Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

To je baš teško za izvesti. Jer kako ćeš objasniti babama i dedama gde se stavlja prst ? A ako odrade da donja polovina čita otisak to neće biti dobro zbog držanja samog moba,ima stalno da ti vibrira dok ga drzis u ruci.

Ja i dalje mislim da će čitač biti pozadi ,kao na 6p ,g5 itd itd

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Što je teško izvesti? Zbog toga su i smanjili bezele i izbacili home dugme - super rešenje

S7 EDGE
 
I ja se slažem da je to super rješenje. Realno u zadnje 2 god to će biti da je nazovem neka novina u mobilnoj industriji.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Kako ce odraditi back i recents?

Swipe levo/desno preko logoa? :)
 
Pa valjda softverska navigacija [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Back mogu da odrade kao Apple, swipe od leve ivice prema desno, a recents kao Flyme sto ima od donje ivice prema gore :)
 
To je najgluplja moguca stvar koju su mogli da urade. Zasto bi uzimali prostor od ekrana ako mogu kao i do sada da koriste kapacitivne dugmice, po cemu su na kraju krajeva i prepoznatljivi.
 
lolsamsung.jpg


Samo je još falio Samsung asistent [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
galaxy%20s8..png


99% fejk, na osnovu rendera ali ne verujem da ce biti mnogo drugaciji.
 
Poslednja izmena:
Ali koliko ovo sve lepse izgleda bez onog njihovog ogromnog logoa,ludilo koliko par slova moze da poruzni fon
 
da, S6/S7 su bas bili grozni telefoni, prosto se najezis kada ih uzmes u ruku.
nego, koliko je realno da je su ovo stvarno telefoni? nesto ne verujem da ovako rano procure :)
 
@Chinasaki Pa oni ih moraju imati uveliko spremne i u proizvodnji ako hoce da ih puste u prodaju za koji mesec.


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Ovo sa 3 klipa gore su fan renderi. Nemaju veze sa mobom.
Ali uskoro se mogu očekivati live slike i klipovi s8 jer čim neka firma kaže da je stisla kontrolu u realnosti to znači da će namerno puštati i dozirati leakove.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
onaj donji video je reklama za amoled, to je jasno. ali ko zna, mozda bude nesto nalik.
 
Moguće da ovo znači da ipak neće biti exynos verzije kao što sam "najavio" pre par dana :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ove godine resili da pokore svu konkurenciju. Naravno da nece biti Exynos verzije kada su u saradnji sa Qualcomm odradili ovaj 835. Prvi 10nm soc. Sve jedinice su za njih rezervisane tek kasnije u toku godine ce izaci i drugi telefoni sa 835.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Neka pokore inovacijama, a ne na ovaj način ...

LG, HTC, Sony su ionako u problemu samo im treba ovo sa S835. Ako ne bude jake konkurencije u Android svetu tek će biti manje inovacija i borbe za kupce.
Cene su tek posebna priča .

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neka se onda potrude da ponude vece baterije i jos neke ''sitnice''. :)
UI i podrska su im svejedno bolji od Samsunga.
 
Za ovaj potencijalni fijasko je veći krivac Qualcomm nego Samsung. A na kraju krajeva ko je kriv što su veliki OEM-i dopustili da toliko budu zavisni od jedne kompanije ? Tu je huawei u velikoj prednosti..

Ali ajde da sačekamo vesti vezane za MI6 ,možda se Samsung samo ne miriše sa lg ,što bi opet bilo čudno

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa dobro to im je filozofija mada ovaj na Kirin 960 je oko 20% slabiji od GPU na s820 što je za 98% ljudi dovoljno. Kada ozbiljno budu ušli u 2k ekrane i vr i GPU će da "ojača "

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Lepo ja kažem pozadi ,nema logike da bude u displeju.

Fingerprint scanner is now on the back of the phone (I believe it's now next to the camera module, off to the side).

http://www.androidpolice.com/2017/0...lay-rear-fingerprint-scanner-desktop-os-mode/

Similar camera to last year's phones, improvements only "incremental."

Unspecified chipset, but Guardian hedges on Snapdragon 835.

A dock and software that turn the phone into an Android "desktop" operating environment called DeX.

Headphone jack is intact




Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno