Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Šta označava ova ikonica, kao dva mala sim-a levo od signala? Ranije mi je tu pisalo 1 ili 2
cd63c3f83db68be9e0dc04a6cf3a91ac.jpg



Da odgovorim sam, izgleda da je nova oznaka umesto onog jedan ili dva ranije.
 
Poslednja izmena:
Proday, jesi li naručio s9 [emoji16]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Haha nisam druže, sačekaću još neko vreme na isti. Razmišljam se nešto, možda čak i u pixel 2 vode da skoknem pre devetke ;)
Kako Vi svi imate oreo meni jos nije stigao? U cemu je caka?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
U državi. Većina koji imaju su samostalno skinuli firmware i upucali odinom u telefon ili su brže bolje povukli još prvom prilikom kada je bio pušten pa stopiran.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jesu isti punjači od s8 i s8+?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ok - hvala

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko,mogu li se skinuti nove infinity pozadine sa s9 ili neke druge?Zanima me uopste kako bi to i mogao.Hvala

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala puno!Ima li neka mogucnost da se skinu i one pmInfinity pozadine,mislio sam na one pokretne sto se menjaju kada se otkljuca ekran.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Neko na temi je kupovao u Madjarskoj staklo pa me zanima koliko je platio i kako je zadovoljan?


Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Kakva je procedura oko otkljucavanja sa austrijskih mreza?
Jel skupoca ili moze neka jednostavna jeftina metoda?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@_Sale_ šta ti nakraju uradi sa onim "otključanim" s8...uspeo da proradi u Rusiji ili gde već?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Tada sam probao i nisam posle toga. Imam A1 i Honor 8, oba sa po dve kartice pa mi nije trebalo. U nedelju idem opet pa cu probati, imam vise od 300h razgovora. Ako ne proradi radice KP :)
 
Tada sam probao i nisam posle toga. Imam A1 i Honor 8, oba sa po dve kartice pa mi nije trebalo. U nedelju idem opet pa cu probati, imam vise od 300h razgovora. Ako ne proradi radice KP :)
Koliko sam shvatio treba da pričaš min 5 sa tvojom karticom u zaključanom regionu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Koliko sam ja shvatio, potrebno je vratiti domacu karticu i pricati min 5min. Vratio sam je i pricao ali ne u Rusiji nego u Srbiji. Ako treba tako kao sto kazes, domaca kartica u roamingu, onda ..bes to. Dzaba im njihova sigurnost

Edit: preko onog sajta sam probao otkljucati ali nisu uspeli. I njima je cudno ali za moj imei ne postoji network unlock code
 
Poslednja izmena:
Kakva je procedura oko otkljucavanja sa austrijskih mreza?
Jel skupoca ili moze neka jednostavna jeftina metoda?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam svoj uzeo pre par meseci, skinut sa neke Svedske mreze, 50e me kostalo otkljucavanje, nisu mogli da otkljucaju tom jeftinijom metodom.
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel vredi cimati se sa ubacivanjem orea? I jel ima nekih nedostataka/bugova? Ili da se strpim malo i sacekam..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Instalirao sam Oreo update za Nemačko tržište (DBT). Mislio sam da će biti nešto "wow!" ali ništa. Bukvalno ništa. Uređaj koji je i do sada lagovao ponekada, laguje i sada. Odrađen je hard reset. Malo sam se razočarao, nije bilo vredno čekanja velikog updatea...
 
Koje staklo preporucujete da se kupi kod nas a da nije neka ludacka cena(4000+)?



Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
A koja i kakva su ta stakla kod nas sto ih prodaju i postavljaju za 4000din ?
Vrede li ili su samo preskupa?
Da li su to stakla kao sto je "WhiteStone Dome" ili neka losija i znatno losija varijanta zastitnog stakla?
 
Nazad
Vrh Dno