Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Laganoo, ja sam menjao vec jedno jer je naprslo pri padu.
Ako je naprslo skinuces ga lako noktom sa ugla celo, ako nije uzmes i stavis malo alkohola i probas da kapnes ispod coska kad ga podignes. I samo se odlepi.

Nije nikakva filozofija hahah

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Čekaj, jel to stalno potpuno slepljeno sa ekranom? Kao na telefonima sa ravnim ekranom?
 
Pa valjda oce jer je javna verzija pustena preko members mora biti nadogradnje preko ota.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sad videh da imam crl4, morao bi da radim downgrade. Neka fala.
 
Instalirao sam pie preko sd l. Fluidniji je oreo na prvi pogled to ce da poprave valjda...ostalo ok, pregledan, na gestures se lako navici, prelijepo izgleda vidjecemo ima li bagova za sad ok.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sacekacu jos neki noviji build pa cu onda reset, kasni mi notif za whats app takodje..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Malo pre sam uporedjivao zvuk na slusalicama fabrickim AKG koje se dobijaju uz S8 ili slusalice "Samsung" fabricke za A5 2017.
Po mojim kriterijumima mnogo dublji bas,cistiji,jaci i snazniji zvuk imaju samsungove slusalice u odnosu na AKG slusalice (koje mnogi hvale).
 
Poslednja izmena:
Te AKG što su išle i idu uz Smasung su isto sr. samo drugo pakovanje kao i do sada, jedino lepo marketinški upakovano, da kupci misle da su dobili nešto skuplje. Fora.
 
Niko ko se razume ne hvali te akg sluske, sem dobrog kabla, drugde su prosek totalni.
 
na mojim slusalicama posle godinu ipo skoro svakodnevnog koriscenja pocinje vec kabal da se lomi, cini mi se da uskoro mogu ocekivati i da otkazu.. ali problem je i sto se ulaz na telefonu "razglavio" pa slusalice ispadaju, ne samo ove akg vec i bilo koje druge.

Sent from Galaxy S8
 
Te AKG slušalice uz S8 su najveći trash ikada. Ne mogu da verujem koliko loš zvuk daju.
 
Pozdrav drustvo! Kupio sam galaxy s8 polovan prije par dana. Nisam gledao u opcijama koji je CSC i sl.. znam samo da je bio oreo na njemu.. skinuo sa sammobile DBT software nadajuci se da ce se prebaciti u DBT.. odradio flash preko odina i kada sam usao u opcije vidim XEU umjesto DBT.. i nakon par minuta dobijem notifikaciju da je primjecen novi provajder (bh telecom kartica) da moram vratiti na fabricke postavke da primi novi CSC i to uradim.. ali dobio sam sad SEE/SEE/VD2 pokusao ponovo flashati DBT ali medjutim CSC nikako da promijeni koristio sam obicni CSC ne CSC_HOME! jel zna neko mozda kako bih mogao prebaciti na DBT? hvala i pozz
 
Odes u Nemacku, ubacis njihovu karticu i dobijes DBT, Samsung je uveo neke nove momente da ne mozemo fw koji mi hocemo vec za tu regiju.
Ima neka fora na xda da se uradi i stavi fw koji ti hoces ali ja nisam imao zelju za time, samo da nadjem pa cu ti prekopirati link za to.

Ovo mi je poslao clan sa foruma i ovako navodno moze ali nisam probao:


https://forum.xda-developers.com/ga...de-how-to-change-s9-s9-csc-model-csc-t3870836


E sad kad ubacis opet tvoju karticu mozda ti opet vrati na SEE.


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
hvala ti na linku :) Kakav je ovaj SEE csc? jel dobija i on update odmah ili kasni? ako znas naravno?
 
I na s8 i posle na s9 sam ga koristio i otprilike kasni do 7 dana najvise sto se tice zakrpa. Nije to nista strasno.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
ma onda se ne isplati muciti... ja mislio da kasni po mjesec dana i sl... hvala u svakom slucaju
 
Može li mi neko poslati stabilnu gcam za s8 ? Na s7edge imam gcam ali kad je instaliram na s8 non stop se krasuje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li neko koristi galaxy sensor aplikaciju? Ako da, koja je tacnost, temperature npr u poredjenju sa nekim uredjajem.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Stigo januarski update.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pre neki minut sam instalirao januarski abdejt, sve potpuno isto, nema promena, za bateriju cemo da vidimo u narednim danima..
Promena ce biti za nekoliko meseci kad izadje pie [emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam i dalje na avgustovskom. Cekam da mi izbaci pie beta verziju, nju cu da flesnem... E sad ne znam da li moram biti na najnovijem softveru ili ce mi stici i na avgustovskom??

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ne znam dal je neko napisao ranije, info je da dobijamo devetku u februaru
 
Ima na xda već druga verzija bete, i radi bez problema

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Rado bih isprobao, ali nikad nisam nista cackao po tom pitanju da sam ubacujem update u telefon, pa mi je frka da nesto ne zeznem -.-

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Može li se podesiti layout na samsungovoj tastaturi da budu prisutna slova čćđžš? Za sad koliko vidim mogu samo da ih otkucam sa long pres.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno