Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Mene kod crnih tema nervira najvise kada mi zvoni telefon. Ona black edition v2 je savrsena kada se upari sa stock samsung ikonicama. Medjutim kada mi zvoni telefon one slusalice za javljanje i odbijanje su toliko odvratne da je to jedini razlog nekoriscenja.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Gledam po oglasima na KP ima dosta S7 i S8 telefona sa ostecenim displejima pa me interesuje jeli stvarno tako osetljiv displeji ili je to samo ne paznja nosenja telefona bez zastitnog stakla i bampera?
 
Poslednja izmena:
S8, S8+ zovu jos i "sapun"... pa ti sam zakljuci zasto ih ima toliko sa ostecenim ekranom...
S9 i S9+ jos uvek nema jer vazi osiguranje ekrana od godinu dana za doplatu pri popravci od 99e.
 
S8, S8+ zovu jos i "sapun"... pa ti sam zakljuci zasto ih ima toliko sa ostecenim ekranom...
S9 i S9+ jos uvek nema jer vazi osiguranje ekrana od godinu dana za doplatu pri popravci od 99e.

ne znam ko ga zove sapun?!? godinu dana imam s8 sa nillkin frost maskom, nije glomazna i ne klizi.. nemam ni foliju, staklo ni ostalu zastitu za ekran pa i dalje je citav i bez ogrebotine. svaki telefon koji ima staklo na ledjima je onda po tome sapun! istina je da su telefonu sa zakrivljenim ekranom nezodniji kod pada i da zbog toga vise strada ekran.. pozzz ;)
 
Zovu ih oni koji telefon ne drze u futroli...
 
Kako je moguce ds sam i dalje na septembarskoj zakrpi? VIP operatera telefon. Nista cackano, ni blokiranoo.
A znam da su ljudi prijavljivali da su iz stizali update-i

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Na telenorovoj sam mreži i imam novembarsku zakrpu koju sam dobio pre par dana.
Imam model telefona G950U1 koji nije kupljen mreko Telenor mreže.
 
Na telenorovoj sam mreži i imam novembarsku zakrpu koju sam dobio pre par dana.
Imam model telefona G950U1 koji nije kupljen mreko Telenor mreže.
Boli tebe uvo, imaš snap verziju. Prati kad će decembarsku zakrpu da dobije.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sarulja ne znam da li mislis konkretno samo na njegov model, ali decembarski je izasao pre nedelju dana valjda tj. ja sam tad updateovao.
 
Na njegov samo mislim. Oni u 95% slučajeva dobijaju kasnije

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Drugari odakle da skinem fabricki rom za s8,rutovao sam ga ali bih da ga vratim na fabricko preko odina?I koju verziju softvera da skinem?
 
Mozes nas SEE

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
meni je rutovan I ubacen rom neki,znaci mogu samo da flesnem preko odina
 
Nema nase SEE verzije na sammobilu(mislim taj see je za east Europe),mozda si na taj mislio
 
Poslednja izmena:
To i jeste nas region, istocno evropski.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
nema veze sto mi je ubacen drugi rom I rutovan,mogu preko odina da ga flesujem?
 
Baterija curi na decembarskom updateu cini mi se...generalno jedan dobar pa jedan los update...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
citam ranije postove I vidim da je neki preporucio nemacku verziju….da li je jos neko u medjuvremenu isprobao neku I da je zadovoljan baterijom
 
Kako da rešim problem sa notifikacijama?
Počinje da me nervira koliko nekad kasne...
 
jel zna neko ovde kako se flesuje preko odina kada u skinutom fajlu ima 5 fajla kada se raspakuje.Gde,sta ide ...hitno
 
nece,odmah izbaci fail cim kliknem na start....imam drajvere I vidi ga odin,ali cim kliknem na start izbaci mi fail...menjao sam I portove I opet isto….mozda zato sto sam na win 10?
 
Kako da rešim problem sa notifikacijama?
Počinje da me nervira koliko nekad kasne...
Probaj :
Podešavanje uređaja
Održavanje uređaja
Baterija
Na dnu imas Nenadgledane aplikacije
Tu stavi te što ti kasne

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Stigao Tough Armor, u kombinaciji sa ovim UV zastitnim staklom.. pravi TENK :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno