Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Hmmm.. da li si siguran da se aod pomera ukoliko se displej ne otključava ? Znam da se pomeri kada se otključa pa ponovo zaključa ali kad svo vreme stoji mislim da se ne pomera što je po meni glupo .. testirao sam 30min i ne pomera se

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hmmm.. da li si siguran da se aod pomera ukoliko se displej ne otključava ? Znam da se pomeri kada se otključa pa ponovo zaključa ali kad svo vreme stoji mislim da se ne pomera što je po meni glupo .. testirao sam 30min i ne pomera se

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pomera se al po malo, imas na yt pa pogledaj.

米哈
 
Mislio sam na aod :) home dugme sam ugasio odmah :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hmmm.. da li si siguran da se aod pomera ukoliko se displej ne otključava ? Znam da se pomeri kada se otključa pa ponovo zaključa ali kad svo vreme stoji mislim da se ne pomera što je po meni glupo .. testirao sam 30min i ne pomera se

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Sat se pomjera. I to u vrlo kratkim intervalima, 2-3 min max. I to vidno se pomjera nekad sa dna ekrana skoči na vrh.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uh.. evo sada ću opet da testiram. 30min. Staviću papir na ivicu aod pa ćemo videti.. mada sam već to radio i nije se pomerao

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni baš tako kao što @chux00ba kaže, sat na Aod često menja poziciju. Home dugme sam isključio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam kako možete na AOD bez home dugmeta. Bez double tap to wake ne mogu da živim.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uh.. evo sada ću opet da testiram. 30min. Staviću papir na ivicu aod pa ćemo videti.. mada sam već to radio i nije se pomerao

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Evo od 18h i 5min do 18h i 41min se nije pomerio ni milimetar.

Pa ne treba ti home dugme samo ft na tu površinu ekrana..

@dljiko

11b682c3ecc6331acb56f851b8fbf2e5.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy S8

Sinuo sam adshell 1.7.3 instalirao ali pise da radi smao 7 dana. Kad kliknem da kupom licencu onne dozvoljava verovatno jer aplikacije nema na nasem play storu. Jer moze mala ppmoc kako da aktiviram app?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koju si verziju skinuo? 1.7.7 ne treba da se plaća
 
Znam ali više volim dvaput tapnuti nego pritiskati ekran.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hmmm.. da li si siguran da se aod pomera ukoliko se displej ne otključava ? Znam da se pomeri kada se otključa pa ponovo zaključa ali kad svo vreme stoji mislim da se ne pomera što je po meni glupo .. testirao sam 30min i ne pomera se

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Garant si uradio poslednju update za Aod :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
naravno :) mada mi nema logike da to tako nameste, fakticki sada ti ne gine burn in sa aod :)
mogli su lepo da nameste da menja mesto na svakih 5minuta i svi srećni :) samsung..
 
Mijenja se svake 2 min. Očito kod tebe nešto nije u redu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pomera se naizmenicno i na N8,spusti se negde do sredine ekrana pa se opet popne gore na vrh. Gde da se ne pomera,izgoreo bi samo tako.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
tako sto se kod mene ne pomera :)
mada me ni ne zanima ionako ga ne koristim , samo znam da sam to testirao čisto iz radoznalosti pre 10ak dana
 
Poslednja izmena:
Jel kod tebe radi nesto uopste? Da ti nije zapao onaj "abu dhabi" primerak,bolji od originala [emoji23]
Bez zezanja,morao bi da se pomera definitivno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ma možda je do nekog servisa kog sam ubio sa adhell -om :) dođe mi sada sve da ih vratim samo da vidim da li će se pomerati :)

Edit: ništa i dalje .. veoma zanimljivo , čak sam i vratio aod apk na prvobitnu verziju :) kakav rebus ..
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ni kod mene se AOD ne pomera.Nisam siguran dal se ranije pomerao.Dal je u pitanju neki greska u softveru,da mu flesnem stariju verziju?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Presao s S7Edge na S8+, nisam zadovoljan baterijom, koja ni dan ne może da izdrżi
Na S7Edgu sam gurao i do dva dana, presao sam preko 100 strana ovde na forumu da vidim iskustva ali nisam nista nasao. Uradjen restore s samsung clouda i to je to

Kakva vam je baterija u poredjenju s S7Edge?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ni kod mene se AOD ne pomera.Nisam siguran dal se ranije pomerao.Dal je u pitanju neki greska u softveru,da mu flesnem stariju verziju?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Stariju verziju tw ? Na kojoj si trenutno verziji tw ?
Ako misliš na stariju verziju aod apk ne pomaže ,pokušao sam ja to juče i dalje stoji stalno na istom mestu :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stariju verziju tw ? Na kojoj si trenutno verziji tw ?
Ako misliš na stariju verziju aod apk ne pomaže ,pokušao sam ja to juče i dalje stoji stalno na istom mestu :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Trenutno 6.1.78.0 Mislio sam ceo firmware da mu ubacim,stariju verziju.Inace,telefon je iz Telenora,u aprilu kupljen.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa ako si iz Telenora ti ionako imaš stari firmware jer oni kasne već 2 updejta.. ne znam šta da mislim o aod , sada me bas zanima zašto mi ne radi kako treba :)

Sada sam ga probao uz one defolt Samsung teme i sada umesto da ga pomera na 2min on mu menja brajtnes na svaka 2min :)
Samsung bogovi [emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pre dva dana sam dobio oktobarski update.CSC mi je SEE,nije menjan kako je telefon kupljen.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno