Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

c4ehbpuwaaawvth.jpg-large.jpg
 
ova ivica je skoro pod 90 stepeni ne razumem cemu ce onda uopste tu
 
samo da nije od stakla..
 
Odlicno izgleda, meni se bas svidja.. Samo da vidimo sta je ovo pored kamere, ili je fp senzor ili mozda nesto za kameru :D
 
Pa da.. budale. Forsiraju raspali Iris skener. Ali da nisu mogli da ga stave ispod kamere ,lol

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
pa normalno da je to skener, vi ste stvarno mislili da ce biti ispod ekrana hahahahahah, mozda za 3 godine
 
Ja nisam mislio jer babe i dede to ne bi skapirale. Pisao sam o tome više puta i više puta rekao da će 99% biti pozadi. Čeka se IP da to odradi pa će posle cela industrija.

Počeo sam da razmišljam da je to moguće kada se pojavio ovaj fp na leđima na najgorem mogućem mestu..( samo d€gen je mogao tako nešto da smisli) jbt bolje da su ga stavili na ćošak kao kod Motorole atrix [emoji23]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ili u power dugme sa strane kao kod sonija!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Previsoko mi je taj Fingerprint, zaista previsoko. Minus je i što je blizu kamere, znači da će prsti često biti po sočivu. Ne liči mi na samsung da izbace hardverske nav. tipke. Al' vidjećemo još...
 
Nemoguće da je baš tu - ne može gore mesto ...

Visoko + kamera umazana.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
upotrebite logiku, svi idu na tu foru da cela prednja strana bude displej znaci fp s nema gde nego pozadi, stvarno je rano za te fore ispod stakla, 2015 tek krenuli da prelaze na usb c i jos nije preslo dosta njih, 2016 se izbacuje 3.5 jack ko zna kad ce se to usvojiti. Senzor ispod stakla je cool i ja verujem da imaju vec svi tu tehnologiju ali mislim da je nece upotrebiti jos 2-3 god minimum. Sto se navigacije na s8 tice mislim da su on screen ili su mozda uspeli da spice u onu tanku ivicu nekako to, mada malo verovatno, bilo bi strasno neudobno da su tako pri dnu telefon a i nesigurno za rukovanje.
 
Trebao je FP da bude ispod kamere, kao što je to slučaj kod Huawei, ovako je stvarno glupo ako bude tu gde jeste kao sa slika...

Huawei Mate 9
 
Pa da.. budale. Forsiraju raspali Iris skener. Ali da nisu mogli da ga stave ispod kamere ,lol

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ne znam sta vas cudi,kao da od juce pratite Samsung politiku.
Pa boze moj nisu stavili ispod kamere na S8,ali ce zato na sledecem S9 modelu to da isprave.
Pa ako sada sve stave na svom mestu,sta ce onda da 'menjaju' sledece godine
 
Samsung je inace poznat po genijalnim dizajnerskim rešenjima... Sta vas cudi sto je tu iza fingerprint. Prodace priču na prezentaciji kako je tu najprirodniji položaj prsta, kao što su prodali priču da je zaobljeni ekran zapravo koristan jer noću vidis da te zovu kad drzis telefon na ekranu (inače svi mi držimo telefon ekranom nadole jelte).
Sto se tice zamazane kamera, kamere su inače uvek zamazane, očistis je zamaze se za 12 sekundi. Napraviće kejsove sa brisacem za kameru.

Sent from OnePlus 3T
 
Sto se tice zamazane kamera, kamere su inače uvek zamazane, očistis je zamaze se za 12 sekundi. Napraviće kejsove sa brisacem za kameru.

Meni kamera uopste nije tako cesto zamazana, veci deo vremena socivo je kristalno cisto, mozda zavisi od polozaja same kamere :) Desi mi se par puta mesecno da slucajno nabodem prstom to socivo ali odmah prebrisem.

Ali kao sto ste rekli - ovde problem moze da bude polozaj FP skenera pa ce mnogi masiti isti i ostavljati otiske na zastitnom socivu kamere :d
 
Po meni će ako su pretpostavke tačne biće ovo prelep i moćan telefon.Ostaje samo ta pozicija FP ali navići će se ljudi tako da nije neki problem.

Послато са Huawei Honor 5x
 
Videćete da to neće biti fingerprint

S7 EDGE
 
Ti imaš neki insajd info kad toliko forsiraš priču da će biti u ekranu, iako do sada svi leakovi govore suprotno? :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Desiće se veliki obrt [emoji1]
Ni jedan fingerprint nazad nije dobar-moraš da podignes telefon da bi ga koristio

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
sto jeste jeste, ja sam licno uvek za to da otisak bude napred, iako mi nije smetalo na 6p pozadi sad mi je na iphonu mnogo bolje. Ovaj polozaj senzora moze da znaci samo da krecu da forsiraju irs skener i da ce od sada to biti mainstream a otisak je tu cisto da se nadje kad je nekom oko naflekano.
 
Face unlock je pre par godina na androidu bio hit [emoji1]

screenshot_2012-06-20-15-55-18.png


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Poslednja izmena:
sto jeste jeste, ja sam licno uvek za to da otisak bude napred, iako mi nije smetalo na 6p pozadi sad mi je na iphonu mnogo bolje. Ovaj polozaj senzora moze da znaci samo da krecu da forsiraju irs skener i da ce od sada to biti mainstream a otisak je tu cisto da se nadje kad je nekom oko naflekano.

Ili ono upadnes u grupnu tucu a neko te nasminka na oba oka [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
E pa moje oko nece skenirati ,dosta im je i otisak.. Sta pokusavaju da naprave sa tolikom kolicinom kriminalno privatnih info ?
Oko mi skenirati nece makar to znacilo i povratak na 3310 :)
 
FP je definitivno pozadi. telefon izgleda odlicno i svaka im cast za tolike ekrancine u malom kucistu ali mi se nikako ne svidja softverska navigacija. zastitni znak samsunga je hardverska navigacija i home dugme, ovo je bas iskorak u diskutabilnom smeru zarad jebackog izgleda.
 
Sto se mene tice nek rade sta hoce ja sam svoje rekao vise ne kupujem nista sem google telefona i apple telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskusno

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno