Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Od mog starog iPhonea 6S slusalice su spaceshuttle za ovo smece AKG uz S8. Samo njih i koristim. Ko kaze da su dzabe? Gdje se dijele da pokupim kilu? Sve su one masno placene.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Dele se kad kupiš telefon [emoji106]. Ti ako možeš kupi bez njih taman ne'k ti spuste cenu.

O apple sufama...kad budu pravile "vakum" kao sve normalne bubice možda ih shvatim za ozbiljno dotad...tesko smeće što se mene tiče.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ljudi treba mi pomoc kako da resetujem kad sam u porukama i pritisnem ikonicu slusalice da me nebaci u viber nego da normalno zovem preko telefona?
 
Kako vam je podesen delivery report za sms? Koliko sam video moze samo da stigne u vidu jos jedne poruke, na LG-u je to reseno tako sto se sms stiklira jednom kad se poruka posalje a dva puta kad se uruci. Ima li nesto slicno u fabrickoj aplikaciji?
 
Ljudi treba mi pomoc kako da resetujem kad sam u porukama i pritisnem ikonicu slusalice da me nebaci u viber nego da normalno zovem preko telefona?
idi u aplikacije pa u viber pa clear defaults, ili tako nesto.. verovatno ti je viber podesen za default phone app
Kako vam je podesen delivery report za sms? Koliko sam video moze samo da stigne u vidu jos jedne poruke, na LG-u je to reseno tako sto se sms stiklira jednom kad se poruka posalje a dva puta kad se uruci. Ima li nesto slicno u fabrickoj aplikaciji?
na zalost ne moze drugacije u fabrickoj aplikaciji za sms, i to bas smara..

Sent from Galaxy S8
 
Nema ali imaš na primer app Textra, tu ti je kao na tom LG.
 
I mene ovo zanima, da se ne zamlaćujem sa onim kesama [emoji23]

Sent from my S8 using Tapatalk
izgleda da niko ne roni sa telefonom..
nasao sam ovu na aliju, nisam za sada video nista bolje, pise do 2m u vodu

IP68 Waterproof Diving Case For Samsung S8 S8 Plus Shockproof Cover Phone Case For Samsung Galaxy S8 Plus Magnetic Stands
http://s.aliexpress.com/3IZJB7ZN?fromSns=Копирај у привремену меморију

Sent from Galaxy S8
 
Dali ce raditi bezicni punjac preko nillkin defender 2 xD

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Izvinjavam se unapred na pitanjima... nisam pazio na casu, pa sad moram da se raspitujem i vas upucene smaram, a vas odgovr mi treba... ;)

Brat konacno danas dobio u firmi S8.
Ja ga nagovaram da uradi update (na Oreo) iako on kaze da ce odma zabraniti svaki update... :zgran:
Da li da ga se manem ili da nastavim insistirati na update-u, gubi li se stogod stogod (znacajno) ako ne uradi update...?

Koja je tacno procedura za update, treba li raditi "wipe cache partition" pre updatea, sta treba nakon update uraditi, da li "samo" "wipe data/factory reset"?

A sad nevezano samo za S8, sta treba uraditi za bilo koji telefon posle malih update (za Oreo) koje dobijamo od/preko operatera?

Ne zamerite zeki na pitanjima vec savetujte (i bez upucivanja na gugl, pretragu sajta i sl.) budite dobri i napisite koju recenicu sa korisnim odgovorima na samo 3 pitanja.

Hvala
 
Ostavi čoveka neka blokira update i uživa u telefonu ;) zna znanje očigledno!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Preporučite staklo/foliju koje je case friendly i da ga ima kod nas. Imam caseology paralax koji je već izbacio nillkin cp+max.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sta god da sam lepio odlepilo se po ivicama

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja na kraju nemam ništa na ekranu baš iz tog razloga

Sent from my S8 using Tapatalk
 
Ja cekam da brat donese svoj novi telefon S8 da mu prilepim InvisShield a imam i jedan za svoj S9+ i cekam na futrolu a imam i Whitestone za svoj S9+ pa da ga vidim da se odlepi :)
Zaboravih i na OTAO X-Lambo za S9+ uzet u nameri da bude probe radi prvi stavljen a stigao isti dan kad i Whitestone narucen 15-20 dana nakon njega...
Jel treba nekom staklenih zastita, u zekana ima svega :D
 
Ja cekam da brat donese svoj novi telefon S8 da mu prilepim InvisShield a imam i jedan za svoj S9+ i cekam na futrolu a imam i Whitestone za svoj S9+ pa da ga vidim da se odlepi :)
Zaboravih i na OTAO X-Lambo za S9+ uzet u nameri da bude probe radi prvi stavljen a stigao isti dan kad i Whitestone narucen 15-20 dana nakon njega...
Jel treba nekom staklenih zastita, u zekana ima svega :D
Kako je tebi lepo [emoji23]

S9+
 
MMMMM, da znas, sad smazah 2 bajaderice, bas je lepo... :D
 
Imaš li spigen neo flex? [emoji3]
Ja cekam da brat donese svoj novi telefon S8 da mu prilepim InvisShield a imam i jedan za svoj S9+ i cekam na futrolu a imam i Whitestone za svoj S9+ pa da ga vidim da se odlepi :)
Zaboravih i na OTAO X-Lambo za S9+ uzet u nameri da bude probe radi prvi stavljen a stigao isti dan kad i Whitestone narucen 15-20 dana nakon njega...
Jel treba nekom staklenih zastita, u zekana ima svega :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nema, nije me poslušao da poruči taj :d

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Zna neko otprilike cenu zamene baterije na S8+, i ako moze preporuka..?
Poprilicno se nadula a desava se i da kad padne ispod 50%, ugasi se..
 
Šteta. Danas sam pokušao da kupim spigen na amazon, ali dostava 50$-samo [emoji16] gledam i ova na AE ali mi se čini da nema ništa što valja.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zna neko otprilike cenu zamene baterije na S8+, i ako moze preporuka..?
Poprilicno se nadula a desava se i da kad padne ispod 50%, ugasi se..
Ispod 50e, ovlašćeni servis ProMobi i sve preporuke za isti; vrhunska brzina i usluga!
Šteta. Danas sam pokušao da kupim spigen na amazon, ali dostava 50$-samo [emoji16] gledam i ova na AE ali mi se čini da nema ništa što valja.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Što ne uzmeš spigen na aliju, proveren prodavac, ne plaća se shipping, a izađu 15-25e zavisno od modela?!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
@proday
Nisam uspeo da nađem spigen neo flex na ae. Možda sam ofrlje pretražio,a i ako je 20$ to mi je malo mnogo (već sam bacio 2000din na nillkin).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Na koji nilkin si bacio 2000

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Na koji nilkin si bacio 2000

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Nillkin cp+max. Nikako nisam zadovoljan tim staklom! Jeste da nemam nekog iskustva sa postavljanjem istih ali ovo od početka nije leglo dobro. Kako god da ga namestim ivice su se odlepljivale u paru-po dijagonali.ako legne gore-desno i dole-levo onda se ralepe gore-levo i dole-desno i obrnuto. Inače ovo staklo se lepi samo po ivicama. Još kad stavim i ovaj kejs.... Izleti staklo u roku od odma.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kako može biti 20$ skupo za telefon od 500€+ .... Pa ne nosite 100€ telefone pa da je 20$ puno ...

Ko hoće najbolju moguću zaštitu LED View od samsung i nema zime. Eno moj 8+ nema tačku nema ništa na ekranu nošen u led view 9+ meseci od prvog dana + trcni kristal na ekran i to je to.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako može biti 20$ skupo za telefon od 500€+ .... Pa ne nosite 100€ telefone pa da je 20$ puno ...

Ko hoće najbolju moguću zaštitu LED View od samsung i nema zime. Eno moj 8+ nema tačku nema ništa na ekranu nošen u led view 9+ meseci od prvog dana + trcni kristal na ekran i to je to.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Apsolutne zaštite od pada-nema! Možeš da staviš i staklo od 50e ali ako ti telefon nezgodno padne ode ekran ili leđa ili oba. Led view, ako se ne varam, na donjoj strnici ima otvor tj. skroz je izložen.
Meni samo ostaje da nekako zaštitim ekran od grebanja.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ako ti treba za padove onda neka bulky armor maska. Ja pričam o masci koja nema konkurenciju u kvalitetu, koja izgleda odlično, funkcionalna I pre svega odlično čuva telefon kome ne ispada.

P.s. Na 9+ LED View je odličan za padove na ekran, sve ivice su uzvišene od ekrana te ekran ni ne dovaća podlogu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ko se plasi padova nek izbegava telefone sa staklenim ledjima i edge panelima, taj potez ima vise sanse da vas zastiti od bilo kakve maske ili futrole.
 
Ja sam pre par dana zalepio foliju koju sam narucio na Aliexpressu za 0.8€, i stoji odlicno...sutra cu postaviti slike.
Danas sam kupio jos dve, da imam u rezervi.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Moze link

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno