Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

ona sto je bila za crni petak? ne vazi za s8.. ni za s7. samo za stare modele, do s6. kakva komedija... i ja sam se bas ponadao...


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
e45211abaf64aa8bd2722782e4205fb7.jpg
 
Poslednja izmena:
Nisam za ovu ni znao, black friday je bas pojava za proucavanje kod nas. Bila je letos neka promocija par desetina eura manje od ove redovne cene.
 
Sta si uradio, pa pitas?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
E drugari, treba li nekome ovaj case, nije koriscen, poklanjam. U pitanju je Olixar ultra thin 100 clear case za s8 Plus
3a21487bf617aa2d7de10c056c9ee941.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jutros instalirao januarski update.
Jel u martu istice podrska?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Imam čudan problem na S8 od skoro. Novi brojevi koji su ubacivani u imenik se ne pojavljuju u listi kontakata, a kada ukucam u Search, pretraga ih pronađe i postoje "negde" a nisu na listi. Kada uđem u info o kontaktu, stoji da mi je na glavnom Google nalogu. Obeleženo mi je "All contacts" u prikazu kontakata (da prikazuje sa svih naloga) dakle nije to.. da se neko nije susreo sa sličnim problemom? Imam par bitnih brojeva koje ne bih smela da izgubim i bitno mi je da stvarno ZNAM da su u imeniku kao što sada ne deluje.
 
Mora da je neki bug, i ja imam par kontakata u imeniku koji kad me zovu, ne izbaci ime tel, vec samo broj, kao da je nepoznat. Par puta sam radio fabricki reset, jednom manuelni update (na 9.0) i isto je
 
Taj problem često pronalazim na netu, žale se na to ljudi dosta. Ovo što se meni dešava vidim samo kod nekih na nekim zaključanim zapadnim telefonima koji imaju i neke dodatne network related aplikacije pa im one prave problem, mi to nemamo. Ne kapiram. Dobro da znam da reset ne rešava problem, da se ne bavim time onda.
 
Probajte neku app za traženje contacts duplikata. Možda ih imate pod dva različita imena pa izbaci samo broj.
 
probajte drugu aplikaciju za kontakte

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Samsung ima savršeno lepu i korisnu aplikaciju za kontakte, samo je softver nešto "precvikao" u nekom od poslednjih apdejtova. Postoji video na YouTube kako je neki lik rešio ovo, force sync svih naloga pa Restore, probaću pa javim ako upali. I definitivno je samo S8 pogođen, ma S9 nema ovog problema.
 
Ne razumem tu opsednutost azuriranjima, uopste nije retkost da telefon bolje radi na starijem OSu.
 
Nije nikakva opsednutost.
Ovaj tel je najbolje radio sa android 8. Sa poslednjim azuriranjem tel jednostavno koci ma sta god radio sto je ponizavajuce.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nema potrebe za cepidlacenjem, nazovimo to opsednutost, sklonost, zelja, ili bilo kako drugo, sustina ostaje. Bolje da jos malo ispeglaju 9.0 izbacivanjem bixby-ja nego da otvaraju nova zarista :)
 
Nije nikakva opsednutost.
Ovaj tel je najbolje radio sa android 8. Sa poslednjim azuriranjem tel jednostavno koci ma sta god radio sto je ponizavajuce.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока

Mislim da nešto nije u redu sa tvojim telefonom. Imamo S8 na Android 9 i S9 na Android 10 u kući, apsolutno isto rade što se fluidnosti tiče i jedan i drugi uz nepadanje na pamet da se osmica još neko vreme menja baš iz razloga što radi kao sat. Osim boljih slika, nema baš nikakve razlike u uređajima.
 
S8 nema android 10?
Da li ce bit, kada?
 
Mislim da nešto nije u redu sa tvojim telefonom. Imamo S8 na Android 9 i S9 na Android 10 u kući, apsolutno isto rade što se fluidnosti tiče i jedan i drugi uz nepadanje na pamet da se osmica još neko vreme menja baš iz razloga što radi kao sat. Osim boljih slika, nema baš nikakve razlike u uređajima.
Wipe cache sve resio.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pozdrav ljudi..zanima me dali je moguca reparacija stakla ekrana..ili mora ceo ekran da se menja?..neko imam iskustva sa tim? Hvala

Sent from my ASUS_X00QD using Tapatalk
 
Sve zavisi od ostecenja. Fotkaj pa okaci.
 
Zanima me pri kupovini S8+ kao polovnog na šta treba obratiti pažnju, mislim ima li skirvenih mana na koje treba obratiti pažnju, da li je zamena baterije komplikovana i koliko može da košta zamenska/originalana?
 
Pogledaj da li ima burn in i u kakvom je stanju generalno. Baterija je 5000 ili 6000 din u promobi, original naravno.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Znači, samo burn in može biti problem? Podrazumeva se da je u fizički dobrom stanju. Kako proveriti burn in na licu mesta?
 
To ti je najvaznije. Primeti se kad se poveca osvetljenje i pogledas na beloj pozadini.
Ukucaj kod *#0*# i pogledaj bukvalno sve u vezi tel.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Proveri dal dobro radi kamera, wifi, ekran, pozivi i to ti je to
 
Nazad
Vrh Dno