.jpg
 
Poslednja izmena:
Juce instalirao oreo, prvo sto sam primetio i uzasno me iritira je da ukoliko sklonite obavestenje sa statusne trake, automatski i obavestenje sa ikonice nestaje..
 
Jel mogu na oreu notifikacije da budu crne? Bela default užasno smara na dark temama.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni se baterija jako grije na punjacu od kad sam instalirala oreo.. bio je nekih 5 min i slucajno mi dosla poruka i skuzim koliko je vruc.. jel to pod normalno ili nije?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
ja nisam primetio da se nesto vise greje.. probaj iskljuciti fast charging.

Sent from Galaxy S8
 
Da ti nije u opcijama upaljen mikrofon?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ali "file tipe" je pobedio!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ja volim ćirilicu i samo nju koristim kada pišem ručno.. Ali brate ko može da koristi Srpsku ćirilicu na uređajima svaka mu čast..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Čini mi se da mi se baterija čudnije ponaša na oreo,12% je potrošio baterije za 8 sati na airplane modu. To mi je nešto mnogo...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Previše. Si beše radio sistem iz početka ili?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno