Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Znaci da ce S7 jos i da poskupi na oglasima :)
 
Ja ne znam kako njih nije sramota, i baš njih voleo da vidim da li je neko uzeo 5X kod njih, postoji li takva legenda

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Drugar ima 5X uzet u telenoru, uzet na oglasima vrlo povoljno?! Ocigledno ima takvih ludaka :D

@OnTopic
Iskreno mislim da ne može doneti toliko revolucionarnih stvari da neko sa S7(e) pređe na S8 uz ovoliku doplatu..

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
^ upravo to.

Zamisli da po ovome das recimo s7 i da moras doplatiti 450-500e za novi S8.

Katstrofa...
 
Poslednja izmena:
Neko je napisao odličan komentar ovde na Bench vest.
Zašto se cudite za cenu ne zovu se džabe premium uređaji znači za "premium" deo društva :)
Realno ima istine...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Navodno prednja stakla. Phonearena

fp.png
 
Mozda neki ultra iris skener :)
Ili flash za selfi kameru.

Realno ima previse rupa :)
 
Poslednja izmena:
Pa desno od zvučnika je prednja kamera, levo su ona dva senzora, do njih verovatno iris skener, a one spoljašnje dve rupe nemam pojma čemu mogu da zluže. Jedino ne znam gde se tu uklapa led lampica za notifikacije, osim ako nije skroz levo led a desno blic za kameru. Tako bi bilo logično, ali ko će ih znati šta su sada smislili...
 
Samsung, pa sada i Pixel, cak i Huawei su odavno prevazisli iPhone po cenama.
I nije u redu da ljudi stalno pricaju o ceni iPhone-a, kada su gore navedeni telefoni skuplji od iPhone-a.
Odavno je telefon postao igracka za bogatase!
 
Kamera ,led lampica ,proximity senzor i iris skener. Jedna rupa je viska :) ( nisam racunao zvucnik jer se on zna gde je )

Kada je to huawei presisao apple ? 600$ mate 9 u usa ,ip7 i ip7+ osetno skuplji.
 
Da ne idemo do Amerike, pogledaj cene na KP, koliko kosta Mate 9, a koliko iPhone 7 32gb...
Nema tu vise razlike nikakve, sve je to jedna te ista banda!
 
Ma dobro to ,ne zanima me kp :) mislio sam da generalno pricamo o razvijenim trzistima.

Za sada je samo pixel prisao jabuci po ceni.
 
Ja sam Huawei mate 9 pro dobio po ceni od 640 eura iz Holandije imam kod istog lika 570 eura s7e a iPhone 7 i 7+ nema ispod 750 eura kod istog lika sve novo vakum pakovanja sa dve godine garancije sve... Tesko da su stigli iphone

Huawei mate 9 pro
 
Tesko je nekada voditi polemiku sa ljudima.
Kako god da bude iPhone ce za neke biti samo za pozere, i tatine sinove...
Pa evo i kinezi poludeli sa cenama, i one ce biti u rangu iPhone-a, za koju godinu, a o Samsungu ni ne zelim da pricam, prestigao je iPhone jos pre dve godine!
 
sram ih bilo, nece da nam daju svoje telefone u bescenje.
 
Ja sam mislio da cene poredimo u legalnim radnjama na razvijenim trzistima ,valjda je tako jedino ispravno ? Mislim ako nije tako onda mozemo da uzmemo brazil gde je iphone 1500e npr..

Germanija.
Saturn.de s7e 600e.
Apple.de 7+ 900e

Stigli su ih..
 
I dalje je s7e u startu bio jeftiniji od 7+. Mislim da je bio 750e. Plus opadanje cene tokom vremena je jos jedan "dokaz" da nisu stigli a kamoli prestigli jabuku po cenama.

Kazem stigao ih je samo google sa pixelima ,identicne cene.
 
Nema danas da flagship bude ispod 600e, bilo koji brend...
A jos naivnije je raspravljati, vredi li ili ne i zasto su danas cene takve kakve jesu!
Svi deru sa cenama, a oni ipak svi profitiraju :)

Huawei Mate 9
 
Je l' uz ovu najavljenu cenu es osmice daju i maglu gratis?
A da, zaboravio sam da to već godinama daju. :D
Inače ima flagship modela ispod 600e, OnePlus, Xiaomi, Meizu, Oppo...
 
Mozda citac otiska bude pozadi umesto onog heart rate senzora, realno i ne vidim neku veliku potrebu za njim, ne verujem da mnogo ljudi koristi to ali sa druge strane nekome moze biti korisno.
 
A koliko puta je već napisano i najavljeno da će čitač biti ispod ekrana - ne pratite na času

S7 EDGE
 
Gde ispod ekrana ? Na Samsung logou ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
''Ispod'' stakla, prakticno u ekranu.
Koliko znam vise proizvodjaca razvija takvo resenje vec par godina , samo se ceka trenutak da se isto plasira kao ''mocna inovacija'' :)
 
Nazad
Vrh Dno