Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Pa pozadi nema razloga da se razlikuje ,maltene isti mobovi. Napred se dešava sva razlika :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Hocu li ikada vise videti ravan ekran na telefonu u svom zivotu pitam se?
 
Zbogom jednostavno lepljenje zastitnih stakala..

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
c345rwcxaaeuuv_.jpg


Ovi se ne šale, prosto i dalje ne verujem da će biti pored kamere [emoji1]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Ako tako bude onda su stvarno *****i
Ja se i dalje nadam da je to npr. Bixby

S7 EDGE
 
Poslednja izmena:
Mozda su tu strpali laser AF i dodatni RGBC-IR senzor, kao na XZ soniju. Jednostavno ne lici na FP skener.
 
Poslednja izmena:
cekaj sta je cudno pa tu je i onaj senzor za puls, isto predvidjeno da se stavlja kaziprst, ne vidim sto je problem da tu bude i senzor za otisak, ja koji imam male ruke mogu na s7 edgu da komotno dohvatim kaziprstom i vise od toga.
 
cekaj sta je cudno pa tu je i onaj senzor za puls, isto predvidjeno da se stavlja kaziprst, ne vidim sto je problem da tu bude i senzor za otisak, ja koji imam male ruke mogu na s7 edgu da komotno dohvatim kaziprstom i vise od toga.
Ama šta će im 2 kada će jedan biti u ekranu?

S7 EDGE
 
ma kakvom ludom ekranu to mozes ocekivati tek na s10 AKO i tad, ono pored kamere ona plocica to ti je senzor za otisak, bezzeli su uski i napred vise ne moze nista da ide, imas iris skener napred i fingerprint pozadi, ekran zaobljen sa svih mogucih j...nih strana, staklo napred i pozadi i vozi. Te otiske ispod ekrana neces videti jos 2 god minimum, tad ce da stave i samsung logo ispod ekrana da onako sija ispod i da mozes da menjas boje, a kako su krenuli sa ekranom zavice ga tako da ce biti i na ledjima.
 
ma kakvom ludom ekranu to mozes ocekivati tek na s10 AKO i tad, ono pored kamere ona plocica to ti je senzor za otisak, bezzeli su uski i napred vise ne moze nista da ide, imas iris skener napred i fingerprint pozadi, ekran zaobljen sa svih mogucih j...nih strana, staklo napred i pozadi i vozi. Te otiske ispod ekrana neces videti jos 2 god minimum, tad ce da stave i samsung logo ispod ekrana da onako sija ispod i da mozes da menjas boje, a kako su krenuli sa ekranom zavice ga tako da ce biti i na ledjima.
Nisi u toku - u displeju će biti

S7 EDGE
 
Nema šanse da stave fp kod kamere. Ja bih rekao da je to neki af ili čak ir...
 
Nemoguće da je ir na tako glupom mestu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja se baš nadam da će to pozadi biti skener otiska, baš ću imati razlog da ne kupim novi s
 
Јбт, расправљате на десет страна о положају скенера отиска прста... Ало људи! :d
 
Pa da, i ne mozemo svi da potpisujemo dokumenta i jurimo 16:9 odnos kamere jer ne valja nista ako nije tako.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
Cica, nemoj da se stresiras. Ne valja to u tvojim godinama. ;)

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
Ja nemam net van wifi.Preskup je..takav je paket...Lupas mali gluposti...A da bi radio ovo sto ja radim moras da budes stručan tj. da polozis mnogo ispita nakon fakulteta... E i tata bi sine... Ali malo morgen... :)

Smeta ti sto mi ne odgovara 4:3 ratio? ahahahha... Rekoh ja..Deca se odmah javila... Kupi čokolino i pedala :)

Sent from my Note Pro 12.2
Nema sad za čokolino - kupio note 5 pa je "keširao" [emoji1]


S7 EDGE
 
A šta ćemo sa 2:1 AR ?
U G6 temi 50 komentara pljuvanja, kad se pojavi info i za S8 samo jedan komentar u temi [emoji23]

Jedno 10 dana razmaka i totalno druga percepcija i reagovanje [emoji1]

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?p=4968843

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Poslednja izmena:
Licne rasprave na pm nastavite.
Hvala
 
uploadfromtaptalk1486465071045.png

S835. Nije loše

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa to definitivno jeste neki senzor, ali se nadam da nije za otisak prsta jer mu tu mesto nikako nije. Ko zna, možda su ubacili nešto u health aplikaciju pa da za to služi ili narkomanima kao precizna vaga :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa to definitivno jeste neki senzor, ali se nadam da nije za otisak prsta jer mu tu mesto nikako nije. Ko zna, možda su ubacili nešto u health aplikaciju pa da za to služi ili narkomanima kao precizna vaga :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Hahaha
+1000

S7 EDGE
 
Novi renderi:
Samsung-Galaxy-S8-Plus-Renders-Gear-By-MySmartPrice-01-1-720x407.jpg

Samsung-Galaxy-S8-Plus-Renders-Gear-By-MySmartPrice-08-1170x663-720x408.jpg

Izvor (ima još slika, da ne zatrpavam temu):Link

Procurele CAD sheme, deblji 0.1mm sa manjom izbočinom kamere i manjom zakrivljenošću ekrana nego GS7 edge:
galaxy-s8-cad-schematics-2-720x371.jpg

galaxy-s8-cad-schematics-3-720x371.jpg

galaxy-s8-cad-schematics-1-720x371.jpg

Izvor: Link
 
ovo kad ispadne ima da pukne kao piksla, skupa piksla
 
Ali zato izgleda odlično :d

Jedino mada može biti položaj skenera za otisak, ako je zaista pozadi, sve ostalo je savršeno.
 
Nazad
Vrh Dno