Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ima li iko sa duos telefonom da je nabacio oreo? Evo hocu da rucno ubacim ali jos dvoumim, koju verziju i CSC?
 
Info: staklo u Samsung storu 4500din. Nemam zamerke. Kontam da je to sigurica, nema puno filozofiranja....
 
Ja otkako sam na oreu nmg ni jednu samsungovu aplikaciju izvan play prodavnice niti da azuriram niti da instaliram?? Jel jos ko probao
 
Info: staklo u Samsung storu 4500din. Nemam zamerke. Kontam da je to sigurica, nema puno filozofiranja....
Ako je panzerglass u pitanju totalno ne preporučujem (znam da su u bigu ranine to prodavali u samsungu). Jedino što sarađuje sa zaštitnim maskama, sve ostalo je katastrofa (osećaj, izgled, dot matrix itd).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ti ono imas Spigen Neo Hybrid... koliko je postarina za slanje u SRB?
 
@Zeha imam al nemam pojma koliko je poštarina, ova mi je iz amerike sa amazona stigla (često ide neko od drugara/rodbine pa ih maltretiram redovno). Stiže mi i speck prestigio grip za par dana, možda turim ovu u oglase ako skontam da mi ona više paše ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imam ja Spigen Neo Hybrid, kupljen preko Amazona od Spigen Inc. Sve ukupno me koštalo oko $40ak. Prezadovoljan sam kvalitetom maske. Imaš na njihovom sajtu detaljnije, trebalo bi da sve bude oko $40.
 
Nije malo postarina, ako je cena 29,99e onda dodje 10e postarina sto je bas poskupo...

Uglavnom za S8 Neo Hybrid i Neo Hybrid Crystal (prozirno) su u dobrim odnosima sa staklenom zastitom ?

Takodje za S9 Neo Hybrid, Neo Hybrid Urban, Neo Hybrid Crystal i Slim Armor Crystal takodje ne prave problem sa staklenom zatitom ekrana ?
 
Poslednja izmena:
Ima li iko sa duos telefonom da je nabacio oreo? Evo hocu da rucno ubacim ali jos dvoumim, koju verziju i CSC?
Ja sam ubacio Poljsku verziju od 22.02. Sve super radi. Čini mi se da je malo fluidniji. Baterija otprilike ista...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Imam ja Spigen Neo Hybrid, kupljen preko Amazona od Spigen Inc. Sve ukupno me koštalo oko $40ak. Prezadovoljan sam kvalitetom maske. Imaš na njihovom sajtu detaljnije, trebalo bi da sve bude oko $40.
Taj tvoj neki od zlata model ili?! Cena je inače 11-16$ zavisno od modela. Pa na aliexpressu da si uzeo sa poznatog stora ne bi platio više od 30 ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A da li su orginali ti sa alija ili je dobra kopija?

Koja je proverena radnja ili ce samo prate ocene pa od takvog prodavca?
 
Ako je panzerglass u pitanju totalno ne preporučujem (znam da su u bigu ranine to prodavali u samsungu). Jedino što sarađuje sa zaštitnim maskama, sve ostalo je katastrofa (osećaj, izgled, dot matrix itd).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ne znam brand, nije mi ni bitan. Za matrix tačno, na dnevnom svetlu. U zatvorenom prostoru ili po oblačnom danu apsolutno neprimetan. Sve ostalo vrlo subjektivno. Ja samo znam da nemam otisaka na staklu. Svaki put kada telefon izvadim iz džepa - čist display. Meni više nego dovoljno.
 
Ja sam kupio sa ebaya sad cu da vidim prodavca za 25$ Neo Hybrid.Original maska i odlicna je.Imam ultimateshield foliju uz nju i nemam problema

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Aliantech na ebay-u.Hteo sam Speck ali mi je bilo preskupo sa postarinom.Ovo je odlicna kombinacija

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To je taj isti i ja aliju. Inače crni speck trenutno samo 11$ na amazonu na akciji (oko 40 je inače).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ако су вам поштарине за футроле скупе, јавите ми се у пм. Донећу вам ја све што има с Амазона (ЕУ), док год стаје у кола. Ја сам у Бг свако мало.
Што рече Пеца онај дан (парафразирам) даће Бог да и ми ускоро имамо приступ Амазону. Што се тиче ових ствари, ја сам прогледао од кад сам емигрирао.
 
To je taj isti i ja aliju. Inače crni speck trenutno samo 11$ na amazonu na akciji (oko 40 je inače).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Bila je na popustu kada sam i ja gledao na Nemackom amazonu ali je postarina bila oko 26$ sto mi je mnogo.Nadam se da ce stici jednog dana amazon i u Srbiju

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ако су вам поштарине за футроле скупе, јавите ми се у пм. Донећу вам ја све што има с Амазона (ЕУ), док год стаје у кола. Ја сам у Бг свако мало.
Што рече Пеца онај дан (парафразирам) даће Бог да и ми ускоро имамо приступ Амазону. Што се тиче ових ствари, ја сам прогледао од кад сам емигрирао.
Respect za ponudu...živ nam bio 200god ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@proday, istina je da je maska jeftinija. Ja sam rekao UKUPNO oko $40. Toliko je zato što Amazon ne radi free shipping za Srbiju i neke takse naplaćuje. Koristim Amazon već dugo i retko ali retko mi naplate tu cenu koju su napisali. ****ga, Srbija...
 
Ja ne mogu (ne umem) naci Aliantech prodavnicu na ebay-u niti na aliju...
 
U pitanju je ova radnja ali nemaju nijedan oglas trenutno iz nekog razloga...
836303963407993ef519764b104b9c49.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kome adhell ponudi update ne raditi nikako. Nova verzija jednostavno pregazi sve što je stara uradila, odmrzne sve app, odblokira reklame i izgleda ovako
54a6ffd38f8f44e0f0e06c78b55e4b00.jpg
2870b59a835a56356ee4b74a21075c57.jpg
 
Meni se juče tel resetovao od zime i ode adhell...licence doviđenja :( Ja bi rado platio neku verziju kad bi provereno radila bez da se cima sa generisanjem ključeva i ostalo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni Adhell odavno traži da aktiviram licencu i kad pokušam, neće...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Radi i kad zaglavi na tom activating license. Samo nemojte raditi update aplikacije.
 
Kupio mi brat poklon za 50. rođendan...

20180302_224205.jpg

Pretpostavljao sam da neće biti nista od telefona ali nadati mu se bilo je ljudski... a stipsa ostaje stipsa ...

Bice S9 ili S9+ uz novi broj i veci tarifni paket... majka dobije novi broj, dobije 750 minuta i 1500 poruka pa nek zove po Srbiji i u R.S u BiH koliko hoce, nece biti vise racuna za fiksni od +4k niti mobilnog njenog od oko 1k najcesce, sve ce to pokriti jedan racun od 2700 mesecno na 36m... meni telefon uz sve popuste (12k u pretplati za bilo koji telefon sa IME brojem i umanjenje zbog tarife) po ceni od 420€ (S9) ili 520€ (S9+) na 24 rate...

Ionako ja sam sebi uvek kupim najbolji rođendanski poklon, tako je to vec godinama. Jedino poklon obicno dodje tek u drugoj polovini marta, po obicaju kada vidim da od poklona od rodbine nema nista... :d
 
Poslednja izmena:
@Vojkan kako se postaje enterprize korisnik i da li u tom slučaju aplikacija radi?
Vidim da mnogi pominji da je dev prodao aplikaciju samsungu...revolt ili stvarno moguće?
P.s. jel sabs (simply adblocker samsung) radi posao i dalje?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno