Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ovo jednom padne i ćao zdravo ekran... [emoji4]
 
Pa to im je i cilj :)
Jedino smara što se gg5 grebe kao ludo a tempered glass na zakrivljen ekran uglavnom ne ide

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovih prica preko glave. :D Jednom padne pukne, ne mogu da ga nosim u dzepu sa smirglom itd.. Svi i onako navucete case prvi dan i nema zime.
 
Pa ovakav telefon i ne možeš drugačije da koristiš nego sa nekom zaštitom... Puni oglasi kao novih s7 edge, samo je staklo malo napuklo, ali radi... [emoji23]
 
Ma kenja mi se od tih staklenih telefona! Kad su ljudi ko volovi kupuju samo što je lepo.
Šta bi dao za S7 sa metalnom zadnjom stranom.
 
Što reče Loznica, verovatno jeftinija izrada staklenih telefona + veća zarada od popravki... Winwin situacija za Samsung... :D
 
Wow kakav napredak u dizajnu - jedno veliko ne. S7 edge bez dugmića, ajte molim vas. Jasno se vidi da idu politikom Apple-a, 2-3 godine furaju jedan isti, jedva izmenjeni dizajn. Bravo za hajp.
 
Ma kenja mi se od tih staklenih telefona! Kad su ljudi ko volovi kupuju samo što je lepo.
Šta bi dao za S7 sa metalnom zadnjom stranom.
Ako tako biraš ženu onda si verovatno našao neku dobro tapaciranu :D
Što se toliko nervirate oko ovih stvari? Isto mu ga dođe ako se razbije staklo ili iskrivi tj izdeformiše aluminijum.
Meni je lepše staklo na oko, ali mi se sa druge strane više sviđa kad osetim metal u ruci. Biras ono šta ti se sviđa, za tuđa mišljenja te zabole.
Te lovačke priče oko ispadanja telefona, lomljenja i sl možete nekom drugom da prosipate. Evo posle 6-7 meseci nošenja telefona bez zaštite nikakvih tragova korišćenja na njemu nema. Naravno, uvek se nađe neko pametan pa baci ili ispusti telefon ili pak sedne na njega, zato ih i ima u oglasima i sa polomljenim staklima i sa iskrivljenim leđima, a bogme i onih savijenih.

Da nemam s7e, ovaj s8 bi mi bio u užem izboru za kupovinu, ali s obzirom da imam onda ovu generaciju preskačem. I ovo sa bazelima je super stvar, u manjem kućištu veći displej. Neko rece da mu se ne sviđa jer nema gde palčeve da smesti, meni se opet sviđa jer vidim više informacija.
Ali ko bi nam svima udovoljio... jedino da naprave neki transformers od telefona, ali to baš i ne pije vodu, eno kako je G5 prošao.

Uživajte u piskaranju, sit se ismejem dok vas čitam ;)


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sve sve, mogu da predjem i preko staklenih ledja i preko TW i ne bas tako sjajnog multitaskinga, ali mislim da vise nikada necu kupiti Samsung ako ne naprave flagship sa ravnim ekranom. Šteta, bice ovo odlican telefon cak i pored mogućih nedostataka, ali ovaj zaobljeni ekran mi je za klince i starlete, nikakvu poentu nema,osim sto izgleda lepo. Isto kao kad bih uzeo monitor sa zaobljenim ivicama, cemu? Necu modni detalj hocu telefon pobogu. To sto oni na silu pokusavaju da mu naprave da bude korisno gistro te notifikacije na ivici i oni widgeti kako ih vec zovu, okaci macku o rep.
 
Videćemo kako će apple rešiti te zakrivljene ivice :)

ZTE z11 ima zanimljivih rešenja što se tiče interakcije sa ćoškovima ekrana.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I ovo sa bazelima je super stvar, u manjem kućištu veći displej. Neko rece da mu se ne sviđa jer nema gde palčeve da smesti, meni se opet sviđa jer vidim više informacija.

Koliko informacija vidiš zavisi od rezolucije i dpi, ne od bezela i dijagonale.
 
Ako tako biraš ženu onda si verovatno našao neku dobro tapaciranu :D
Što se toliko nervirate oko ovih stvari? Isto mu ga dođe ako se razbije staklo ili iskrivi tj izdeformiše aluminijum.
Meni je lepše staklo na oko, ali mi se sa druge strane više sviđa kad osetim metal u ruci. Biras ono šta ti se sviđa, za tuđa mišljenja te zabole.
Te lovačke priče oko ispadanja telefona, lomljenja i sl možete nekom drugom da prosipate. Evo posle 6-7 meseci nošenja telefona bez zaštite nikakvih tragova korišćenja na njemu nema. Naravno, uvek se nađe neko pametan pa baci ili ispusti telefon ili pak sedne na njega, zato ih i ima u oglasima i sa polomljenim staklima i sa iskrivljenim leđima, a bogme i onih savijenih.

Da nemam s7e, ovaj s8 bi mi bio u užem izboru za kupovinu, ali s obzirom da imam onda ovu generaciju preskačem. I ovo sa bazelima je super stvar, u manjem kućištu veći displej. Neko rece da mu se ne sviđa jer nema gde palčeve da smesti, meni se opet sviđa jer vidim više informacija.
Ali ko bi nam svima udovoljio... jedino da naprave neki transformers od telefona, ali to baš i ne pije vodu, eno kako je G5 prošao.

Uživajte u piskaranju, sit se ismejem dok vas čitam ;)


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
+100

S7 EDGE
 
Možda bude u Telenoru povoljnije uz tarifu prenesi bubreg

S7 EDGE
 
U Telenoru 150000 [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U Telenoru je nexus 5X 65000 [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja ne znam kako njih nije sramota, i baš njih voleo da vidim da li je neko uzeo 5X kod njih, postoji li takva legenda

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Cena sitnica. :)
Nego šta ovo znači biće na mwc ali neće biti predstavljen medijima? Šta mi imamo od toga ako ga iza zatvorenih vrata predstave njuskama iz Verizon-a itd itd ,zašto ga džabe sada hajpuju :)

765ef04d7e6d4650836658886f17d600.png


Ne obećava previše ovaj s835 ali daj šta daš :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Po ovome single core se ne razlikuje uopšte od 821 još verovatno radi na višem kloku a multi core je veći zbog dodatnih 4 jezgra. Mora da su ga onda napravili efikasnog po pitanju potrošnje mada mi to ne ide uz snapdargon.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Pa da napravili su ga konzervativnog ,valjda može da ide do 2.8ghz ali su ga oni skresali na 2ghz.
Sve u svemu ostavili su mesta za s840 a pored toga deluje da je s821 njihov najbolji soc

P.s. da li će ove godine uopšte biti exynos s8 ? Niko ga više ne pominje..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Geekbench pokazuje frekvencije samo manjeg klastera tako da manja jezgra rade na 1.9ghz a veća sigurno na oko 2.4-2.5.


Ubeđen sam da će biti i novog exynosa a isto tako i razlike osetne između njega i snapdragona, situacija kao sa s7 verovatno
Bilo je vesti vezanih za njihov novi SOC oznaka mu je valjda 8895M i 8895V

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
d7f7c889238483656e167236e141952b.jpg

Ricccolo je nedavno napisao da ce jedna smartfon kamera uskoro ''probiti'' skor od 90 na DxO, sad ostaje da se vidi da li je mislio na S8 ili onu flagship Nokiu :) A mozda je i G6 u pitanju, ko zna.
 
Cisto sumnjam da je ta Nokia, verovatno G6 ili S8, licno mislim da je S8.
 
Cena sitnica. :)
Nego šta ovo znači biće na mwc ali neće biti predstavljen medijima? Šta mi imamo od toga ako ga iza zatvorenih vrata predstave njuskama iz Verizon-a itd itd ,zašto ga džabe sada hajpuju :)

Da bi se manje pričalo o konkurenciji, posle fijaska sa note 7 verujem da će nas Samsung bombardovati reklamama kao nikada do sada :)
 
Cena od 850$ za osnovni model prevazilazi cak i bezobrazluk IP-a. Koliko ce kostati onda veci model. Opusteno preko 1000$/€
 
Ali će zato s7e da fino pane cijena. I eto odlican tel po normalnoj cijeni. Jer nisam lud da dajem 850e za tel

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Cena od 850$ za osnovni model prevazilazi cak i bezobrazluk IP-a. Koliko ce kostati onda veci model. Opusteno preko 1000$/€
The Nokia P1 should run Android 7 Nougat out of the box. It's said that prices for it will start at about $800 for the 128 GB model, and $950 for the 256 GB one. 

:)
Znaci kreće bolestan trend poskupljenja mobova. Očekujem ip8 na 999$

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno